<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.09
2 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.23
3 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.95
4 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.37
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.03
2 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.51
3 Hassan SimonHassan Simon 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.87
4 Matejka MilanMatejka Milan 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.11
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.00
2 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.64
3 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 09.88
4 Kaštiel RichardKaštiel Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.56
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.85
2 Dorot JakubDorot Jakub 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.44
3 Pepich MatejPepich Matej 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.70
4 Loiacono MartinLoiacono Martin 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.19
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.05
2 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.07
3 Michalko RichardMichalko Richard 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.45
4 Truben AlexanderTruben Alexander 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.03
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.81
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.99
3 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.81
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.77
2 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.05
3 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.09
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 08 (ne, 19.5.2019 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 09.80
2 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.68
3 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.69
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.00
2 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.09
3 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.64
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.77
5 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 3 09.80
6 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 09.81
7 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.85
8 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 09.88
9 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.99
10 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 10.03
11 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.05
11 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 10.05
13 Vámoš JakubVámoš Jakub 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.07
14 Dolňan JurajDolňan Juraj 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.23
15 Dorot JakubDorot Jakub 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.44
16 Michalko RichardMichalko Richard 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 10.45
17 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.51
18 Kaštiel RichardKaštiel Richard 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.56
19 Pepich MatejPepich Matej 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 10.70
20 Hassan SimonHassan Simon 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.87
21 Králik MatejKrálik Matej 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.95
22 Truben AlexanderTruben Alexander 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.03
23 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.09
24 Matejka MilanMatejka Milan 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 11.11
25 Loiacono MartinLoiacono Martin 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 11.19
26 Kubo ŠimonKubo Šimon 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 11.68
27 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.69
28 Zaremba LukášZaremba Lukáš 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.81
29 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 12.37

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2019 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.10 11.00
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.12 9.00
3 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.69 8.00
4 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.79 7.00
5 Piták JakubPiták Jakub 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 09.83 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 19.5.2019 - 11:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 09.53 5.00
2 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.67 4.00
3 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 09.85 3.00
4 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.91 2.00
5 Slezák TomSlezák Tom 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.07 1.00
Celkom 5 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.20
2 Kováčová LuciaKováčová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.87
3 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.93
MS Jošková MartinaJošková Martina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.53
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.28
2 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.51
MS Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.61
4 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.85
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.81
2 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.57
3 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.91
4 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.92
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 04 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.67
2 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.68
3 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.52
4 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.96
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 05 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.28
2 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.52
3 Dzurová KarinDzurová Karin 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.64
4 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13.96
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 06 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.76
2 Slašťanová NellaSlašťanová Nella 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.02
3 Dolinská JulianaDolinská Juliana 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.16
4 Švecová JúliaŠvecová Júlia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.89
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 07 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.01
2 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.43
3 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.49
4 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.69
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 08 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Kollárová ViktóriaKollárová Viktória 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.08
2 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.88
3 Pivarčiová EmaPivarčiová Ema 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.84
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 09 (ne, 19.5.2019 - 10:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.94
2 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.96
3 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.20
2 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.28
2 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.28
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.67
5 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 09.68
6 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.76
7 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.81
8 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.94
9 Kollárová ViktóriaKollárová Viktória 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 10.08
10 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.51
11 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.52
12 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 10.57
13 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 10.61
14 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10.85
