<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 0:42.58
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:44.05
3 Polák RichardPolák Richard 060107 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 0:47.61
4 Tondra PeterTondra Peter 060713 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 1:03.85
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 0:46.64
2 Tondra JakubTondra Jakub 060523 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 0:49.20
Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:46.48
2 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 070117 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 0:48.83
3 Gromer MaximGromer Maxim 070503 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 0:51.50
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 0:42.58
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 060621 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 0:44.05
3 Ranostaj ErikRanostaj Erik 060115 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:46.48
4 Krajčík MichalKrajčík Michal 070807 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 0:46.64
5 Polák RichardPolák Richard 060107 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 0:47.61
6 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 070117 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 0:48.83
7 Tondra JakubTondra Jakub 060523 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 0:49.20
8 Gromer MaximGromer Maxim 070503 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 0:51.50
9 Tondra PeterTondra Peter 060713 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 1:03.85
Sudzina JakubSudzina Jakub 070705 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:47.77
2 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:49.34
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 0:49.99
4 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 0:53.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:48.57
2 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 0:48.96
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:55.28
4 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:55.58
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 0:54.97
2 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.72
3 Ižová EmmaIžová Emma 070120 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 1:07.95
4 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 060916 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 1:14.32
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 071008 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 0:57.72
2 Stančeková SilviaStančeková Silvia 061130 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.62
3 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:01.54
Brišková KláraBrišková Klára 070128 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 0:53.91
2 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 0:55.49
3 Némethová EmaNémethová Ema 070317 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 0:55.52
4 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 0:58.85
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:52.66
2 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 070615 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 0:53.94
3 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 070908 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 0:59.99
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.91
2 Matušková TerezaMatušková Tereza 071228 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 0:55.33
3 Mešková PetraMešková Petra 070712 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 0:58.20
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 0:53.58
2 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 0:55.97
3 Frčová VeronikaFrčová Veronika 070401 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:07.78
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 0:47.77
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 061006 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:48.57
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 0:48.96
4 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:49.34
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 0:49.99
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 0:52.66
7 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 0:53.50
8 Kováčová DominikaKováčová Dominika 070522 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 0:53.58
9 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 0:53.91
9 Kiesel StelaKiesel Stela 071022 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:53.91
11 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 070615 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 0:53.94
12 Glembová KláraGlembová Klára 070926 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 0:54.97
13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 070604 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:55.28
14 Matušková TerezaMatušková Tereza 071228 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 0:55.33
15 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 0:55.49
16 Némethová EmaNémethová Ema 070317 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 0:55.52
17 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 071011 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 0:55.58
18 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 060911 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 0:55.97
19 Pavelková DominikaPavelková Dominika 060914 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:56.72
20 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 071008 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 0:57.72
21 Mešková PetraMešková Petra 070712 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 0:58.20
22 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 070412 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 0:58.85
23 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 070908 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 0:59.99
24 Stančeková SilviaStančeková Silvia 061130 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:00.62
25 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:01.54
26 Frčová VeronikaFrčová Veronika 070401 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:07.78
27 Ižová EmmaIžová Emma 070120 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 1:07.95
28 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 060916 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 1:14.32
Brišková KláraBrišková Klára 070128 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS