<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.40 11.00
2 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.30 9.00
3 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.70 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.75 8.00
2 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 26.25 4.00
3 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 32.27
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.91 7.00
2 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.15 5.00
3 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 NM 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 28.50
2 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 30.64
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.09 6.00
2 Kňaze EduardKňaze Eduard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.27 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.40 11.00
2 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.30 9.00
3 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.75 8.00
4 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.91 7.00
5 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.09 6.00
6 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.15 5.00
7 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 26.25 4.00
8 Kňaze EduardKňaze Eduard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.27 3.00
9 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.70 1.00
10 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 28.50
11 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 30.64
12 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 32.27
13 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 NM 2.00

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.68 8.50
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.97 7.00
3 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.12 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.64 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.08 5.00
Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 26.48 2.00
2 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 27.60
3 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.62
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.59 1.00
2 Švecová PaulínaŠvecová Paulína 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.45
3 Hvorecká LíviaHvorecká Lívia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 28.59
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.68 8.50
2 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 25.03 4.00
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.30 3.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.90
2 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 31.56
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurláková NatáliaĎurláková Natália 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.30
2 Kudelková NelaKudelková Nela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 31.22
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.64 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.68 8.50
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.68 8.50
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.97 7.00
5 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.12 6.00
6 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.08 5.00
7 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 25.03 4.00
8 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.30 3.00
9 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 26.48 2.00
10 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.59 1.00
11 Ďurláková NatáliaĎurláková Natália 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.30
12 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 27.60
13 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.90
14 Švecová PaulínaŠvecová Paulína 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.45
15 Hvorecká LíviaHvorecká Lívia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 28.59
16 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.62
17 Kudelková NelaKudelková Nela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 31.22
18 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 31.56
Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS