<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.24 qA
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30 qA
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.43 qA
4 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.48 qA
5 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.56 qA
6 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.69 qB
7 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.95 qB
Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.50 qA
2 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.59 qA
3 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.95 qB
4 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.04 qB
5 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.17 qB
6 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.21 qB
7 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.23
8 45 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.01
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 08.60 qA
2 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 08.94 qB
3 Plačko TomášPlačko Tomáš 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.83
4 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 10.35
5 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.90
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.63 qB
2 Gromer MaximGromer Maxim 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 09.36
3 279 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.49
4 Baláž DávidBaláž Dávid 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.62
5 Tondra PeterTondra Peter 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.99
6 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.63
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.24 qA
2 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.30 qA
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.43 qA
4 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.48 qA
5 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.50 qA
6 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 08.56 qA
7 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.59 qA
8 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 08.60 qA
9 160 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 08.63 qB
10 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 08.69 qB
11 Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 08.94 qB
12 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.95 qB
12 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 08.95 qB
14 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.04 qB
15 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.17 qB
16 Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.21 qB
17 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.23
18 Gromer MaximGromer Maxim 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 09.36
19 279 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.49
20 Baláž DávidBaláž Dávid 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.62
21 Plačko TomášPlačko Tomáš 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 09.83
22 Tondra PeterTondra Peter 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.99
23 45 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.01
24 Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 10.35
25 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 10.63
26 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.90
Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (pi, 13.12.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.24
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 08.25
3 Šándor RastislavŠándor Rastislav 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 08.37
4 Elšík JakubElšík Jakub 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.39
5 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 08.50
6 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 08.55
7 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 08.56
8 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 08.69
Celkom 8 pretekárov
Finále B (pi, 13.12.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Hulka AlexHulka Alex 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 08.60
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.73
3 Kling AdamKling Adam 06 06 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 08.84
4 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.06
5 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.13
6 Meško TomášMeško Tomáš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.36
Pošta SamuelPošta Samuel 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 DNS
Mráz TomášMráz Tomáš 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále C (pi, 13.12.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 279 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 09.28
2 Hurta SamuelHurta Samuel 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.45
3 Baláž DávidBaláž Dávid 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.46
4 Plačko TomášPlačko Tomáš 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 10.04
Gromer MaximGromer Maxim 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 DNS
Tondra PeterTondra Peter 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Finále D (pi, 13.12.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Bartoš JurajBartoš Juraj 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 10.05
2 Kaufman TimotejKaufman Timotej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.01
Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
Horváth JakubHorváth Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.66 qA
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.66 qA
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.89 qA
4 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.99 qA
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.02 qA
6 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.07 qA
7 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.09 qB
8 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.22 qB
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.94 qA
2 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.09 qB
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.12 qB
4 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.33 qB
5 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.43
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.43
7 Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.55
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.24 qB
2 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 09.35 qB
3 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.36 qB
4 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.40
5 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
6 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.51
7 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.51
8 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.70
2 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.79
3 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.85
4 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.95
5 122 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.04
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.09
7 49 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.18
8 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.25
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
2 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.76
3 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.84
4 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.91
5 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.93
6 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.07
7 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.82
8 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 12.08
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.69
2 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.88
3 Vojteková AnnaVojteková Anna 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.89
4 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.34
5 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.02 qA
2 41 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.79
3 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 10.00
4 Frčová VeronikaFrčová Veronika 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.26
5 Figurová MáriaFigurová Mária 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.80
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.66 qA
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.66 qA
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.89 qA
4 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.94 qA
5 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 08.99 qA
6 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.02 qA
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.02 qA
8 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.07 qA
9 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.09 qB
9 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.09 qB
11 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 09.12 qB
12 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.22 qB
13 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.24 qB
14 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.33 qB
15 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 09.35 qB
16 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.36 qB
17 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
18 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 09.40
19 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.43
19 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.43
21 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
22 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.51
22 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.51
24 Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.55
25 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.63
26 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.69
27 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.70
28 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.76
29 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 09.79
29 41 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.79
31 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.84
32 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 09.85
33 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.88
34 Vojteková AnnaVojteková Anna 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.89
35 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.91
36 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.93
37 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 09.95
38 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 10.00
39 122 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.04
40 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 7 10.07
41 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.09
42 49 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.18
43 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.25
44 Frčová VeronikaFrčová Veronika 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.26
45 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.34
46 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.75
47 Figurová MáriaFigurová Mária 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.80
48 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.82
49 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 12.08
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.58 q
2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.68 q
3 Ďuráková LauraĎuráková Laura 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.81 q
4 Rábeková MelindaRábeková Melinda 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 08.88 q
5 Szabó OrsolyaSzabó Orsolya 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 08.99 q
6 Vrabčeková LauraVrabčeková Laura 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.00 q
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.05 q
8 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.05 q
Celkom 8 pretekárov
Finále B (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.23
2 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.24
3 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 09.26
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.26
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.31
6 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.39
7 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 09.40
8 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.48
Celkom 8 pretekárov
Finále C (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.27
2 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 09.37
3 Durczoková VeronikaDurczoková Veronika 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.39
4 Dohnálková LianaDohnálková Liana 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.48
5 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.58
6 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.63
7 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 1 09.64
Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále D (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 09.67
2 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.68
3 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.78
4 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.80
5 Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.86
6 41 Sárazová EvaSárazová Eva 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.86
7 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 09.97
8 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 10.05
Celkom 8 pretekárov
Finále E (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 09.90
2 122 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.94
3 Rosinská SimonaRosinská Simona 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.97
4 Vojteková AnnaVojteková Anna 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.98
5 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 10.00
6 Vybíralová HanaVybíralová Hana 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.05
7 Ďuríčková SabinaĎuríčková Sabina 07 07 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 8 10.08
Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále F (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.87
2 49 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.07
3 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.15
4 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.15
5 Frčová VeronikaFrčová Veronika 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.34
Celkom 5 pretekárov
Finále G (pi, 13.12.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.37
2 Figurová MáriaFigurová Mária 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.73
3 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.96
4 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 12.10
Celkom 4 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.70 qA
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.80 qA
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 08.93 qA
4 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 09.02 qA
5 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.34 qA
6 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.10
157 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 09.26 qA
2 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.59 qB
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.60 qB
4 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.62 qB
5 175 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.69 qB
6 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.92
7 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.13
8 Andel AdamAndel Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.30 qA
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.56 qB
3 174 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.77 qB
4 169 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.86 qB
5 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.87
6 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.14
7 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.23
Gunár SamuelGunár Samuel 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.93
2 Kendra SamuelKendra Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.13
3 Svečula DamianSvečula Damian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.17
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.21
5 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.56
6 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.86
7 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.87
8 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.27
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Straka NinoStraka Nino 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.88
2 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.10
3 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.25
4 Muráň SamuelMuráň Samuel 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.26
5 134 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.48
6 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.72
7 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.97
Macejka MarekMacejka Marek 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.14 qA
2 129 Druga MartinDruga Martin 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.63 qB
3 133 Faktor MarošFaktor Maroš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.90
4 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.04
5 130 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.17
6 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.79
7 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.51
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.70 qA
2 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 08.80 qA
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 08.93 qA
4 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 09.02 qA
5 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.14 qA
6 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 09.26 qA
7 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.30 qA
8 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.34 qA
9 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.56 qB
10 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.59 qB
11 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.60 qB
12 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.62 qB
13 129 Druga MartinDruga Martin 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 09.63 qB
14 175 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 09.69 qB
15 174 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.77 qB
16 169 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.86 qB
17 Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.87
18 Straka NinoStraka Nino 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 8 09.88
19 133 Faktor MarošFaktor Maroš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.90
20 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.92
21 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.93
22 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.04
23 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.10
23 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.10
25 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.13
25 Kendra SamuelKendra Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.13
27 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.14
28 Svečula DamianSvečula Damian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.17
28 130 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.17
30 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 10.21
31 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.23
32 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.25
33 Andel AdamAndel Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.26
33 Muráň SamuelMuráň Samuel 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.26
35 134 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.48
36 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.56
37 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.72
38 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.79
39 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.86
40 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.87
41 Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.97
42 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.27
43 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.51
157 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Gunár SamuelGunár Samuel 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Macejka MarekMacejka Marek 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (pi, 13.12.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šinkovič MaxŠinkovič Max 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.72
2 176 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.72
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 08.73
4 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 08.91
5 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 08.99
6 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 8 09.38
7 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.39
8 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 09.50
Celkom 8 pretekárov
Finále B (pi, 13.12.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 129 Druga MartinDruga Martin 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.45
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.55
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.58
4 Lukács BálintLukács Bálint 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.68
5 169 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.74
6 174 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.75
7 175 Spasič ViliamSpasič Viliam 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 09.87
8 Križan JakubKrižan Jakub 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.13
Celkom 8 pretekárov
Finále C (pi, 13.12.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Faktor MarošFaktor Maroš 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.63
2 Venglík JakubVenglík Jakub 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.81
3 Straka NinoStraka Nino 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 5 10.00
4 Šabík FilipŠabík Filip 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.08
5 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.11
6 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.15
7 Paulovič IvanPaulovič Ivan 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.21
Gribenyuk MakarGribenyuk Makar 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále D (pi, 13.12.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 130 Kuric MartinKuric Martin 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.93
2 Svečula DamianSvečula Damian 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.20
3 Ďuráčik NorbertĎuráčik Norbert 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 10.22
4 Jaroščiak MatúšJaroščiak Matúš 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 10.34
5 Beke ÁronBeke Áron 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.41
6 Ďuroška PeterĎuroška Peter 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 10.42
7 Novotný DominikNovotný Dominik 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.44
Kendra SamuelKendra Samuel 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále E (pi, 13.12.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Andel AdamAndel Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.36
2 Muráň SamuelMuráň Samuel 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 10.46
3 134 Fúska AlexanderFúska Alexander 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.59
4 Ayiba KiranAyiba Kiran 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.66
5 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.69
6 Fúska JakubFúska Jakub 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.71
Celkom 6 pretekárov
Finále F (pi, 13.12.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmeťo MatejKmeťo Matej 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.09
2 Mistrík ŠimonMistrík Šimon 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.56
3 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.58
Berkeš AdamBerkeš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNS
Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.72 qA
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.76 qA
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04 qA
4 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.05 qA
5 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.14 qA
6 131 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.45 qB
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.45 qB
8 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.48 qB
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.05 qA
2 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.13 qA
3 129 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 09.37 qA
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.61 qB
5 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.62 qB
6 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.67 qB
7 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.76
8 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.60 qB
2 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.71
3 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.78
4 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 09.94
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.10
6 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.32
7 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.36
8 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.50
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.58 qB
2 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67 qB
3 242 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.11
4 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.19
5 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.31
6 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.36
7 132 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.63
186 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.16
2 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.27
3 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.29
4 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.39
5 104 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41
6 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.75
7 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.92
8 Kaplanová NellyKaplanová Nelly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.12
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.73
2 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.33
3 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.52
4 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.63
5 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.99
6 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.04
7 Hrušecká ViktóriaHrušecká Viktória 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.10
8 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.02
2 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.29
3 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.25
4 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.74
5 Kapsová NatáliaKapsová Natália 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.95
6 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.96
7 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.17
8 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.38
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.87
2 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.19
3 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.44
4 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.57
5 159 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.68
6 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.83
7 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.89
8 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.22
2 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.33
3 149 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.76
4 160 Fialová LenkaFialová Lenka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.91
5 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.79
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.72 qA
2 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 08.76 qA
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04 qA