15 Kováčová LuciaKováčová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.87
16 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 10.91
17 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.92
18 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 10.93
19 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 10.96
20 Tóthova ZinaTóthova Zina 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 11.01
21 Slašťanová NellaSlašťanová Nella 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.02
22 Dolinská JulianaDolinská Juliana 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.16
23 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.43
24 Dzurová SáraDzurová Sára 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 11.49
25 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.52
26 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.56
27 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 11.88
28 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.96
29 Jošková MartinaJošková Martina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.53
30 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.69
31 Pivarčiová EmaPivarčiová Ema 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 12.84
32 Dzurová KarinDzurová Karin 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.64
33 Švecová JúliaŠvecová Júlia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 13.89
34 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 13.96

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.12 11.00
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.24 9.00
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.37 8.00
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.74 7.00
5 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 09.75 6.00
Celkom 5 pretekárov
Finále B (ne, 19.5.2019 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.54 5.00
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.66 4.00
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.67 3.00
4 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 10.42 2.00
5 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.81 1.00
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.40 11.00
2 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.30 9.00
3 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.70 1.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.75 8.00
2 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 26.25 4.00
3 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 32.27
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.91 7.00
2 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.15 5.00
3 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 NM 2.00
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 28.50
2 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 30.64
Celkom 2 pretekári
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 10:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.09 6.00
2 Kňaze EduardKňaze Eduard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.27 3.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 23.40 11.00
2 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 24.30 9.00
3 Líška MilanLíška Milan 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.75 8.00
4 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 25.91 7.00
5 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.09 6.00
6 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 26.15 5.00
7 Zboroň BorisZboroň Boris 09 09 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2 26.25 4.00
8 Kňaze EduardKňaze Eduard 10 10 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 26.27 3.00
9 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.70 1.00
10 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 28.50
11 Aneštík JakubAneštík Jakub 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 30.64
12 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš 10 10 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 32.27
13 Ivan TobiasIvan Tobias 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 NM 2.00

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.68 8.50
2 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.97 7.00
3 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.12 6.00
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.64 11.00
2 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.08 5.00
Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 26.48 2.00
2 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 27.60
3 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.62
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.59 1.00
2 Švecová PaulínaŠvecová Paulína 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.45
3 Hvorecká LíviaHvorecká Lívia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 28.59
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.68 8.50
2 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 25.03 4.00
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.30 3.00
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.90
2 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 31.56
Celkom 2 pretekári
Beh 07 (ne, 19.5.2019 - 11:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurláková NatáliaĎurláková Natália 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.30
2 Kudelková NelaKudelková Nela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 31.22
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 22.64 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 22.68 8.50
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 22.68 8.50
4 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 22.97 7.00
5 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 23.12 6.00
6 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.08 5.00
7 Slovíková DianaSlovíková Diana 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 25.03 4.00
8 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.30 3.00
9 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 26.48 2.00
10 Zaťková SaskiaZaťková Saskia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 26.59 1.00
11 Ďurláková NatáliaĎurláková Natália 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.30
12 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 27.60
13 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 27.90
14 Švecová PaulínaŠvecová Paulína 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.45
15 Hvorecká LíviaHvorecká Lívia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 28.59
16 Mikušová MichaelaMikušová Michaela 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 30.62
17 Kudelková NelaKudelková Nela 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 31.22
18 Katonová KatarínaKatonová Katarína 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 31.56
Želiarová SofiaŽeliarová Sofia 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:03.52 9.00
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:09.38 8.00
3 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:10.20 7.00
4 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:11.84 6.00
5 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.84 4.00
6 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:18.78 1.00
7 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:22.26
8 Gallas MartinGallas Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:23.74
9 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:25.03
10 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:25.68
11 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:25.94
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15 2:00.71 11.00
2 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 14 2:12.60 5.00
3 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21 2:14.97 3.00
4 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:15.81 2.00
5 Skočík SamuelSkočík Samuel 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 20 2:21.67
6 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 17 2:23.81
7 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22 2:24.47
8 Pepich MatejPepich Matej 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 2:29.45
9 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 2:32.65
10 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:33.80
11 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:57.07
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15 2:00.71 11.00
