<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.7.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Kováč PeterKováč Peter 910806 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:57.29
2 196 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:58.15
3 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.30
4 229 Bubeník JozefBubeník Jozef 871201 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 4:00.34
5 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:02.52
6 113 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.93
7 100 Janíček AdamJaníček Adam 020103 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:11.97
8 62 Obergries BorisObergries Boris 000427 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:14.32
209 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
130 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 870227 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 DNF
131 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 DNF
14 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.7.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 89 Skala TomášSkala Tomáš 950528 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 4:17.11
2 225 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:18.21
3 101 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:27.40
4 86 Nemec MartinNemec Martin 970916 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 4:27.73
5 52 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:32.23
6 56 Macko MatúšMacko Matúš 010125 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:34.04
7 63 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:46.59
8 186 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:07.12
9 87 Búzek FilipBúzek Filip 001120 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:12.14
88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Kováč PeterKováč Peter 910806 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:57.29
2 196 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:58.15
3 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.30
4 229 Bubeník JozefBubeník Jozef 871201 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 4:00.34
5 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:02.52
6 113 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 980914 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.93
7 100 Janíček AdamJaníček Adam 020103 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:11.97
8 62 Obergries BorisObergries Boris 000427 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:14.32
9 89 Skala TomášSkala Tomáš 950528 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 4:17.11
10 225 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:18.21
11 101 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:27.40
12 86 Nemec MartinNemec Martin 970916 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 4:27.73
13 52 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:32.23
14 56 Macko MatúšMacko Matúš 010125 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:34.04
15 63 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:46.59
16 186 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:07.12
17 87 Búzek FilipBúzek Filip 001120 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:12.14
209 Bugoš FilipBugoš Filip 000621 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
130 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 870227 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 DNF
131 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 DNF
14 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNF

1500 m - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 95 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 4:34.60
2 96 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 960403 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:37.60
3 223 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:48.41
4 222 Suranová KarinSuranová Karin 001211 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 4:50.77
5 32 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:53.76
6 74 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:55.20
7 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:56.45
8 21 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:18.64
9 144 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 5:19.02
90 Truissard MáriaTruissard Mária 871002 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 DNF
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 DNF
Celkom 11 pretekárov