<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 42.58
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 44.05
3 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 47.61
4 Tondra PeterTondra Peter 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 63.85
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 46.64
2 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 49.20
Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 46.48
2 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 48.83
3 Gromer MaximGromer Maxim 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 51.50
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 42.58
2 Mesároš AndrejMesároš Andrej 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 44.05
3 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 46.48
4 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 46.64
5 Polák RichardPolák Richard 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 47.61
6 Kurcsák TeodorKurcsák Teodor 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 48.83
7 Tondra JakubTondra Jakub 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 49.20
8 Gromer MaximGromer Maxim 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 51.50
9 Tondra PeterTondra Peter 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 63.85
Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 47.77
2 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 49.34
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.99
4 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 53.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 48.57
2 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 48.96
3 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 55.28
4 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 55.58
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 54.97
2 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 56.72
3 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 67.95
4 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 74.32
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 57.72
2 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 60.62
3 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 61.54
Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 53.91
2 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 55.49
3 Némethová EmaNémethová Ema 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 55.52
4 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 58.85
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 52.66
2 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 53.94
3 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 59.99
Celkom 3 pretekári
Beh 07 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 53.91
2 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 55.33
3 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 58.20
Celkom 3 pretekári
Beh 08 (pi, 13.12.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 53.58
2 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 55.97
3 Frčová VeronikaFrčová Veronika 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 67.78
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 47.77
2 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 48.57
3 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 48.96
4 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 49.34
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.99
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 52.66
7 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 53.50
8 Kováčová DominikaKováčová Dominika 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 53.58
9 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 53.91
9 Kiesel StelaKiesel Stela 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 53.91
11 Kelemenová VivienneKelemenová Vivienne 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 4 53.94
12 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 3 54.97
13 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 55.28
14 Matušková TerezaMatušková Tereza 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 55.33
15 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 55.49
16 Némethová EmaNémethová Ema 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 55.52
17 Petrášová NikolaPetrášová Nikola 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 55.58
18 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 55.97
19 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 56.72
20 Halenkovičová KristínaHalenkovičová Kristína 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 57.72
21 Mešková PetraMešková Petra 07 07 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 58.20
22 Benčaťová EmmaBenčaťová Emma 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 58.85
23 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 59.99
24 Stančeková SilviaStančeková Silvia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 60.62
25 Vassová KarolínaVassová Karolína 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 61.54
26 Frčová VeronikaFrčová Veronika 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 67.78
27 Ižová EmmaIžová Emma 07 07 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 67.95
28 Jurkovičová LenkaJurkovičová Lenka 06 06 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 74.32
Brišková KláraBrišková Klára 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS