<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev najmladšie žiactva skupina Juh

Banská Bystrica (19. 5. 2019)
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 125
2 Meško MarkoMeško Marko 08 08 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 120
3 Mikuláš ErikMikuláš Erik 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 120
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 128
1= Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 128
3 Kultanová BeataKultanová Beata 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 125
Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Segeč DavidSegeč David 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 400
2 Tóth Simon JánTóth Simon Ján 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 390
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 353
Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kaclíková KatarínaKaclíková Katarína 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 350
2 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 347
3 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 342
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Molnár MárioMolnár Mário 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 35.66
2 Mašura AdamMašura Adam 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 34.70
3 Homola MarekHomola Marek 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 31.52
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 25.00
2 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24.70
3 Ištvánová TamaraIštvánová Tamara 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 23.23