<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

40 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 06.4 27.00
Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 06.2 32.00
Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.4 27.00
Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.3 12.00
Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.7 20.00
Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.2 15.00
Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.1 15.00
Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 06.0 38.00
Celkom 8 pretekárov
Mladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.5 10.00
Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.0 22.00
Celkom 2 pretekári

40 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.1 50.00
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.2 50.00
3 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 06.2 46.00
4 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 06.3 42.00
5 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 06.4 13.00
6 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.4 38.00
7 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.8 25.00
8 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.0 21.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.2 46.00
2 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.3 46.00
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.3 42.00
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.3 42.00
5 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 06.5 38.00
6 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.5 34.00
7 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.6 31.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.1 19.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.3 42.00
2 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.6 31.00
3 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 06.8 25.00
4 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.4 13.00
5 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.7 10.00
Celkom 5 pretekárov

40 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 7.00
2 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 5.00
3 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.3 4.00
4 Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.4 3.00
5 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.6 2.00
6 Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.5 0.00
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.6 0.00
8 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.0 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.7 22.00
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.2 13.00
3 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.4 11.00
4 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.5 10.00
5 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.8 6.00
6 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.9 6.00
7 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.0 6.00
8 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.1 5.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.5 10.00
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 9.00
3 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.8 8.00
4 Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 5.00
5 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.1 5.00
6 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.3 4.00
7 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.5 3.00
8 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.7 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 06.4 27.00
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 06.7 22.00
3 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.5 10.00
4 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.6 9.00
5 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.6 9.00
6 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.9 7.00
7 Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.1 5.00
8 Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.1 5.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.0 16.00
2 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.0 16.00
3 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.1 15.00
4 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.2 13.00
5 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.5 11.00
6 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.9 6.00
7 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.1 5.00
8 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.5 3.00
Celkom 8 pretekárov

40 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.2 17.00
2 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.4 13.00
3 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.5 13.00
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.0 8.00
5 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.2 7.00
6 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.4 5.00
7 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.6 4.00
8 Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.0 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.2 17.00
2 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.3 17.00
3 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.4 15.00
4 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 10.00
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.8 9.00
6 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.9 9.00
7 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.3 6.00
8 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.0 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 06.3 42.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 06.7 31.00
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.9 9.00
4 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.9 9.00
5 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.9 9.00
6 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.0 9.00
7 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.3 6.00
8 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.6 4.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.6 31.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.0 23.00
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.4 15.00
4 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.8 9.00
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.8 9.00
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.0 9.00
7 Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 7.00
8 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.1 2.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 06.7 28.00
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 06.9 23.00
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 10.00
4 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.7 11.00
Celkom 4 pretekári

50 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.5 393.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.5 379.00
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.7 318.00
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.9 293.00
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.0 261.00
6 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.6 140.00
7 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.8 112.00
8 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.0 80.00
Celkom 8 pretekárov
Mladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.2 210.00
2 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.2 46.00
Celkom 2 pretekári

50 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.3 439.00
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.4 464.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.5 381.00
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.6 362.00
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.9 278.00
6 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.1 232.00
7 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.9 82.00
8 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.1 65.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 354.00
2 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.6 352.00
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.7 318.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.8 308.00
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.7 331.00
6 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.9 280.00
7 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.1 225.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.6 138.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.9 269.00
2 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.7 107.00
3 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.0 76.00
4 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.6 13.00
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

50 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.1 71.00
2 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.2 53.00
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.3 39.00
4 Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.0 0.00
5 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.0 0.00
6 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.2 0.00
7 Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.7 0.00
8 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.9 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.3 190.00
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.9 95.00
3 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.0 75.00
4 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.0 75.00
5 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.9 2.00
6 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.9 2.00
7 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.9 2.00
8 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.1 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.0 80.00
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.2 80.00
3 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.6 14.00
4 Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.9 0.00
5 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.2 0.00
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.6 0.00
7 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.6 0.00
8 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.9 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.8 303.00
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.2 214.00
3 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.2 54.00
4 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.4 32.00
5 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.7 9.00
6 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.8 5.00
7 Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.1 0.00
8 Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.1 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.7 121.00
2 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.7 21.00
3 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.9 93.00
4 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.2 49.00
5 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.5 26.00
6 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.8 6.00
7 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.0 0.00
8 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.5 0.00
Celkom 8 pretekárov

