<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.7.2019 - 15:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 10.69 Q 0.190
2 123 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.47 0.203
3 139 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.68 0.196
4 162 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.68 0.159
5 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.07 0.159
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.7.2019 - 15:24) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.16 Q 0.167
2 25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.19 q 0.185
3 93 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.41 0.178
4 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.74 0.154
5 105 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 11.94 0.193
6 213 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.95 0.197
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.7.2019 - 15:28) official Vietor: -3.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 121 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.22 Q 0.207
2 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.36 0.219
3 143 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.57 0.185
4 22 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.74 0.170
5 47 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.96 0.211
6 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.03 0.143
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 27.7.2019 - 15:32) official Vietor: -3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.29 Q 0.164
2 104 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 11.32 q 0.166
3 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.198
4 142 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.92 0.200
5 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.10 0.219
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 27.7.2019 - 15:35) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.59 0.157
2 122 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.69 0.163
3 16 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.155
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 10.69 Q 0.190
2 94 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 11.16 Q 0.167
3 25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 11.19 q 0.185
4 121 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.22 Q 0.207
5 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.29 Q 0.164
6 104 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 3 11.32 q 0.166
7 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.36 0.219
8 93 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 11.41 0.178
9 123 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.47 0.203
10 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.54 0.198
11 143 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 11.57 0.185
12 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 11.59 0.157
13 139 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.68 0.196
13 162 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.68 0.159
15 122 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.69 0.163
16 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.74 0.154
16 22 Hanic MárioHanic Mário 99 99 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.74 0.170
18 142 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.92 0.200
19 105 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 11.94 0.193
20 213 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 11.95 0.197
21 47 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.96 0.211
22 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 12.03 0.143
23 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.07 0.159
24 16 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.155
25 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.10 0.219

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 17:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 10.41 0.144
2 121 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.88 0.212
3 94 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 10.95 0.161
4 25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 10.96 0.204
5 66 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.07 0.182
6 104 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 1 11.26 0.179
Celkom 6 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 27.7.2019 - 15:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.12 Q 0.216
2 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.08 q 0.202
3 110 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 13.41 0.217
4 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 0.198
5 188 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.10 0.230
6 191 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.35 0.286
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 27.7.2019 - 15:04) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.71 Q 0.174
2 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.14 0.192
3 224 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.23 0.215
4 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.28 0.163
5 31 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.57 0.139
6 189 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.45 0.289
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 27.7.2019 - 15:08) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.73 Q 0.185
2 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.73 q 0.176
3 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 6 13.01 q 0.226
4 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.14 0.345
5 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.33 0.227
6 190 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.21 0.249
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.12 Q 0.216
2 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.71 Q 0.174
3 153 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12.73 Q 0.185
3 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 12.73 q 0.176
5 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 6 13.01 q 0.226
6 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.08 q 0.202
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.14 0.192
7 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.14 0.345
9 224 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 13.23 0.215
10 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.28 0.163
11 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.33 0.227
12 110 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 5 13.41 0.217
13 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.53 0.198
14 31 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 13.57 0.139
15 188 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.10 0.230
16 191 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 14.35 0.286
17 189 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 14.45 0.289
18 190 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.21 0.249

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 17:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 11.91 0.184
2 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.06 0.186
3 153 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.58 0.165
4 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 12.66 0.189
5 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 13.00 0.178
6 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 6 13.01 0.191
Celkom 6 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 28.7.2019 - 14:20) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 22.48 Q 0.277
2 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.72 0.290
3 200 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.98 0.257
4 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.19 0.244
5 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.42 0.164
6 213 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.64 0.230
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 28.7.2019 - 14:24) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.66 Q 0.192
2 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.53 0.273
3 122 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.65 0.304
4 27 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 23.75 0.250
5 166 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.29 0.199
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 28.7.2019 - 14:28) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.21 Q 0.226
2 93 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.61 q 0.221
3 139 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.57 0.232
4 16 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.66 0.204
5 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 24.06 0.220
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 28.7.2019 - 14:32) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.82 Q 0.205
2 104 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 4 21.94 q 0.268
3 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.46 0.188
4 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.96 0.195
5 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.06 0.173
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 21.82 Q 0.205
2 104 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 4 21.94 q 0.268
3 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.21 Q 0.226
4 109 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 4 22.48 Q 0.277
5 93 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 22.61 q 0.221
6 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.66 Q 0.192
7 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 22.72 0.290
8 200 Vitáloš RolandVitáloš Roland 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 22.98 0.257
9 11 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.19 0.244
10 168 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.42 0.164
11 212 Kvasnica MatejKvasnica Matej 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.46 0.188
12 67 Slotta AndrejSlotta Andrej 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 23.53 0.273
13 139 Cerula SamuelCerula Samuel 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 23.57 0.232
14 213 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 23.64 0.230
15 122 Rigo PeterRigo Peter 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 23.65 0.304
16 16 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.66 0.204
17 27 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 23.75 0.250
18 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.96 0.195
19 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 24.06 0.220
19 147 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 24.06 0.173
21 166 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.29 0.199

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 28.7.2019 - 16:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 109 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletikaNaša atletika 5 21.33 0.245
2 4 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.74 0.244
3 104 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletikaNaša atletika 6 21.93 0.230
4 57 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.97 0.289
5 93 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 22.55 0.240
25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 28.7.2019 - 14:00) official Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.12 Q 0.275
2 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.37 q 0.196
3 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.77 q 0.301
4 128 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.38 0.214
5 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.01 0.275
6 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 29.04 0.245
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 28.7.2019 - 14:04) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.82 Q 0.194
2 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.63 q 0.242
3 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 0.229
4 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.16 0.199
5 201 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.38 0.311
6 157 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.23 0.180
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 28.7.2019 - 14:08) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.95 Q 0.264
2 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 27.04 0.245
3 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.30 0.218
4 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.35 0.198
5 102 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 28.92 0.222
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.82 Q 0.194
2 80 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.95 Q 0.264
3 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 26.12 Q 0.275
4 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 26.37 q 0.196
5 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 26.63 q 0.242
6 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.77 q 0.301
7 19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.99 0.229
8 111 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletikaNaša atletika 3 27.04 0.245
9 156 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.16 0.199
10 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 27.30 0.218
11 177 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 27.35 0.198
12 128 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.38 0.214
12 201 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.38 0.311
14 1 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 28.01 0.275
15 157 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 28.23 0.180
16 102 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 28.92 0.222
17 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 29.04 0.245

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 28.7.2019 - 16:00) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 206 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.00 0.213
2 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.22 0.218
3 80 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.61 0.245
4 217 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 26.14 0.165
5 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.59 0.200
6 39 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 26.61 0.198
Celkom 6 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 15:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:47.85 0.219
2 137 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:48.06 0.338
3 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:49.76 0.261
4 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.54 0.245
5 27 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:52.27 0.273
50 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.298
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.7.2019 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.60 0.472
2 161 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.58 0.321
3 198 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.11 0.197
4 106 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 0:54.19 0.209
5 170 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:54.70 0.306
6 174 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:56.02 0.212
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 27.7.2019 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 9 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.08 0.334
2 211 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.16 0.288
3 146 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:56.67 0.292
4 10 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:58.05 0.268
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:47.85 0.219
2 137 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:48.06 0.338
3 51 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:49.76 0.261
4 12 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:50.54 0.245
5 173 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.60 0.472
6 161 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:51.58 0.321
7 198 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:52.11 0.197
8 27 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 0:52.27 0.273
9 106 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletikaNaša atletika 2 0:54.19 0.209
10 170 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:54.70 0.306
11 9 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:55.08 0.334
12 174 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:56.02 0.212
13 211 Kudlík MatejKudlík Matej 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:56.16 0.288
14 146 Niko JozefNiko Jozef 70 70 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 0:56.67 0.292
15 10 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 0:58.05 0.268
50 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNF 0.298

