<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)
Šprintérsky trojboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 02 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2219
2 Kročka MarekKročka Marek 030723 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2165
3 Krška PeterKrška Peter 020819 02 AC Stavbár Nitra{8} 2131
4 Karol TimotejKarol Timotej 030915 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2021
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 020216 02 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1719
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1652
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1579
Celkom 7 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1812
2 Vaško JakubVaško Jakub 041021 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1463
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 050203 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1398
4 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1171
5 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1159
6 Straka RoanStraka Roan 050828 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0745
7 Žembera JánŽembera Ján 050318 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0445
Gál TomášGál Tomáš 051013 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 8 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica Zvolen{8} 1087
2 Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica Zvolen{8} 1054
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0883
4 Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0824
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 070110 07 AK Danica Zvolen{8} 0753
6 Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0586
7 Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0482
8 Repický MartinRepický Martin 070101 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0388
9 Repický MichalRepický Michal 070101 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0342
10 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 060101 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0197
Celkom 10 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
Lafeková MartinaLafeková Martina 010415 01 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 1 pretekári
Šprintérsky trojboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1736
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 030604 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1299
3 Sviteková NinaSviteková Nina 030916 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1226
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1145
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 5 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 04 AC Stavbár Nitra{8} 1814
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 050802 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1618
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1507
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 04 AK Danica Zvolen{8} 1478
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1289
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1145
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1087
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1040
9 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0858
10 Rauschová EmaRauschová Ema 040524 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0856
Loduhová SilviaLoduhová Silvia 980310 98 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Celkom 11 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1084
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica Zvolen{8} 1036
3 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0989
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0981
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0979
6 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0913
7 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0894
8 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0880
9 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0831
10 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0810
11 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0765
12 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0758
13 Králiková PetraKráliková Petra 060818 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0728
14 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0593
15 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0491
16 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0433
17 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0321
18 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0276
19 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 07 AK Danica Zvolen{8} 0233
20 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0138
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 21 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0569
2 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0412
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0365
4 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0227
5 Jurák MartinJurák Martin 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0208
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0182
7 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0180
8 Fülöp LukášFülöp Lukáš 120519 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0153
9 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0130
10 Kotas PeterKotas Peter 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0129
11 Tomko DominikTomko Dominik 110608 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0124
12 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0123
13 Dvonč MartinDvonč Martin 120426 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0096
14 Vysudil BorisVysudil Boris 120622 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0090
15 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0058
16 Horváth IvanHorváth Ivan 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0043
17 Partel LukášPartel Lukáš 100101 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0041
18 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0039
19 Pontes TomášPontes Tomáš 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0022
20 Vink FélixVink Félix 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0019
21 Augustín RomanAugustín Roman 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0012
22 Blažo DavidBlažo David 080101 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0012
23= Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 120308 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0008
23= Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0008
25 Cmero JonášCmero Jonáš 120218 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0007
26 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0006
27 Ivanič RichardIvanič Richard 120504 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Cmero DanielCmero Daniel 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Gondek DominikGondek Dominik 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Holekši PatrikHolekši Patrik 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Viskupič AdamViskupič Adam 100519 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
32 Čeleda AdriánČeleda Adrián 120318 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
33 Polomíček AdamPolomíček Adam 130418 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
34 Lužanský MartinLužanský Martin 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0003
35= Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0003
35= Moťovský FilipMoťovský Filip 130313 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0003
37 Ručka AdamRučka Adam 130814 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
38 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 111026 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 120718 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 110301 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 40 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0950
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 09 AK Danica Zvolen{8} 0691
4 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0597
5 Zigová VandaZigová Vanda 100101 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0478
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0455
3 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0631
7 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0427
8 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0316
9 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0343
10 Herková HanaHerková Hana 080101 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0275
11 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0262
12 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0261
13 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0233
14 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 100101 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0195
15 Teplanská NinaTeplanská Nina 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0181
16 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110720 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0164
17 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0125
18 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0120
19 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0118
20 Gálová HanaGálová Hana 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0115
21 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0113
22 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 090119 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0145
23 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0085
24 Bezručková LauraBezručková Laura 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0077
25 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0071
26 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0069
27 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 101025 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0023
28 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0017
30 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 130101 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0006
31 Galgoci MiaGalgoci Mia 130130 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
32 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 100920 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
33 Pardesová SorayaPardesová Soraya 130517 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
34= Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 121217 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
34= Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 140126 14 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
Bejdáková KarlaBejdáková Karla 110116 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} NM
Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica Zvolen{8} DNS
Konečná DominikaKonečná Dominika 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNS
Žuzčáková NelaŽuzčáková Nela 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNS
Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNS
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 090101 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 41 pretekárov