<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 15:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 47.85 0.219
2 137 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 48.06 0.338
3 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 49.76 0.261
4 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.54 0.245
5 27 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 52.27 0.273
50 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.298
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.7.2019 - 16:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.60 0.472
2 161 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.58 0.321
3 198 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.11 0.197
4 106 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 54.19 0.209
5 170 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 54.70 0.306
6 174 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 56.02 0.212
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.7.2019 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 55.08 0.334
2 211 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.16 0.288
3 146 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 56.67 0.292
4 10 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 58.05 0.268
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 47.85 0.219
2 137 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 48.06 0.338
3 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 49.76 0.261
4 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 50.54 0.245
5 173 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.60 0.472
6 161 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 51.58 0.321
7 198 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 52.11 0.197
8 27 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 52.27 0.273
9 106 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 Naša atletikaNaša atletika 2 54.19 0.209
10 170 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 54.70 0.306
11 9 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 55.08 0.334
12 174 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 56.02 0.212
13 211 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 56.16 0.288
14 146 Niko JozefNiko Jozef 700514 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 56.67 0.292
15 10 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 58.05 0.268
50 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 991030 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.298

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 15:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 56.79 0.258
2 76 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 57.49 0.275
3 80 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 57.77 0.340
4 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.34 0.390
5 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:01.73 0.268
6 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.75 0.215
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.7.2019 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.45 0.387
2 178 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.81 0.318
3 182 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.27 0.246
205 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 56.79 0.258
2 76 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 57.49 0.275
3 80 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 57.77 0.340
4 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 000119 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.34 0.390
5 128 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.45 0.387
6 178 Bučičová NatáliaBučičová Natália 990726 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.81 0.318
7 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:01.73 0.268
8 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.75 0.215
9 182 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 980628 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.27 0.246
205 Lepotová AmáliaLepotová Amália 020429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS