<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125128 Body
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 6 125 ooooxoxoxxx 11.00
2 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 10 120 ooooxoxxx 9.00
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 11 120 ooooxxoxxx 8.00
4 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 115 ooooxxx 7.00
5 Ondruš JakubOndruš Jakub
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 8 115 --xooxxx 6.00
6= Vámoš JakubVámoš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 110 oooxxx 4.50
6= Celušňák SamuelCelušňák Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 1 110 oooxxx 4.50
8= Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 4 105 ooxxx 2.50
8= Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 105 ooxx 2.50
10= Dolňan JurajDolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 7 100 xoxxx 0.50
10= Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 100 xoxxx 0.50
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125128131 Body
1= Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 128 ooooxoooxxx 10.00
1= Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 10 128 oooooxooxxx 10.00
3 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 3 125 oooooxoxxx 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 9 115 ooooxxx 7.00
5 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 7 115 ooxooxxx 6.00
6 Slovíková DianaSlovíková Diana
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 11 115 oooxxoxxx 5.00
7 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 115 ooxxoxxoxxx 4.00
8 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 110 xoxxooxx 3.00
9 Tóthova ZinaTóthova Zina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 8 110 ooxoxxx 2.00
Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 NM xxx
Červenáková VeronikaČervenáková Veronika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 1 NM x-
Švantnerová JelaŠvantnerová Jela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 4 NM xxx
Celkom 12 pretekárov