50 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.5 166.00
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.5 155.00
3 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.0 80.00
4 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.0 79.00
5 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.7 8.00
6 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.3 0.00
7 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.9 0.00
8 Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.0 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.1 60.00
2 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.1 60.00
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.6 15.00
4 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.7 9.00
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.8 7.00
6 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.8 5.00
7 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.6 0.00
8 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.1 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 365.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.1 241.00
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.3 39.00
4 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.5 25.00
5 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.5 23.00
6 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.5 20.00
7 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.0 0.00
8 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.5 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2= Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.1 241.00
2= Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.4 180.00
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.9 92.00
4 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.6 15.00
5 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.7 8.00
6 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.6 0.00
Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 241.00
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.5 20.00
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.7 8.00
4 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.8 4.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.1 830.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.2 799.00
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.3 782.00
4 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.4 749.00
5 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.7 643.00
6 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.8 625.00
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 610.00
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 684.00
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.9 577.00
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.0 574.00
4 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.3 476.00
5 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.3 465.00
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.8 347.00
7 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.9 329.00
8 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.4 212.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.7 656.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.7 643.00
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.1 553.00
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.2 504.00
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.4 465.00
6 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.1 322.00
7 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.4 261.00
8 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.5 247.00
Celkom 8 pretekárov
Mladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.8 354.00
2 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.1 141.00
Celkom 2 pretekári

60 m - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.0 851.00
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.5 698.00
3 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.5 687.00
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.6 662.00
5 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.0 561.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.4 729.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.4 726.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.6 667.00
4 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.7 645.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.1 548.00
6 Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.2 516.00
7 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.7 400.00
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.8 626.00
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.0 566.00
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.3 501.00
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.3 499.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.9 595.00
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.0 569.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.1 556.00
4 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.2 526.00
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.5 449.00
6 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.0 336.00
7 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.6 218.00
8 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.0 155.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.1 553.00
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.3 489.00
3 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.3 494.00
4 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.3 492.00
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.8 616.00
6 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.3 482.00
7 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.4 472.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.3 276.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.5 447.00
2 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.9 359.00
3 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.8 187.00
4 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.3 115.00
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.1 12.00
2 Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.6 0.00
3 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.6 0.00
4 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.6 0.00
5 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.1 0.00
6 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.2 0.00
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.1 0.00
8 Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.4 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.8 153.00
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.4 72.00
3 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.7 39.00
4 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.8 37.00
5 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.3 0.00
6 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.5 0.00
7 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.6 0.00
8 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.7 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.5 63.00
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.0 7.00
3 Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.0 0.00
4 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.1 0.00
5 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.2 0.00
6 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.3 0.00
7 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.7 0.00
8 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.8 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.4 239.00
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.7 176.00
3 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.2 145.00
4 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.5 0.00
5 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.9 0.00
6 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.0 0.00
7 Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.3 0.00
8 Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.4 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.2 93.00
2 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.3 90.00
3 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.4 73.00
4 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.4 68.00
5 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.3 6.00
6 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.5 0.00
7 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.7 0.00
8 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.3 0.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.4 265.00
2 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.9 182.00
3 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.2 141.00
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.9 55.00
5 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.3 295.00
6 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.6 0.00
7 Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.1 0.00
8 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.2 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.9 185.00
2 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.9 184.00
3 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.0 171.00
4 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.5 100.00
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.5 104.00
6 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.9 63.00
7 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.0 0.00
8 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.4 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.1 543.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.7 419.00
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.2 133.00
4 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.3 130.00
5 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.6 89.00
6 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.7 81.00
7 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.0 17.00
8 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.5 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.9 359.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.5 252.00
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.7 209.00
4 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.6 91.00
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.7 76.00
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.7 0.00
7 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.3 0.00
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.8 328.00
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.1 300.00
3 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.3 130.00
4 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.7 51.00
Celkom 4 pretekári

100 m - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.5 748.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.7 705.00
3 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.8 689.00
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.9 661.00
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.4 565.00
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.6 531.00
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.7 513.00
Celkom 7 pretekárov

100 m - Starší žiaci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.4 578.00
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.2 438.00
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.3 410.00
4 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 13.7 350.00
5 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.8 346.00
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.6 236.00
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.8 105.00
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.0 468.00
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.9 327.00
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.0 301.00
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.3 276.00
5 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.2 165.00
Celkom 5 pretekárov

100 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.6 376.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 14.0 308.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.2 282.00
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.5 308.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 15.1 175.00
6 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.8 109.00
Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 14.9 193.00
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.5 134.00
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 15.5 132.00
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 15.7 111.00
Celkom 4 pretekári

150 m - Starší žiaci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.1 550.00
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.0 448.00
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.3 414.00
4 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.9 360.00
5 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.2 333.00
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.5 162.00
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.0 128.00
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.6 709.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.7 584.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.8 580.00
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 22.6 503.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.4 422.00
6 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.3 347.00
Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.9 470.00
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.6 405.00
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.8 389.00
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.6 248.00
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 24.0 693.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.4 661.00
3 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.6 641.00
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.3 578.00
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.9 529.00
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 26.6 478.00
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.9 456.00
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.4 417.00
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 29.4 285.00
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.4 227.00
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.8 207.00
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 08.78 0.0 413.00
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 07.32 0.0 326.00
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 07.10 0.0 313.00
Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 08.64 0.0 441.00
2 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 1 07.08 0.0 335.00
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 06.68 0.0 315.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 08.96 0.0 462.00
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 13.31 0.0 686.00
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 30.13 0.0 467.00
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 23.51 0.0 338.00
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 21.80 0.0 306.00
4 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 17.00 0.0 216.00
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 19.88 0.0 270.00
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 19.10 0.0 255.00
3 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 1 18.05 0.0 236.00
Celkom 3 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 29.10 0.0 445.00
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 40.37 0.0 672.00
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 41.02 0.0 529.00
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 40.23 0.0 516.00
3 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 31.71 0.0 378.00
4 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 26.86 0.0 300.00
Celkom 4 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 34.70 0.0 426.00
2 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 31.70 0.0 378.00
3 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 1 20.25 0.0 196.00
Celkom 3 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 17.14 0.0 148.00
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 31.60 0.0 376.00
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 16.82 0.0 119.00
2 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 15.28 0.0 99.00
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 2 14.63 0.0 91.00
Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Danková AdelaDanková Adela
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 1 21.49 0.0 181.00
2 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 18.12 0.0 136.00
3 Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 3 16.70 0.0 117.00
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 40.63 0.0 679.00
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Juniori

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 1 NM 0.0
Celkom 1 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2219
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2165
3 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2131
4 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2021
5 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1719
6 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1652
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1579
Celkom 7 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1812
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1463
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1398
4 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1171
5 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1159
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0745
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0445
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 8 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Mladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1087
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1054
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0883
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0824
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0753
6 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0586
7 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0482
8 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0388
9 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0342
10 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0197
Celkom 10 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
Lafeková MartinaLafeková Martina 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 1 pretekári
Šprintérsky trojboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1736
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1299
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1226
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1145
Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 5 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1814
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1618
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1507
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1478
5 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1289
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1145
7 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1087
8 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1040
9 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0858
10 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0856
Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Celkom 11 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Mladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1084
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1036
3 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0989
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0981
5 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0979
6 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0913
7 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0894
8 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0880
9 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0831
10 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0810
11 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0765
12 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0758
13 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0728
14 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0593
15 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0491
16 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0433
17 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0321
18 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0276
19 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0233
20 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0138
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 21 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Najmladší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0569
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0412
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0365
4 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0227
5 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0208
6 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0182
7 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0180
8 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0153
9 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0130
10 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0129
11 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0124
12 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0123
13 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0096
14 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0090
15 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0058
16 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0043
17 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0041
18 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0039
19 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0022
20 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0019
21 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0012
22 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0012
23= Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0008
23= Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0008
25 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0007
26 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0006
27 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0005
28= Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0005
28= Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0005
28= Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0005
28= Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0005
32 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0004
33 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0004
34 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0003
35= Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0003
35= Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0003
37 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0002
38 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0002
Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 40 pretekárov
Šprintérsky trojboj - Najmladšie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0950
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0691
4 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0597
5 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0478
6 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0455
3 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0631
7 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0427
8 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0316
9 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0343
10 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0275
11 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0262
12 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0261
13 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0233
14 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0195
15 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0181
16 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0164
17 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0125
18 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0120
19 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0118
20 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0115
21 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0113
22 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0145
23 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0085
24 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0077
25 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0071
26 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0069
27 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0023
28 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0017
30 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0006
31 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0005
32 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0004
33 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0004
34= Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0002
34= Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0002
Bejdáková KarlaBejdáková Karla 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava NM
Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
Konečná DominikaKonečná Dominika 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Žuzčáková NelaŽuzčáková Nela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNS
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 41 pretekárov
Vrhačský štvorboj - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1734
Celkom 1 pretekári
Vrhačský štvorboj - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Martinka EduardMartinka Eduard 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1734
Celkom 1 pretekári
Vrhačský štvorboj - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1399
2 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona 02 02 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1226
3 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1019
4 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0767
Celkom 4 pretekári
Vrhačský štvorboj - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Pecková AnetaPecková Aneta 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1225
2 Škulcová PetraŠkulcová Petra 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 1113
3 Danková AdelaDanková Adela 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0948
Celkom 3 pretekári