<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 176 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:46.56
2 165 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:52.62
3 169 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 1:56.45
4 173 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:59.17
5 163 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 1:59.42
6 170 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:02.80
7 166 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:08.65
8 187 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 174 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 1:59.05
2 153 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:03.80
3 175 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:10.00
4 177 Repta RomanRepta Roman 080919 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:10.86
5 150 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 080603 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 2:22.55
6 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 080610 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:24.05
7 157 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 2:30.40
178 Proňuk TomášProňuk Tomáš 090821 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 090617 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:01.43
2 128 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:06.79
3 133 Faktor MarošFaktor Maroš 090503 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:06.80
4 129 Druga MartinDruga Martin 080118 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:14.97
5 155 Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:16.97
6 134 Fúska AlexanderFúska Alexander 080625 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:25.31
7 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 091118 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:38.62
8 130 Kuric MartinKuric Martin 091012 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:48.59
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 176 Volek TeodorVolek Teodor 080627 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:46.56
2 165 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 1:52.62
3 169 Dohnálek AlexanderDohnálek Alexander 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 1:56.45
4 174 Dohnálek MaximilánDohnálek Maximilán 080911 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 1:59.05
5 173 Drančák SamuelDrančák Samuel 080618 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 1:59.17
6 163 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav 080517 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 1:59.42
7 131 Strapáč MartinStrapáč Martin 090617 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:01.43
8 170 Černý LukášČerný Lukáš 080226 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:02.80
9 153 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 080902 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:03.80
10 128 Ťapuš MichalŤapuš Michal 080528 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:06.79
11 133 Faktor MarošFaktor Maroš 090503 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:06.80
12 166 Klištinec JakubKlištinec Jakub 081230 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:08.65
13 175 Spasič ViliamSpasič Viliam 080404 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 2:10.00
14 187 Houndjo AlexHoundjo Alex 080809 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 2:10.18
15 177 Repta RomanRepta Roman 080919 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:10.86
16 129 Druga MartinDruga Martin 080118 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:14.97
17 155 Dostál MarekDostál Marek 080321 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:16.97
18 150 Borbeľ PeterBorbeľ Peter 080603 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 2:22.55
19 152 Al-Khaldi MohammedAl-Khaldi Mohammed 080610 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:24.05
20 134 Fúska AlexanderFúska Alexander 080625 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:25.31
21 157 Čižmár ErikČižmár Erik 080617 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 2:30.40
22 126 Žukovský OndrejŽukovský Ondrej 091118 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:38.62
23 130 Kuric MartinKuric Martin 091012 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:48.59
178 Proňuk TomášProňuk Tomáš 090821 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:54.20
2 131 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:57.28
3 179 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 1:59.28
4 185 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:59.60
5 180 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:05.11
6 148 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:06.30
7 181 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:08.71
8 184 Brišková VandaBrišková Vanda 100917 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 2:22.92
9 129 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:30.95
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 120 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:05.49
2 132 Habová VandaHabová Vanda 081223 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:13.21
3 186 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:15.96
4 109 Martinez DanielaMartinez Daniela 090701 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:16.87
5 104 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:17.30
6 115 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:20.64
7 150 Antalová SoňaAntalová Soňa 080527 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:21.23
8 242 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:21.43
9 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 080606 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 2:22.61
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 080423 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 2:25.38
2 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 081218 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:33.96
3 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 081002 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:35.85
4 149 Mocková DianaMocková Diana 081204 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:37.57
5 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 090604 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:44.20
6 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 091203 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 2:47.03
7 160 Fialová LenkaFialová Lenka 081015 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 2:55.95
8 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 081016 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:57.44
9 159 Kása KristínaKása Kristína 080808 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 3:02.50
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:54.20
2 131 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 080509 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 1:57.28
3 179 Čanecká NinaČanecká Nina 080225 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 1:59.28
4 185 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 1:59.60
5 180 Jancová AnetaJancová Aneta 080309 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 2:05.11
6 120 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 08 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 2:05.49
7 148 Dinková EmmaDinková Emma 080320 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 2:06.30
8 181 Bertoková BarboraBertoková Barbora 080622 08 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:08.71
9 132 Habová VandaHabová Vanda 081223 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:13.21
10 186 Vyletelová LindaVyletelová Linda 080804 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:15.96
11 109 Martinez DanielaMartinez Daniela 090701 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:16.87
12 104 Bačová NinaBačová Nina 090522 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:17.30
13 115 Kuráková KarolínaKuráková Karolína 080314 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:20.64
14 150 Antalová SoňaAntalová Soňa 080527 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:21.23
15 242 Nosáľová BarboraNosáľová Barbora 081008 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 2:21.43
16 144 Barančíkova SáraBarančíkova Sára 080606 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 2:22.61
17 184 Brišková VandaBrišková Vanda 100917 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 2:22.92
18 167 Tondrová KatarínaTondrová Katarína 080423 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 2:25.38
19 129 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 080804 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 2:30.95
20 161 Mokrišova SofiaMokrišova Sofia 081218 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 2:33.96
21 146 Heveši ElisaHeveši Elisa 081002 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 2:35.85
22 149 Mocková DianaMocková Diana 081204 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 2:37.57
23 155 Horvathová LaraHorvathová Lara 090604 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 2:44.20
24 138 Rokašová EmmaRokašová Emma 091203 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 2:47.03
25 160 Fialová LenkaFialová Lenka 081015 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 2:55.95
26 164 Šegitová NelkaŠegitová Nelka 081016 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 2:57.44
27 159 Kása KristínaKása Kristína 080808 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 3:02.50