2 Uhrík LukášUhrík Lukáš 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:03.52 9.00
3 Šupina VladimírŠupina Vladimír 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:09.38 8.00
4 Piala MichalPiala Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:10.20 7.00
5 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:11.84 6.00
6 Domiňák RichardDomiňák Richard 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 14 2:12.60 5.00
7 Gregor LukášGregor Lukáš 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.84 4.00
8 Štefík KrištofŠtefík Krištof 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21 2:14.97 3.00
9 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:15.81 2.00
10 Bálent TimotejBálent Timotej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:18.78 1.00
11 Skočík SamuelSkočík Samuel 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 20 2:21.67
12 Piták BranislavPiták Branislav 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:22.26
13 Gallas MartinGallas Martin 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:23.74
14 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 17 2:23.81
15 Troiak MatúšTroiak Matúš 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22 2:24.47
16 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:25.03
17 Boldiš RichardBoldiš Richard 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:25.68
18 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:25.94
19 Pepich MatejPepich Matej 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 2:29.45
20 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 2:32.65
21 Arpáš MichalArpáš Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:33.80
22 Mag PatrikMag Patrik 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:57.07

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:03.56 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:07.32 9.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.04 8.00
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:18.02 6.00
5 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:19.32 5.00
6 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:19.32 4.00
MS Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:24.22
8 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.44
9 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:34.70
10 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:39.58
11 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:41.77
12 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:49.40
13 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 2:50.02
14 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 3:12.15
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 27 2:17.11 7.00
2 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 20 2:20.87 3.00
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 21 2:22.79 2.00
MS Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25 2:25.21
5 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26 2:27.65 1.00
6 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16 2:36.19
7 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17 2:39.49
8 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 29 2:44.47
MS Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 19 2:45.65
10 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23 2:46.27
11 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 28 2:47.11
12 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 18 2:47.52
13 Dúchajova SimonkaDúchajova Simonka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:47.57
14 Pivarčiová EmaPivarčiová Ema 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24 2:57.47
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:03.56 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:07.32 9.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.04 8.00
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 27 2:17.11 7.00
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:18.02 6.00
6 Nováková LýdiaNováková Lýdia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:19.32 5.00
6 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:19.32 4.00
8 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 20 2:20.87 3.00
9 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 21 2:22.79 2.00
10 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:24.22
11 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25 2:25.21
12 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26 2:27.65 1.00
13 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.44
14 Arpášová DorotaArpášová Dorota 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:34.70
15 Dunajská VivienDunajská Vivien 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16 2:36.19
16 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17 2:39.49
17 Červenáková MiaČervenáková Mia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:39.58
18 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:41.77
19 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 29 2:44.47
20 Kurimská SimonaKurimská Simona 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 19 2:45.65
21 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23 2:46.27
22 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 28 2:47.11
23 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 18 2:47.52
24 Dúchajova SimonkaDúchajova Simonka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:47.57
25 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:49.40
26 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 2:50.02
27 Pivarčiová EmaPivarčiová Ema 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24 2:57.47
28 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 3:12.15

1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 3:50.5 11.00
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 3:56.3 9.00
3 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 3:57.7 8.00
4 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 3:59.4 7.00
5 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 4:07.8 6.00
Poznámky:
Časy boli merané ručne z dôvodu búrky a beh sa uskutočnil v hale.
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 4:04.1 11.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína 09 09 Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec 6 4:07.5
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 4:11.4 9.00
4 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:21.3 8.00
5 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 4:25.7 7.00
6 Švantnerová JelaŠvantnerová Jela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 4:26.3 6.00
7 Abrahámová KarinAbrahámová Karin 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 4:27.8 5.00
8 Repiská TeréziaRepiská Terézia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 4:48.7 4.00
9 Táčiková SofiaTáčiková Sofia 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 4:59.9 3.00
Poznámky:
Časy boli merané ručne z dôvodu búrky a beh sa uskutočnil v hale.
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 05:41.3 11.00
2 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 05:45.7 9.00
3 Dorot JakubDorot Jakub 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08:11.4 8.00
4 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 09:59.9 7.00
Mojžiš MichalMojžiš Michal 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DNS
Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 DNS
Poznámky:
Časy boli merané ručne z dôvodu búrky a chôdza sa uskutočnila v hale.
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 06:04.0 11.00
2 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 06:11.7 9.00
3 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 06:20.1 8.00
4 Škvarková EmaŠkvarková Ema 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 06:22.3 7.00
5 Kováčiková EmaKováčiková Ema 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 06:37.0 6.00
6 Kováčiková AnnaKováčiková Anna 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 06:42.5 5.00
7 Erneková LauraErneková Laura 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 06:43.7 4.00
8 Gombalová JasminkaGombalová Jasminka 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 07:27.7 3.00
9 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 09:23.1 2.00
Poznámky:
Časy boli merané ručne z dôvodu búrky a chôdza sa uskutočnila v hale.
