<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 19.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Molnár MárioMolnár Mário
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 36 35.66 0.0 11.00
2 Mašura AdamMašura Adam
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
09 09 15 34.70 0.0 9.00
3 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 35 31.52 0.0 8.00
4 Loiacono MartinLoiacono Martin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 13 30.73 0.0 7.00
5 Hamrák MichalHamrák Michal
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
09 09 33 28.96 0.0 6.00
6 Laštiak AdriánLaštiak Adrián
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 11 28.72 0.0 5.00
7 Piták JakubPiták Jakub
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 32 27.94 0.0 4.00
8 Líška MilanLíška Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 31 27.27 0.0 3.00
9 Piták BranislavPiták Branislav
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 37 26.91 0.0 2.00
10 Slezák TomSlezák Tom
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 19 26.58 0.0 1.00
11 Miškocič MatúšMiškocič Matúš
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
08 08 17 25.95 0.0
12 Lehotský MatejLehotský Matej
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
08 08 12 25.38 0.0
13 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 34 25.08 0.0
14 Čižmárik LukášČižmárik Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 30 25.00 0.0
15= Zboroň BorisZboroň Boris
AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica
09 09 22 24.90 0.0
15= Končír DavidKončír David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 7 24.90 0.0
17 Michalko RichardMichalko Richard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 16 22.70 0.0
18 Luka MatejLuka Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 14 21.25 0.0
19 Pohorelec LukášPohorelec Lukáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 18 21.24 0.0
20= Kubo ŠimonKubo Šimon
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 10 21.00 0.0
20= Kováč FilipKováč Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 8 21.00 0.0
22 Hassan SimonHassan Simon
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 4 20.39 0.0
23 Zaremba LukášZaremba Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 28 20.22 0.0
24 Truben AlexanderTruben Alexander
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 26 20.08 0.0
25 Tuška MarkoTuška Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 27 19.24 0.0
26 Boldiš RichardBoldiš Richard
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 2 19.10 0.0
27 Dorot JakubDorot Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 3 18.58 0.0
28 Aneštík JakubAneštík Jakub
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 1 17.84 0.0
29 Kňaze EduardKňaze Eduard
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 6 17.36 0.0
30 Štubňa MartinŠtubňa Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 20 17.00 0.0
31 Štefík KrištofŠtefík Krištof
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 25 16.34 0.0
32 Kaštiel RichardKaštiel Richard
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 24 14.40 0.0
33 Hriň LukášHriň Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 5 12.84 0.0
34 Mag PatrikMag Patrik
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 23 11.21 0.0
Tóth Simon JánTóth Simon Ján
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 21 DNS 0.0
Krutošík AndrejKrutošík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 29 DNS 0.0
Králik MatejKrálik Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 9 DNS 0.0
Celkom 37 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 19.5.2019 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakušová EvaJakušová Eva
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 38 25.00 0.0 11.00
2 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 35 24.70 0.0 9.00
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 10 23.23 0.0 8.00
4 Píšová MonikaPíšová Monika
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 37 23.19 0.0 7.00
5 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 12 23.01 0.0 6.00
6 Ďurláková NatáliaĎurláková Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 8 21.53 0.0 5.00
7 Gregušová SaškaGregušová Saška
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 33 21.04 0.0 4.00
8 Švecová PaulínaŠvecová Paulína
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
09 09 25 20.84 0.0 3.00
9 Repiská TeréziaRepiská Terézia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 34 20.77 0.0 2.00
MS Pálešová KristínaPálešová Kristína
Atletický klub pri SZŠ LučenecAtletický klub pri SZŠ Lučenec
09 09 23 20.67 0.0
11 Arpášová DorotaArpášová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 36 20.52 0.0 1.00
12 Ďurišová AnetaĎurišová Aneta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 7 20.00 0.0
13 Luptáková EliškaLuptáková Eliška
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 19 18.50 0.0
14 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 24 16.88 0.0
15 Michalová AlicaMichalová Alica
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
10 10 20 16.45 0.0
16 Baranová TamaraBaranová Tamara
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
09 09 32 16.40 0.0
17 Hvorecká LíviaHvorecká Lívia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 9 16.08 0.0
18 Kováčová LuciaKováčová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
10 10 15 15.62 0.0
19 Dolinská JulianaDolinská Juliana
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 6 15.16 0.0
20 Kudelková NelaKudelková Nela
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 16 14.72 0.0
21 Michalová LeaMichalová Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 21 14.08 0.0
22 Libiaková LeonaLibiaková Leona
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 18 14.00 0.0
23 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
08 08 3 13.73 0.0
24 Dohnanová SilviaDohnanová Silvia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 31 13.70 0.0
25 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 30 13.53 0.0
26 Abrahámová KarinAbrahámová Karin
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 12.90 0.0
27 Katonová KatarínaKatonová Katarína
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
09 09 14 12.15 0.0
28 Červenáková MiaČervenáková Mia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 5 11.92 0.0
29 Turtáková ErikaTurtáková Erika
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
09 09 26 11.54 0.0
30 Kadlecová LuciaKadlecová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
10 10 13 11.52 0.0
31 Androvičová LuciaAndrovičová Lucia
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 2 10.95 0.0
32 Bizoňová KlaudiaBizoňová Klaudia
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
10 10 4 10.80 0.0
33 Mačuhová LuciaMačuhová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
09 09 29 10.14 0.0
34 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 22 09.40 0.0
35 Slašťanová NellaSlašťanová Nella
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 28 07.93 0.0
36 Lalíková Timea EmaLalíková Timea Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
08 08 17 07.63 0.0
Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 11 DNS 0.0
Želiarová SofiaŽeliarová Sofia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
08 08 27 DNS 0.0
Celkom 38 pretekárov