<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(pi, 13.12.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 16 12.74 x12.1112.7412.74
2 Tvrdý LukášTvrdý Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 09.77 08.4708.4609.7709.77
3 Elšík JakubElšík Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 1 08.93 08.2808.0708.9308.93
4 Batka LukášBatka Lukáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 13 08.90 08.9008.5908.3708.90
5 Kello LukášKello Lukáš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 08.81 08.8108.2608.7008.81
6 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 12 08.75 08.4708.5808.7508.75
7 Sojka MartinSojka Martin
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 14 08.65 08.39x08.6508.65
8 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 4 08.30 07.7408.0108.3008.30
9 Považan JozefPovažan Jozef
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 6 08.05 08.0507.3607.2708.05
10 Brezina MatejBrezina Matej
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
06 06 10 07.20 07.2007.0306.9807.20
11 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 8 07.15 07.0307.1007.1507.15
12 Plačko TomášPlačko Tomáš
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
06 06 11 07.08 06.8007.0107.0807.08
13 Rybár RoderikRybár Roderik
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 7 07.08 06.4207.0806.2607.08
14 240 Kottlík PeterKottlík Peter
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 9 06.66 06.5806.5706.6606.66
15 136 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 1 06.20 06.1005.8006.2006.20
16 Kaufman TimotejKaufman Timotej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
07 07 2 05.14 04.7005.1404.9605.14
Mráz TomášMráz Tomáš
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
06 06 5 DNS 0.0
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Danečková IvanaDanečková Ivana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 11 09.22 06.4606.7009.2209.22
2 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 15 08.30 07.8507.8808.3008.30
3 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 13 08.22 08.0208.1808.2208.22
4 Masárová NinaMasárová Nina
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 12 08.18 07.2408.1807.2308.18
5 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
07 07 14 06.90 06.9005.3606.3906.90
6 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 10 06.36 06.2006.3604.4706.36
7 Petrakovičová EmaPetrakovičová Ema
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 9 06.03 05.6006.0304.8306.03
8 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 05.67 05.1905.6705.0905.67
9 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 2 05.50 05.1205.5005.2705.50
10 Babjaková SáraBabjaková Sára
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 1 05.40 x05.3705.4005.40
11 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
07 07 6 05.40 05.4004.3304.4805.40
12 Sekeráková MartinaSekeráková Martina
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 5 05.37 04.7004.7605.3705.37
13 Némethová EmaNémethová Ema
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
07 07 7 05.09 05.0904.5804.2805.09
Figurová MáriaFigurová Mária
AK Junior HoličAK Junior Holič
07 07 3 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov