<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

60 m - Dorastenci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.1 830.00
2 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.2 799.00
3 Karol TimotejKarol Timotej 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.3 782.00
4 Krška PeterKrška Peter 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.4 749.00
5 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 07.7 643.00
6 Mikláš KristiánMikláš Kristián 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.8 625.00
7 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.8 610.00
Celkom 7 pretekárov

60 m - Starší žiaci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 684.00
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.9 577.00
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.0 574.00
4 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.3 476.00
5 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.3 465.00
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.8 347.00
7 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.9 329.00
8 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.4 212.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 08.7 656.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.7 643.00
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.1 553.00
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.2 504.00
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 09.4 465.00
6 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.1 322.00
7 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.4 261.00
8 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.5 247.00
Celkom 8 pretekárov
Mladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.8 354.00
2 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.1 141.00
Celkom 2 pretekári

60 m - Dorastenky

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.0 851.00
2 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.5 698.00
3 Turčanová LuciaTurčanová Lucia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.5 687.00
4 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.6 662.00
5 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.0 561.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.4 729.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.4 726.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 08.6 667.00
4 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.7 645.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.1 548.00
6 Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.2 516.00
7 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.7 400.00
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.8 626.00
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.0 566.00
3 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.3 501.00
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.3 499.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.9 595.00
2 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.0 569.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.1 556.00
4 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 09.2 526.00
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.5 449.00
6 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.0 336.00
7 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.6 218.00
8 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 11.0 155.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.1 553.00
2 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.3 489.00
3 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.3 494.00
4 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.3 492.00
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.8 616.00
6 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.3 482.00
7 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.4 472.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.3 276.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.5 447.00
2 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.9 359.00
3 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.8 187.00
4 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.3 115.00
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.1 12.00
2 Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.6 0.00
3 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.6 0.00
4 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.6 0.00
5 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.1 0.00
6 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.2 0.00
7 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.1 0.00
8 Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.4 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.8 153.00
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.4 72.00
3 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.7 39.00
4 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.8 37.00
5 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.3 0.00
6 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.5 0.00
7 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.6 0.00
8 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.7 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.5 63.00
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.0 7.00
3 Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.0 0.00
4 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.1 0.00
5 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.2 0.00
6 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.3 0.00
7 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.7 0.00
8 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.8 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.4 239.00
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.7 176.00
3 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.2 145.00
4 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.5 0.00
5 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.9 0.00
6 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.0 0.00
7 Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.3 0.00
8 Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.4 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.2 93.00
2 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.3 90.00
3 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.4 73.00
4 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.4 68.00
5 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.3 6.00
6 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.5 0.00
7 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.7 0.00
8 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.3 0.00
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.4 265.00
2 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.9 182.00
3 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.2 141.00
4 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.9 55.00
5 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.3 295.00
6 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.6 0.00
7 Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.1 0.00
8 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.2 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.9 185.00
2 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.9 184.00
3 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.0 171.00
4 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.5 100.00
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.5 104.00
6 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.9 63.00
7 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.0 0.00
8 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.4 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.1 543.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 09.7 419.00
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.2 133.00
4 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.3 130.00
5 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 11.6 89.00
6 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.7 81.00
7 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.0 17.00
8 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.5 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.9 359.00
2 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.5 252.00
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.7 209.00
4 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.6 91.00
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.7 76.00
6 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 12.7 0.00
7 Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.3 0.00
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.8 328.00
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.1 300.00
3 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.3 130.00
4 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.7 51.00
Celkom 4 pretekári