<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Atletický piatok

Bratislava (13. 12. 2019)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(pi, 13.12.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linek PatrikLinek Patrik
CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom
081023 08 9 09.39 09.3908.4009.2709.39
2 Ligač RolandLigač Roland
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080829 08 17 08.95 07.4807.9808.9508.95
3 Ayiba KiranAyiba Kiran
AK Junior HoličAK Junior Holič
081111 08 1 08.46 06.3808.4606.8008.46
4 Fúska JakubFúska Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080512 08 3 08.42 06.9008.4206.6008.42
5 Harman JánHarman Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080109 08 16 08.28 08.1308.2807.7808.28
6 Paľovčík RichardPaľovčík Richard
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
080810 08 18 08.03 07.5008.0306.9008.03
7 Imriška JakubImriška Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080907 08 5 07.68 07.2907.4107.6807.68
8 187 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
080809 08 4 07.43 07.43x07.3807.43
9 Katrušin LeoKatrušin Leo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080102 08 6 07.37 07.3707.02x07.37
10 Róka NoelRóka Noel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
080526 08 20 07.27 07.2706.7006.6807.27
11 Macejka MarekMacejka Marek
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
080812 08 10 07.16 05.7607.1606.0207.16
12 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
081208 08 15 07.14 07.1406.7506.3207.14
13 165 Knapčok MatejKnapčok Matej
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
080717 08 8 07.09 07.0006.8607.0907.09
14 Vrábel TomášVrábel Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
081205 08 14 07.04 06.9506.9407.0407.04
15 163 Sirotek RadoslavSirotek Radoslav
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080517 08 19 06.93 06.3706.9306.0706.93
16 Ušák NikolasUšák Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
090317 09 13 06.78 06.7506.7806.5006.78
17 Kendra SamuelKendra Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
081229 08 7 06.62 05.9006.4506.6206.62
18 Mistrík ŠimonMistrík Šimon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080714 08 11 06.22 06.22xx06.22
19 Cifra MartinCifra Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080208 08 2 06.02 x05.7506.0206.02
Celkom 19 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(pi, 13.12.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 148 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
080320 08 2 09.82 08.6409.2609.8209.82
2 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080508 08 6 07.52 06.8807.4207.5207.52
3 Šantavá NelaŠantavá Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080523 08 5 06.07 04.9606.0704.9406.07
4 115 Kuráková KarolínaKuráková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080314 08 4 05.89 05.4905.8905.5605.89
5 150 Antalová SoňaAntalová Soňa
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080527 08 1 05.55 03.7705.5505.4205.55
6 Kralovičová ZuzanaKralovičová Zuzana
AK Junior HoličAK Junior Holič
080228 08 3 04.98 04.9104.6304.9804.98
Celkom 6 pretekárov