<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.78
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.32
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 07.10

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.64
2 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.08
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 06.68

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.96

Vrh guľou 6 kg - Juniori (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.31

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.13
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.51
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 21.80

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.88
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 19.10
3 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 18.05

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.10

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.37

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.02
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 40.23
3 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.71

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 34.70
2 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 31.70
3 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 20.25

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17.14

Hod kladivom 6 kg - Juniori (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 31.60

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16.82
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.28
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14.63

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 21.49
2 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 18.12
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 16.70

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 40.63

Hod oštepom 800 g - Juniori (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon