<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

40 m - Mladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

40 m - Mladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie

40 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.1
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.2
3 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 06.2

40 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.2
2 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.3
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.3

40 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.3
2 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.6
3 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.8

40 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.8
2 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.1
3 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.3

40 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.7
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.2
3 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.4

40 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.5
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.6
3 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.8

40 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.4
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.7
3 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.5

40 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.0
2 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.0
3 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.1

40 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.3
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 06.7
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.9

40 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.6
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.0
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.4

40 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.7
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 06.9
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.8

40 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.2
2 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.4
3 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.5

40 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.2
2 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.3
3 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.4

50 m - Mladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.2
2 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.2

50 m - Mladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.5
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.5
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.7

50 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.3
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 07.4
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.5

50 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.6
2 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.6
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.7

50 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.9
2 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.7
3 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.0

50 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1
2 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.2
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.3

50 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.3
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.9
3 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.0

50 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.0
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.2
3 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.6

50 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.8
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.2
3 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.2

50 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.7
2 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.7
3 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.9

50 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.5
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.5
3 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.0

50 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1
2 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.6

50 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.6
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.1
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.3

50 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2= Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.1
2= Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.4
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.9

50 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.1
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.5
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.7

60 m - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.1
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.2
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.3

60 m - Starší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.6
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.9
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.0

60 m - Mladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.8
2 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.1

60 m - Mladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.7
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.7
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1

60 m - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.0
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.5
3 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.5

60 m - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.4
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.4
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 08.6

60 m - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.8
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.0
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.3

60 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.9
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.0
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1

60 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.3
3 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.3

60 m - Mladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.5
2 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.9
3 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.8

60 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.1
2 Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.6
3 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.6

60 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.8
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.4
3 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.7

60 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.5
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.0
3 Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.0

60 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.4
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.7
3 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.2

60 m - Najmladší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.2
2 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.3
3 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.4

60 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.4
2 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.9
3 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.2

60 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.9
2 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.9
3 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.0

60 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.1
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 09.7
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.2

60 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.9
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.5
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.7

60 m - Najmladšie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.8
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.1
3 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.3

100 m - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.5
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.7
3 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.8

100 m - Starší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.4
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.2
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.3

100 m - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.0
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.9
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.0

100 m - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.6
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.0
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.2

100 m - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14.9
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.5
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.5

150 m - Starší žiaci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.1
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.0
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.3

150 m - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.6
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.7
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.8

150 m - Staršie žiačky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.9
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.6
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23.8

200 m - Dorastenci (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.0
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.4
3 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.6

200 m - Dorastenky (streda, 25.9.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.4
2 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.4
3 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 30.4