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125128 Body
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 6 125 ooooxoxoxxx 11.00
2 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 10 120 ooooxoxxx 9.00
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 11 120 ooooxxoxxx 8.00
4 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 115 ooooxxx 7.00
5 Ondruš JakubOndruš Jakub
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 8 115 --xooxxx 6.00
6= Vámoš JakubVámoš Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 110 oooxxx 4.50
6= Celušňák SamuelCelušňák Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 1 110 oooxxx 4.50
8= Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 4 105 ooxxx 2.50
8= Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 105 ooxx 2.50
10= Dolňan JurajDolňan Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 7 100 xoxxx 0.50
10= Matejka MilanMatejka Milan
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 3 100 xoxxx 0.50
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100105110115120125128131 Body
1= Brišová AlexandraBrišová Alexandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 12 128 ooooxoooxxx 10.00
1= Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 10 128 oooooxooxxx 10.00
3 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 3 125 oooooxoxxx 8.00
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 9 115 ooooxxx 7.00
5 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 7 115 ooxooxxx 6.00
6 Slovíková DianaSlovíková Diana
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 11 115 oooxxoxxx 5.00
7 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 115 ooxxoxxoxxx 4.00
8 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 6 110 xoxxooxx 3.00
9 Tóthova ZinaTóthova Zina
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 8 110 ooxoxxx 2.00
Zaťková SaskiaZaťková Saskia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 5 NM xxx
Červenáková VeronikaČervenáková Veronika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
08 08 1 NM x-
Švantnerová JelaŠvantnerová Jela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 4 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 6 400 +1.0 m/s 373  +0.9377  +0.8365  +0.2377380  +1.3400  +1.0 11.00
2 Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 10 390 +1.2 m/s 372  +0.7361  +0.2382  +0.4382382  +1.5390  +1.2 9.00
3 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 20 353 +0.2 m/s 350  +1.2345  +0.2343  +1.5350353  +0.2340  +1.0 8.00
4 Uhrík LukášUhrík Lukáš
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 13 352 +1.0 m/s 294  +0.2352  +1.0346  +0.2352335  +0.2336  +0.6 7.00
5 Korčok JakubKorčok Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 3 344 +1.2 m/s 337  +0.9344  +1.2333  +0.3344341  +1.2335  +0.2 6.00
6 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 18 343 +0.8 m/s 343  +0.8338  +0.8317  +0.2343320  +0.3342  +0.2 5.00
7 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
09 09 15 336 +0.2 m/s 336  +0.2x323  +0.9336310  +0.6331  +0.7 4.00
8 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 2 322 +1.0 m/s 306  +0.5322  +1.0309  +0.5322320  +1.0305  +0.2 3.00
9 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 17 322 +0.6 m/s x322  +0.6322 2.00
10 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 1 321 +0.2 m/s 321  +0.2283  +0.1321 1.00
11 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 19 318 +0.2 m/s 316  +0.1318  +0.2318
12 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 14 314 +0.5 m/s x314  +0.5314
13 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 16 307 +0.9 m/s 300  +0.2307  +0.9307
14 Štefík KrištofŠtefík Krištof
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 8 293 +0.1 m/s 291  +0.9293  +0.1293
15 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 7 290 +0.1 m/s 258  +0.8290  +0.1290
16 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 5 283 +0.2 m/s x283  +0.2283
17 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 12 275 +1.3 m/s 253  +0.6275  +1.3275
18 Kováč FilipKováč Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 4 270 +0.3 m/s 252  +0.9270  +0.3270
19 Troiak MatúšTroiak Matúš
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 11 260 +1.0 m/s 253  +1.0260  +1.0260
20 Štubňa MartinŠtubňa Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 9 248 +0.3 m/s 248  +0.3242  +0.1248
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 3 350 +1.8 m/s 320  +0.3320  +1.2307  +1.6320x350  +1.8 11.00
2 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 23 347 +1.8 m/s 327  +0.1347  +1.8340  +1.6347337  +1.9- 9.00
3 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 6 342 +1.8 m/s 330  +0.9324  +0.9342  +1.8342323  +1.6341  +1.6 8.00
4 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 15 336 +0.9 m/s 336  +0.9320  +1.6315  +1.6336296  +1.6322  +2.0 7.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 12 326 +1.8 m/s 323  +0.6326  +1.8326
6 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 16 325 +0.9 m/s 325  +0.9306  +1.6x325325  +1.9- 6.00
7 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 22 314 +1.9 m/s 311  +0.6302  +1.8314  +1.9314312  +1.6309  +1.2 5.00
8 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 2 300 +0.5 m/s 300  +0.5300  +0.9285  +1.5300280  +1.4288  +1.9 4.00
9 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 18 300 +2.0 m/s x284  +1.9292  +1.9292300  +2.0296  +2.6 3.00
10 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 20 282 +0.6 m/s 282  +0.6231  +1.5282 2.00
11 Michalová LeaMichalová Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 10 278 +1.6 m/s 244  +0.8278  +1.6278 1.00
12 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 9 277 +1.5 m/s 273  +0.5277  +1.5277
13 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 7 276 +0.3 m/s 276  +0.3262  +1.5276
14 Kadlecová RadkaKadlecová Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 4 273 +1.6 m/s 242  +0.6273  +1.6273
15 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 8 270 +1.9 m/s 258  +0.3270  +1.9270
16 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 11 270 +0.5 m/s 270  +0.5250  +1.9270
17 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 19 270 +1.9 m/s x270  +1.9270