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.79 0.258
2 76 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:57.49 0.275
3 80 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.77 0.340
4 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.34 0.390
5 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:01.73 0.268
6 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.75 0.215
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 27.7.2019 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.45 0.387
2 178 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.81 0.318
3 182 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.27 0.246
205 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.79 0.258
2 76 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:57.49 0.275
3 80 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:57.77 0.340
4 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:00.34 0.390
5 128 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.45 0.387
6 178 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:00.81 0.318
7 125 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:01.73 0.268
8 124 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.75 0.215
9 182 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:07.27 0.246
205 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 226 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:52.16
2 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:52.44
3 196 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:53.40
4 227 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:56.00
5 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:56.47
6 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:56.99
7 192 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.74
8 131 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.86
Poznámky:
400 m - Jablokov Alexander 54,01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.7.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:06.46
2 26 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:10.24
3 88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:10.99
4 176 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:14.06
5 30 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:14.67
6 63 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:15.68
7 92 Kalina AdamKalina Adam 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:15.86
8 87 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:28.00
186 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 226 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:52.16
2 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:52.44
3 196 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:53.40
4 227 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:56.00
5 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:56.47
6 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:56.99
7 192 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.74
8 131 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.86
9 29 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:06.46
10 26 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:10.24
11 88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:10.99
12 176 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:14.06
13 30 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:14.67
14 63 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:15.68
15 92 Kalina AdamKalina Adam 01 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:15.86
16 87 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:28.00
186 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 228 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:06.05
2 79 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:08.49
3 95 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:12.50
4 24 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:13.74
5 223 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:16.99
6 222 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:18.54
7 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:19.03
8 78 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:23.34
9 154 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:24.21
10 144 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:35.31
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Poznámky:
400 m - Gajanová Gabriela 1:04,25
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 28.7.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:57.29
2 196 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:58.15
3 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.30
4 229 Bubeník JozefBubeník Jozef 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 4:00.34
5 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:02.52
6 113 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.93
7 100 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:11.97
8 62 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:14.32
209 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
130 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 DNF
131 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 DNF
14 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 28.7.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 89 Skala TomášSkala Tomáš 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 4:17.11
2 225 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:18.21
3 101 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:27.40
4 86 Nemec MartinNemec Martin 97 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 4:27.73
5 52 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:32.23
6 56 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:34.04
7 63 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:46.59
8 186 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:07.12
9 87 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:12.14
88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:57.29
2 196 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:58.15
3 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.30
4 229 Bubeník JozefBubeník Jozef 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 4:00.34
5 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:02.52
6 113 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.93
7 100 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:11.97
8 62 Obergries BorisObergries Boris 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 4:14.32
9 89 Skala TomášSkala Tomáš 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 9 4:17.11
10 225 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:18.21
11 101 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 4:27.40
12 86 Nemec MartinNemec Martin 97 97 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 4:27.73
13 52 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 4:32.23
14 56 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:34.04
15 63 Radler RadovanRadler Radovan 98 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 4:46.59
16 186 Staš MarekStaš Marek 86 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 5:07.12
17 87 Búzek FilipBúzek Filip 00 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 5:12.14
209 Bugoš FilipBugoš Filip 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 DNS
130 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 12 DNF
131 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 DNF
14 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF
88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNF

1500 m - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 95 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 4:34.60
2 96 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:37.60
3 223 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:48.41
4 222 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 4:50.77
5 32 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 4:53.76
6 74 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 4:55.20
7 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:56.45
8 21 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 5:18.64
9 144 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 9 5:19.02
90 Truissard MáriaTruissard Mária 87 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 DNF
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 DNF
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 27.7.2019 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 14:19.47
2 48 Ďurec PeterĎurec Peter 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14:41.06
3 229 Bubeník JozefBubeník Jozef 87 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 15:00.76
4 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 15:01.12
5 40 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10 15:07.92
6 133 Urban JozefUrban Jozef 86 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16 15:39.81
7 132 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 15:59.68
8 134 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 16:00.79
9 89 Skala TomášSkala Tomáš 95 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 15 16:02.62
10 169 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 16:10.66
11 165 Kocian KonštantínKocian Konštantín 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16:13.14
12 185 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16:22.78
13 52 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 16:44.76
14 54 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 16:47.51
15 164 Golian JurajGolian Juraj 78 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 17:23.08
16 231 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 19:04.88
Celkom 16 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 27.7.2019 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 17:24.12
2 207 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 17:28.09
3 218 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 86 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17:55.25
4 135 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 17:58.72
5 158 Beláková LuciaBeláková Lucia 98 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 18:17.47
6 90 Truissard MáriaTruissard Mária 87 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 20:04.80
7 23 Kusendová MonikaKusendová Monika 94 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 20:18.46
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Lajčáková StanislavaLajčáková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.52 0.251
2 82 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14.00 0.163
3 202 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.21 0.218
4 129 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.56 0.219
19 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNF 0.235
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 27.7.2019 - 14:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 14.79 0.202
2 195 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.89 0.245
3 115 Halmo MarekHalmo Marek 94 94 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 16.42 0.191
4 64 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.58 0.163
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ne, 28.7.2019 - 15:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.47 0.287
2 137 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:52.55 0.245
3 193 Bottlík JakubBottlík Jakub 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:52.60 0.241
4 161 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:58.04 0.299
5 120 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:01.96 0.256
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 126 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.55 0.245
2 76 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:02.59 0.272
3 224 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:05.20 0.298
4 216 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 1:07.75 0.271
Celkom 4 pretekári

