<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:03.52 9.00
2 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:09.38 8.00
3 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:10.20 7.00
4 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:11.84 6.00
5 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.84 4.00
6 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:18.78 1.00
7 Piták BranislavPiták Branislav 080811 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:22.26
8 Gallas MartinGallas Martin 090105 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:23.74
9 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 091026 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:25.03
10 Boldiš RichardBoldiš Richard 080810 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:25.68
11 Luka MatejLuka Matej 080502 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:25.94
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15 2:00.71 11.00
2 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 14 2:12.60 5.00
3 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21 2:14.97 3.00
4 Korčok JakubKorčok Jakub 090520 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:15.81 2.00
5 Skočík SamuelSkočík Samuel 081210 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 20 2:21.67
6 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 17 2:23.81
7 Troiak MatúšTroiak Matúš 080826 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22 2:24.47
8 Pepich MatejPepich Matej 100320 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 2:29.45
9 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 2:32.65
10 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:33.80
11 Mag PatrikMag Patrik 120106 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:57.07
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 15 2:00.71 11.00
2 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:03.52 9.00
3 Šupina VladimírŠupina Vladimír 090407 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:09.38 8.00
4 Piala MichalPiala Michal 090307 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:10.20 7.00
5 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 091026 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:11.84 6.00
6 Domiňák RichardDomiňák Richard 080610 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 14 2:12.60 5.00
7 Gregor LukášGregor Lukáš 080720 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:12.84 4.00
8 Štefík KrištofŠtefík Krištof 080426 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 21 2:14.97 3.00
9 Korčok JakubKorčok Jakub 090520 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 2:15.81 2.00
10 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:18.78 1.00
11 Skočík SamuelSkočík Samuel 081210 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 20 2:21.67
12 Piták BranislavPiták Branislav 080811 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 6 2:22.26
13 Gallas MartinGallas Martin 090105 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:23.74
14 Nosáľ Patrik MilosNosáľ Patrik Milos 091231 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 17 2:23.81
15 Troiak MatúšTroiak Matúš 080826 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 22 2:24.47
16 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 091026 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:25.03
17 Boldiš RichardBoldiš Richard 080810 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:25.68
18 Luka MatejLuka Matej 080502 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:25.94
19 Pepich MatejPepich Matej 100320 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 18 2:29.45
20 Pluhár MatúšPluhár Matúš 090410 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 2:32.65
21 Arpáš MichalArpáš Michal 110909 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:33.80
22 Mag PatrikMag Patrik 120106 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:57.07

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:03.56 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:07.32 9.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.04 8.00
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:18.02 6.00
5 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:19.32 5.00
6 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:19.32 4.00
MS Burská LenkaBurská Lenka 091028 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:24.22
8 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.44
9 Arpášová DorotaArpášová Dorota 080103 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:34.70
10 Červenáková MiaČervenáková Mia 091020 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:39.58
11 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 090407 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:41.77
12 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:49.40
13 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 080109 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 2:50.02
14 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra 080307 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 3:12.15
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 27 2:17.11 7.00
2 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 20 2:20.87 3.00
3 Petriková DominikaPetriková Dominika 080225 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 21 2:22.79 2.00
MS Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 090722 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25 2:25.21
5 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26 2:27.65 1.00
6 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16 2:36.19
7 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 100512 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17 2:39.49
8 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 29 2:44.47
MS Kurimská SimonaKurimská Simona 100310 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 19 2:45.65
10 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 090925 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23 2:46.27
11 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 080305 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 28 2:47.11
12 Jandelová LauraJandelová Laura 110322 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 18 2:47.52
13 Dúchajova SimonkaDúchajova Simonka 090518 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:47.57
14 Pivarčiová EmaPivarčiová Ema 080331 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24 2:57.47
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Sliacka Ella ZuzanaSliacka Ella Zuzana 080414 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:03.56 11.00
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 090530 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:07.32 9.00
3 Ivaničová ZuzanaIvaničová Zuzana 080407 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:14.04 8.00
4 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 080508 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 27 2:17.11 7.00
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 090905 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:18.02 6.00
6 Nováková LýdiaNováková Lýdia 081221 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:19.32 5.00
6 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:19.32 4.00
8 Mlynárčiková RadkaMlynárčiková Radka 080515 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 20 2:20.87 3.00
9 Petriková DominikaPetriková Dominika 080225 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 21 2:22.79 2.00
10 Burská LenkaBurská Lenka 091028 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 12 2:24.22
11 Rajčanová Nela VivienRajčanová Nela Vivien 090722 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 25 2:25.21
12 Schererová ClaudiaSchererová Claudia 090626 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 26 2:27.65 1.00
13 Kubínyiová LuciaKubínyiová Lucia 100505 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:28.44
14 Arpášová DorotaArpášová Dorota 080103 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:34.70
15 Dunajská VivienDunajská Vivien 090505 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16 2:36.19
16 Húsenicová NatáliaHúsenicová Natália 100512 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 17 2:39.49
17 Červenáková MiaČervenáková Mia 091020 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13 2:39.58
18 Paľovčiková LeaPaľovčiková Lea 090407 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:41.77
19 Turtáková ErikaTurtáková Erika 090322 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 29 2:44.47
20 Kurimská SimonaKurimská Simona 100310 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 19 2:45.65
21 Pittnerová SofiaPittnerová Sofia 090925 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 23 2:46.27
22 Ticháková KatarínaTicháková Katarína 080305 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 28 2:47.11
23 Jandelová LauraJandelová Laura 110322 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 18 2:47.52
24 Dúchajova SimonkaDúchajova Simonka 090518 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 15 2:47.57
25 Hrončová SabinaHrončová Sabina 090415 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:49.40
26 Červenáková VeronikaČervenáková Veronika 080109 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 2:50.02
27 Pivarčiová EmaPivarčiová Ema 080331 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24 2:57.47
28 Bartošová VladimíraBartošová Vladimíra 080307 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11 3:12.15