<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)
Šprintérsky trojboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2219
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2165
3 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár Nitra{8} 2131
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 2021
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1719
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1652
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1579
Celkom 7 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1812
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1463
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1398
4 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1171
5 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1159
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0745
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0445
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 8 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica Zvolen{8} 1087
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica Zvolen{8} 1054
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0883
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0824
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica Zvolen{8} 0753
6 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0586
7 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0482
8 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0388
9 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0342
10 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0197
Celkom 10 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 1 pretekári
Šprintérsky trojboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1736
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1299
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1226
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1145
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 5 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár Nitra{8} 1814
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1618
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1507
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica Zvolen{8} 1478
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1289
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1145
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1087
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1040
9 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0858
10 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0856
Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Celkom 11 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1084
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica Zvolen{8} 1036
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0989
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0981
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0979
6 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0913
7 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0894
8 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0880
9 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0831
10 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0810
11 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0765
12 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0758
13 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0728
14 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0593
15 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0491
16 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0433
17 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0321
18 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0276
19 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica Zvolen{8} 0233
20 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0138
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 21 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0569
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0412
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0365
4 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0227
5 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0208
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0182
7 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0180
8 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0153
9 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0130
10 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0129
11 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0124
12 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0123
13 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0096
14 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0090
15 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0058
16 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0043
17 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0041
18 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0039
19 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0022
20 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0019
21 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0012
22 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0012
23= Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0008
23= Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0008
25 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0007
26 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0006
27 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
28= Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
32 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
33 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
34 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0003
35= Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0003
35= Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0003
37 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
38 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 40 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0950
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica Zvolen{8} 0691
4 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0597
5 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0478
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0455
3 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0631
7 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0427
8 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0316
9 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0343
10 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0275
11 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0262
12 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0261
13 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0233
14 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0195
15 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0181
16 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0164
17 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0125
18 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0120
19 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0118
20 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0115
21 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0113
22 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0145
23 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0085
24 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0077
25 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0071
26 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0069
27 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0023
28 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0017
30 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0006
31 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0005
32 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
33 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0004
34= Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
34= Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0002
Bejdáková KarlaBejdáková Karla 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} NM
Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica Zvolen{8} DNS
Konečná DominikaKonečná Dominika 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNS
Žuzčáková NelaŽuzčáková Nela 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNS
Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNS
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia Trnava{8} DNF
Celkom 41 pretekárov