<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Segeč DavidSegeč David
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080121 08 6 400 +1.0 m/s 373  +0.9377  +0.8365  +0.2377380  +1.3400  +1.0 11.00
2 Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080703 08 10 390 +1.2 m/s 372  +0.7361  +0.2382  +0.4382382  +1.5390  +1.2 9.00
3 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080502 08 20 353 +0.2 m/s 350  +1.2345  +0.2343  +1.5350353  +0.2340  +1.0 8.00
4 Uhrík LukášUhrík Lukáš
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
090721 09 13 352 +1.0 m/s 294  +0.2352  +1.0346  +0.2352335  +0.2336  +0.6 7.00
5 Korčok JakubKorčok Jakub
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
090520 09 3 344 +1.2 m/s 337  +0.9344  +1.2333  +0.3344341  +1.2335  +0.2 6.00
6 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080501 08 18 343 +0.8 m/s 343  +0.8338  +0.8317  +0.2343320  +0.3342  +0.2 5.00
7 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
091026 09 15 336 +0.2 m/s 336  +0.2x323  +0.9336310  +0.6331  +0.7 4.00
8 Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
081009 08 2 322 +1.0 m/s 306  +0.5322  +1.0309  +0.5322320  +1.0305  +0.2 3.00
9 Mikuláš ErikMikuláš Erik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080721 08 17 322 +0.6 m/s x322  +0.6322 2.00
10 Celušňák SamuelCelušňák Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080624 08 1 321 +0.2 m/s 321  +0.2283  +0.1321 1.00
11 Meško MarkoMeško Marko
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081006 08 19 318 +0.2 m/s 316  +0.1318  +0.2318
12 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
100818 10 14 314 +0.5 m/s x314  +0.5314
13 Pluhár MatúšPluhár Matúš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
090410 09 16 307 +0.9 m/s 300  +0.2307  +0.9307
14 Štefík KrištofŠtefík Krištof
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080426 08 8 293 +0.1 m/s 291  +0.9293  +0.1293
15 Skočík SamuelSkočík Samuel
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
081210 08 7 290 +0.1 m/s 258  +0.8290  +0.1290
16 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
080701 08 5 283 +0.2 m/s x283  +0.2283
17 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110511 11 12 275 +1.3 m/s 253  +0.6275  +1.3275
18 Kováč FilipKováč Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110127 11 4 270 +0.3 m/s 252  +0.9270  +0.3270
19 Troiak MatúšTroiak Matúš
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
080826 08 11 260 +1.0 m/s 253  +1.0260  +1.0260
20 Štubňa MartinŠtubňa Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
110720 11 9 248 +0.3 m/s 248  +0.3242  +0.1248
Celkom 20 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080908 08 3 350 +1.8 m/s 320  +0.3320  +1.2307  +1.6320x350  +1.8 11.00
2 Čemanová LujzaČemanová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090905 09 23 347 +1.8 m/s 327  +0.1347  +1.8340  +1.6347337  +1.9- 9.00
3 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080716 08 6 342 +1.8 m/s 330  +0.9324  +0.9342  +1.8342323  +1.6341  +1.6 8.00
4 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081016 08 15 336 +0.9 m/s 336  +0.9320  +1.6315  +1.6336296  +1.6322  +2.0 7.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
090216 09 12 326 +1.8 m/s 323  +0.6326  +1.8326
6 Schererová ClaudiaSchererová Claudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
090626 09 16 325 +0.9 m/s 325  +0.9306  +1.6x325325  +1.9- 6.00
7 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
100321 10 22 314 +1.9 m/s 311  +0.6302  +1.8314  +1.9314312  +1.6309  +1.2 5.00
8 Guevara MatildaGuevara Matilda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
090120 09 2 300 +0.5 m/s 300  +0.5300  +0.9285  +1.5300280  +1.4288  +1.9 4.00
9 Žilková KarolínaŽilková Karolína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080627 08 18 300 +2.0 m/s x284  +1.9292  +1.9292300  +2.0296  +2.6 3.00
10 Richterová KristínaRichterová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
080112 08 20 282 +0.6 m/s 282  +0.6231  +1.5282 2.00
11 Michalová LeaMichalová Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
081006 08 10 278 +1.6 m/s 244  +0.8278  +1.6278 1.00
12 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
100828 10 9 277 +1.5 m/s 273  +0.5277  +1.5277
13 Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 08 7 276 +0.3 m/s 276  +0.3262  +1.5276
14 Kadlecová RadkaKadlecová Radka
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
080621 08 4 273 +1.6 m/s 242  +0.6273  +1.6273
15 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
100912 10 8 270 +1.9 m/s 258  +0.3270  +1.9270
16 Mikušová MichaelaMikušová Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
091231 09 11 270 +0.5 m/s 270  +0.5250  +1.9270
17 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
091130 09 19 270 +1.9 m/s x270  +1.9270
18 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
090307 09 21 266 +1.9 m/s 265  +0.9266  +1.9266
19 Táčiková SofiaTáčiková Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
080207 08 17 261 +1.0 m/s 261  +1.0x261
20 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
100523 10 1 260 +0.9 m/s 260  +0.9257  +0.9260
21 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
090925 09 13 251 +1.9 m/s 250  +0.9251  +1.9251
Pittnerová SofiaPittnerová Sofia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
090925 09 14 DNS 0.0
Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 08 5 DNS 0.0
Celkom 23 pretekárov