<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.10
2 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 09.12
3 Ondruš JakubOndruš Jakub 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.69
60 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.53
2 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.67
3 Laštiak AdriánLaštiak Adrián 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 09.85
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.12
2 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.24
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.37
60 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Turtáková ErikaTurtáková Erika 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 09.54
2 Hrončová SabinaHrončová Sabina 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 09.66
3 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 09.67
1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:50.5
2 Rosenberger AlexRosenberger Alex 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3:56.3
3 Páleník IvorPáleník Ivor 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3:57.7
1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4:04.1
3 Zvarová NellaZvarová Nella 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4:11.4
Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:41.3
2 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:45.7
3 Dorot JakubDorot Jakub 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08:11.4
Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:04.0
2 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:11.7
3 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:20.1