<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Trnavské viacboje pre všetkých

Trnava (25. 9. 2019)

50 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.5 393.00
2 Franko TomašFranko Tomaš 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 07.5 379.00
3 Gašparovič SamuelGašparovič Samuel 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.7 318.00
4 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.9 293.00
5 Valentýni Dávid MarekValentýni Dávid Marek 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 08.0 261.00
6 Hlaváček MarekHlaváček Marek 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.6 140.00
7 Repický MartinRepický Martin 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.8 112.00
8 Repický MichalRepický Michal 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.0 80.00
Celkom 8 pretekárov
Mladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forro NikolasForro Nikolas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.2 210.00
2 Schrimpl LukášSchrimpl Lukáš 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.2 46.00
Celkom 2 pretekári

50 m - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.3 439.00
2 Urbánková RuthyUrbánková Ruthy 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 07.4 464.00
3 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.5 381.00
4 Zápražná TamaraZápražná Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.6 362.00
5 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.9 278.00
6 Zacharová LujzaZacharová Lujza 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.1 232.00
7 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.9 82.00
8 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 09.1 65.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 354.00
2 Kotasová EmaKotasová Ema 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 07.6 352.00
3 Bugárová NoémiBugárová Noémi 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.7 318.00
4 Prvá LuciaPrvá Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.8 308.00
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 07.7 331.00
6 Antalová KláraAntalová Klára 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 07.9 280.00
7 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.1 225.00
8 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.6 138.00
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.9 269.00
2 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.7 107.00
3 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.0 76.00
4 Porubčinová AnnaPorubčinová Anna 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.6 13.00
Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

50 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.1 71.00
2 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.2 53.00
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.3 39.00
4 Moťovský FilipMoťovský Filip 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.0 0.00
5 Čeleda AdriánČeleda Adrián 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.0 0.00
6 Ručka AdamRučka Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.2 0.00
7 Šarvaic ŠimonŠarvaic Šimon 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.7 0.00
8 Šilhavý MatúšŠilhavý Matúš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.9 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.3 190.00
2 Remiš JakubRemiš Jakub 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.9 95.00
3 Tomko DominikTomko Dominik 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.0 75.00
4 Halgaš DanielHalgaš Daniel 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.0 75.00
5 Cmero JonášCmero Jonáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.9 2.00
6 Zápražný TadeášZápražný Tadeáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.9 2.00
7 Rábara BartolomejRábara Bartolomej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.9 2.00
8 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.1 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.0 80.00
2 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.2 80.00
3 Pontes TomášPontes Tomáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.6 14.00
4 Gondek DominikGondek Dominik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.9 0.00
5 Ivanič RichardIvanič Richard 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.2 0.00
6 Binovec LukášBinovec Lukáš 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.6 0.00
7 Polomíček AdamPolomíček Adam 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.6 0.00
8 Kotleba RadoslavKotleba Radoslav 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.9 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Karol ŠimonKarol Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.8 303.00
2 Prokop MartinProkop Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.2 214.00
3 Jurák MartinJurák Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.2 54.00
4 Partel LukášPartel Lukáš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.4 32.00
5 Vink FélixVink Félix 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.7 9.00
6 Augustín RomanAugustín Roman 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.8 5.00
7 Cmero DanielCmero Daniel 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.1 0.00
8 Holekši PatrikHolekši Patrik 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.1 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chrvala TimotejChrvala Timotej 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.7 121.00
2 Kotas PeterKotas Peter 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.7 21.00
3 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.9 93.00
4 Mikulčík FilipMikulčík Filip 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.2 49.00
5 Horváth IvanHorváth Ivan 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.5 26.00
6 Blažo DavidBlažo David 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.8 6.00
7 Viskupič AdamViskupič Adam 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.0 0.00
8 Lužanský MartinLužanský Martin 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.5 0.00
Celkom 8 pretekárov

50 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zigová VandaZigová Vanda 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 08.5 166.00
2 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.5 155.00
3 Herková HanaHerková Hana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.0 80.00
4 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.0 79.00
5 Drobná GrétaDrobná Gréta 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.7 8.00
6 Galgoci MiaGalgoci Mia 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.3 0.00
7 Pardesová SorayaPardesová Soraya 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.9 0.00
8 Chocholoušková NelaChocholoušková Nela 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.0 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malá MartinaMalá Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.1 60.00
2 Bejdáková PavlaBejdáková Pavla 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.1 60.00
3 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.6 15.00
4 Šulecová AndreaŠulecová Andrea 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.7 9.00
5 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.8 7.00
6 Bezručková LauraBezručková Laura 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.8 5.00
7 Zuzčáková HanaZuzčáková Hana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 10.6 0.00
8 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.1 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kročková NatáliaKročková Natália 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.6 365.00
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 08.1 241.00
3 Teplanská NinaTeplanská Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.3 39.00
4 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.5 25.00
5 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.5 23.00
6 Pospíšilová HankaPospíšilová Hanka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.5 20.00
7 Rampášiková MirkaRampášiková Mirka 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.0 0.00
8 Bučanyová PatríciaBučanyová Patrícia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.5 0.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2= Pajtinková EmaPajtinková Ema 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.1 241.00
2= Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.4 180.00
3 Mičková DianaMičková Diana 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.9 92.00
4 Gálová HanaGálová Hana 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.6 15.00
5 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.7 8.00
6 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.6 0.00
Genčúrová MichaelaGenčúrová Michaela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 DNS
Hlavnová TatianaHlavnová Tatiana 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (st, 25.9.2019 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hutárová SáraHutárová Sára 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.1 241.00
2 Slivošová JasminaSlivošová Jasmina 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.5 20.00
3 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.7 8.00
4 Horváthová TeréziaHorváthová Terézia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.8 4.00
Celkom 4 pretekári