<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

40 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 070110 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 06.4 27.00
Franko TomašFranko Tomaš 070912 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 06.2 32.00
Poláček AdamPoláček Adam 060622 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.4 27.00
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 060724 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.3 12.00
Hlaváček MarekHlaváček Marek 071215 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.7 20.00
Repický MartinRepický Martin 070101 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.2 15.00
Repický MichalRepický Michal 070101 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.1 15.00
Sirota TimonSirota Timon 060812 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 06.0 38.00
Celkom 8 pretekárov
Mladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 060101 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.5 10.00
Forro NikolasForro Nikolas 070814 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.0 22.00
Celkom 2 pretekári

40 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.1 50.00
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.2 50.00
3 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 060628 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 06.2 46.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 06.3 42.00
5 Trnková TatianaTrnková Tatiana 070709 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 06.4 13.00
6 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.4 38.00
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.8 25.00
8 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.0 21.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.2 46.00
2 Kotasová EmaKotasová Ema 070221 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.3 46.00
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 060104 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.3 42.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 070820 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.3 42.00
5 Antalová KláraAntalová Klára 070118 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 06.5 38.00
6 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.5 34.00
7 Králiková PetraKráliková Petra 060818 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.6 31.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.1 19.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 070724 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.3 42.00
2 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.6 31.00
3 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.8 25.00
4 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.4 13.00
5 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 070731 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.7 10.00
Celkom 5 pretekárov

40 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vysudil BorisVysudil Boris 120622 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 7.00
2 Česnek DávidČesnek Dávid 110509 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 5.00
3 Čeleda AdriánČeleda Adrián 120318 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.3 4.00
4 Moťovský FilipMoťovský Filip 130313 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.4 3.00
5 Ručka AdamRučka Adam 130814 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.6 2.00
6 Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 120718 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.5 0.00
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 110301 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.6 0.00
8 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.0 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.7 22.00
2 Remiš JakubRemiš Jakub 091007 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.2 13.00
3 Halgaš DanielHalgaš Daniel 100105 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.4 11.00
4 Tomko DominikTomko Dominik 110608 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.5 10.00
5 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 120308 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.8 6.00
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 110523 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.9 6.00
7 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 110826 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.0 6.00
8 Cmero JonášCmero Jonáš 120218 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.1 5.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 120519 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.5 10.00
2 Dvonč MartinDvonč Martin 120426 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 9.00
3 Pontes TomášPontes Tomáš 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.8 8.00
4 Gondek DominikGondek Dominik 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 5.00
5 Ivanič RichardIvanič Richard 120504 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.1 5.00
6 Polomíček AdamPolomíček Adam 130418 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.3 4.00
7 Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.5 3.00
8 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 111026 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.7 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.4 27.00
2 Prokop MartinProkop Martin 090220 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.7 22.00
3 Vink FélixVink Félix 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.5 10.00
4 Jurák MartinJurák Martin 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.6 9.00
5 Partel LukášPartel Lukáš 100101 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.6 9.00
6 Augustín RomanAugustín Roman 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.9 7.00
7 Cmero DanielCmero Daniel 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.1 5.00
8 Holekši PatrikHolekši Patrik 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.1 5.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.0 16.00
2 Chrvala TimotejChrvala Timotej 080826 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.0 16.00
3 Kotas PeterKotas Peter 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.1 15.00
4 Mikulčík FilipMikulčík Filip 090505 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.2 13.00
5 Horváth IvanHorváth Ivan 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.5 11.00
6 Blažo DavidBlažo David 080101 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.9 6.00
7 Viskupič AdamViskupič Adam 100519 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.1 5.00
8 Lužanský MartinLužanský Martin 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.5 3.00
Celkom 8 pretekárov

40 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigová VandaZigová Vanda 100101 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.2 17.00
2 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.4 13.00
3 Herková HanaHerková Hana 080101 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.5 13.00
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 100331 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.0 8.00
5 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.2 7.00
6 Galgoci MiaGalgoci Mia 130130 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.4 5.00
7 Pardesová SorayaPardesová Soraya 130517 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.6 4.00
8 Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 140126 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.0 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 080711 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.2 17.00
2 Malá MartinaMalá Martina 100601 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.3 17.00
3 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 100101 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.4 15.00
4 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 090726 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 10.00
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 090311 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.8 9.00
6 Bezručková LauraBezručková Laura 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.9 9.00
7 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 130101 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.3 6.00
8 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 121217 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.0 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.3 42.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 090725 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 06.7 31.00
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.9 9.00
4 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.9 9.00
5 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 100915 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.9 9.00
6 Mičková ViktóriaMičková Viktória 110720 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.0 9.00
7 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 101025 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.3 6.00
8 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 100920 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.6 4.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.6 31.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.0 23.00
3 Mičková DianaMičková Diana 081010 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.4 15.00
4 Gálová HanaGálová Hana 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.8 9.00
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.8 9.00
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.0 9.00
7 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 110520 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 7.00
8 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 090101 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.1 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 06.7 28.00
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 081113 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.9 23.00
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 090411 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 10.00
4 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 090119 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.7 11.00
Celkom 4 pretekári