<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

150 m - Starší žiaci

(st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 19.1 550.00
2 Vaško JakubVaško Jakub 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.0 448.00
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 20.3 414.00
4 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.9 360.00
5 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.2 333.00
6 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.5 162.00
7 Žembera JánŽembera Ján 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.0 128.00
Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.6 709.00
2 Juráková ZuzanaJuráková Zuzana 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 21.7 584.00
3 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.8 580.00
4 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 22.6 503.00
5 Hudeková AgathaHudeková Agatha 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.4 422.00
6 Rauschová EmaRauschová Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.3 347.00
Loduhová SilviaLoduhová Silvia 98 98 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 22.9 470.00
2 Fáberová NatašaFáberová Nataša 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.6 405.00
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.8 389.00
4 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.6 248.00
Celkom 4 pretekári