4 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 09.05 qA
4 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.05 qA
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.13 qA
7 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.14 qA
8 129 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 09.37 qA
9 131 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.45 qB
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.45 qB
11 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 09.48 qB
12 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.58 qB
13 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.60 qB
14 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.61 qB
15 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.62 qB
16 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.67 qB
16 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67 qB
18 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.71
19 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 09.73
20 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.76
21 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 09.78
21 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.78
23 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.87
24 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 09.94
25 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.02
26 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.10
27 242 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.11
28 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.16
29 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 6 10.19
29 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.19
31 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.22
32 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.27
33 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.29
33 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.29
35 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.31
36 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.32
37 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.33
37 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.33
39 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.36
39 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.36
41 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.39
42 104 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10.41
43 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.44
44 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.50
45 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.52
46 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.57
47 132 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.63
47 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.63
49 159 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.68
50 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.75
51 149 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 10.76
52 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.83
53 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.89
54 160 Fialová LenkaFialová Lenka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.91
55 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.92
56 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.99
57 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.04
58 Hrušecká ViktóriaHrušecká Viktória 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.10
59 Kaplanová NellyKaplanová Nelly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 11.12
60 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.25
61 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.29
62 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 11.65
63 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.74
64 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 11.79
65 Kapsová NatáliaKapsová Natália 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 11.95
66 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.96
67 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 12.17
68 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.38
186 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 08.71
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.80
3 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 08.87
4 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.16
5 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.17
6 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 09.18
7 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.22
129 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 131 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.21
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.39
3 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 09.56
4 Gajová EllaGajová Ella 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.58
5 Rusnáková HankaRusnáková Hanka 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.61
6 Pulcová Vanesa LiliPulcová Vanesa Lili 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.68
7 Gereková NatáliaGereková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.70
8 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.89
Celkom 8 pretekárov
Finále C (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šantavá NelaŠantavá Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.62
2 Stopová NinaStopová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.77
3 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.81
4 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.90
5 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.93
6 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 09.96
7 Višňovská ElaVišňovská Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.97
8 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.99
Celkom 8 pretekárov
Finále D (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrnčiarová SimonaHrnčiarová Simona 09 09 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.87
2 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 10.00
3 242 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 10.05
4 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.07
5 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.09
6 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 10.14
7 Penciaková SarahPenciaková Sarah 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.33
8 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.34
Celkom 8 pretekárov
Finále E (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Szabó VeronikaSzabó Veronika 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.22
2 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.31
3 Balková TeréziaBalková Terézia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.33
4 Marková KarolínaMarková Karolína 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 10.33
5 Králiková MichaelaKráliková Michaela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.34
6 Némethová ElaNémethová Ela 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 10.35
7 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.45
8 Ráczová AgátaRáczová Agáta 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.48
Celkom 8 pretekárov
Finále F (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.92
2 104 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.27
3 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.31
4 Ölvecká AdelaÖlvecká Adela 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.40
5 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.50
6 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.59
7 132 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.68
8 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.73
Celkom 8 pretekárov
Finále G (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 149 Mocková DianaMocková Diana 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 10.30
2 160 Fialová LenkaFialová Lenka 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 10.53
3 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.74
4 159 Kása KristínaKása Kristína 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.83
5 Markovičová AgátaMarkovičová Agáta 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.89
6 Veverková EmaVeverková Ema 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.16
7 Leanca Claudia StefaniLeanca Claudia Stefani 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 11.25
8 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.35
Celkom 8 pretekárov
Finále H (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bílá KristínaBílá Kristína 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.76
2 Tóthová LindaTóthová Linda 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.05
3 Hrušecká ViktóriaHrušecká Viktória 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.09
4 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 11.12
5 Kaplanová NellyKaplanová Nelly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.27
6 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 11.49
7 Herudová DenisaHerudová Denisa 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 11.57
8 Švecová MichaellaŠvecová Michaella 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.74
Celkom 8 pretekárov
Finále I (pi, 13.12.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.90
2 Kepáková EmmaKepáková Emma 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 12.29
3 Kapsová NatáliaKapsová Natália 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 12.38
4 Vassova ValentínaVassova Valentína 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.99
Celkom 4 pretekári