18 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 21 266 +1.9 m/s 265  +0.9266  +1.9266
19 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 17 261 +1.0 m/s 261  +1.0x261
20 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 1 260 +0.9 m/s 260  +0.9257  +0.9260
21 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 13 251 +1.9 m/s 250  +0.9251  +1.9251
Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 14 DNS 0.0
Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 5 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 36 35.66 0.0 11.00
2 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 15 34.70 0.0 9.00
3 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 35 31.52 0.0 8.00
4 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13 30.73 0.0 7.00
5 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 33 28.96 0.0 6.00
6 Laštiak AdriánLaštiak Adrián
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 11 28.72 0.0 5.00
7 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 32 27.94 0.0 4.00
8 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 31 27.27 0.0 3.00
9 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 37 26.91 0.0 2.00
10 Slezák TomSlezák Tom
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 19 26.58 0.0 1.00
11 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 17 25.95 0.0
12 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 12 25.38 0.0
13 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 34 25.08 0.0
14 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 30 25.00 0.0
15= Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 22 24.90 0.0
15= Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 24.90 0.0
17 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 16 22.70 0.0
18 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 21.25 0.0
19 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 18 21.24 0.0
20= Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 21.00 0.0
20= Kováč FilipKováč Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 8 21.00 0.0
22 Hassan SimonHassan Simon
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 20.39 0.0
23 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 28 20.22 0.0
24 Truben AlexanderTruben Alexander
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 26 20.08 0.0
25 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 27 19.24 0.0
26 Boldiš RichardBoldiš Richard
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 19.10 0.0
27 Dorot JakubDorot Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 18.58 0.0
28 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 1 17.84 0.0
29 Kňaze EduardKňaze Eduard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 6 17.36 0.0
30 Štubňa MartinŠtubňa Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 20 17.00 0.0
31 Štefík KrištofŠtefík Krištof
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25 16.34 0.0
32 Kaštiel RichardKaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 24 14.40 0.0
33 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 5 12.84 0.0
34 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 23 11.21 0.0
Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 21 DNS 0.0
Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 29 DNS 0.0
Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 9 DNS 0.0
Celkom 37 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 38 25.00 0.0 11.00
2 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 35 24.70 0.0 9.00
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 10 23.23 0.0 8.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 37 23.19 0.0 7.00
5 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 12 23.01 0.0 6.00
6 Ďurláková NatáliaĎurláková Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 8 21.53 0.0 5.00
7 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 33 21.04 0.0 4.00
8 Švecová PaulínaŠvecová Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 25 20.84 0.0 3.00
9 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 34 20.77 0.0 2.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 23 20.67 0.0
11 Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 36 20.52 0.0 1.00
12 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 7 20.00 0.0
13 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 19 18.50 0.0
14 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 24 16.88 0.0
15 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 20 16.45 0.0
16 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 32 16.40 0.0
17 Hvorecká LíviaHvorecká Lívia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 16.08 0.0
18 Kováčová LuciaKováčová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 15 15.62 0.0
19 Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 6 15.16 0.0
20 Kudelková NelaKudelková Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 16 14.72 0.0
21 Michalová LeaMichalová Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 21 14.08 0.0
22 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 18 14.00 0.0
23 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 13.73 0.0
24 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 31 13.70 0.0
25 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 30 13.53 0.0
26 Abrahámová KarinAbrahámová Karin
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 12.90 0.0
27 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 14 12.15 0.0
28 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 11.92 0.0
29 Turtáková ErikaTurtáková Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 26 11.54 0.0
30 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 13 11.52 0.0
31 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 10.95 0.0
32 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 4 10.80 0.0
33 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 29 10.14 0.0
34 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 22 09.40 0.0
35 Slašťanová NellaSlašťanová Nella
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 28 07.93 0.0
36 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 17 07.63 0.0
Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 DNS 0.0
Želiarová SofiaŽeliarová Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 27 DNS 0.0
Celkom 38 pretekárov