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ne, 28.7.2019 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 119 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:40.13
2 69 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 09:42.17
3 116 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10:28.07
4 169 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10:39.40
5 97 Mikuš IgorMikuš Igor 94 94 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12:58.22
26 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Stachová AnitaStachová Anita 01 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11:20.13
2 96 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 11:21.49
3 127 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11:54.11
4 149 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 12:43.76
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 28.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180 190 195 200 205 210 215 220 223 226 228 230
1 46 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 3 220 - - - o o o xo xxo xxx
2 3 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 4 210 - - - xo o o xxx
3 18 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 2 205 - o o xo o xxx
4 232 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 200 o o o xo xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 160 165 169 173 177 180 183 186 188 190
1 71 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 5 180 - - o - o o o o xxx
2 91 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 3 180 - - o o o o xxo o xxx
3 159 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 4 177 - - o o o o o xxx
4 183 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 2 169 o o o xo xo xxx
5 179 Butkovská SimonaButkovská Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 1 155 o xo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 27.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320 340 360 380 400 420 440 450 460 470 480
1 117 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 5 460 - - - - - o o - o - xxx
2 9 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 420 - - - o xo xo xxx
3 53 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 4 420 - - - xxo o xo xxx
4 13 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 3 400 - - - o o xxx
5 2 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 1 340 o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 27.7.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350
1 220 Očkaiová SlavomíraOčkaiová Slavomíra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
80 80 4 340 - - - - - o - o - xo xxx
2 219 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 3 280 - - - xo - xxx
3 221 Režná PetraRežná Petra
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
90 90 1 260 o xo xo xxx
4 20 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 2 240 o o xxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 27.7.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 7 695 +0.0 m/s 669  -0,10 x 653  -1,40 669 674  -2,00 670  0,50 695  0,00
2 68 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 641 -0.1 m/s 614  -0,20 622  -0,90 641  -0,10 641 x 625  0,10 x
3 104 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletikaNaša atletika
00 00 6 631 -1.3 m/s 557  -0,30 631  -1,30 - 631 - x x
4 105 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 3 615 -1.1 m/s 615  -1,10 485  -0,60 - 615 426  -3,00 x x
5 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 4 601 +0.3 m/s 549  0,00 600  -0,50 599  -0,20 600 591  0,60 x 601  0,30
6 145 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 2 584 -0.5 m/s 562  -0,50 584  -0,50 581  -0,90 584 576  -1,80 545  -2,00 570  -0,70
7 163 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 417 +0.4 m/s x 417  0,40 375  -2,00 417 411  -1,10 400  -1,20 374  -0,40
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 27.7.2019 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 82 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 9 597 +0.1 m/s x 570  0,90 x 570 597  0,10 579  0,20 x
2 85 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 8 594 +0.5 m/s 583  0,30 x 412  0,40 583 589  0,20 594  0,50 x
3 151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 7 531 +0.4 m/s 525  0,30 x 506  0,10 525 502  0,00 531  0,40 528  0,10
4 155 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 516 +0.3 m/s 504  0,40 512  0,80 496  0,20 512 516  0,30 515  0,00 x
5 34 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 6 511 +0.7 m/s 503  0,40 x x 503 x 511  0,70 x
6 31 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 4 494 +0.7 m/s 470  0,50 494  0,70 411  0,10 494 460  0,10 x 462  0,20
7 157 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 1 488 +0.3 m/s 423  0,20 x x 423 444  0,50 485  0,00 488  0,30
8 110 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 5 488 +0.6 m/s 472  0,20 x x 472 488  0,60 x x
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Muži

(ne, 28.7.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 70 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 4 16.91 -0.1 m/s 16.88  0,70 - 16.87  0,40 16.88 - - 16.91  -0,10
2 17 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 3 13.91 +0.3 m/s 13.79  0,10 13.59  0,00 13.91  0,30 13.91 13.83  -1,10 - -
3 37 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 2 13.81 +1.8 m/s 13.21  0,50 x 13.49  0,00 13.49 13.51  0,70 x 13.81  1,80
4 141 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 1 12.61 -0.1 m/s 11.94  1,30 12.61  -0,10 x 12.61 x 12.47  -0,50 x
Celkom 4 pretekárov

Trojskok - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 84 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
81 81 5 13.17 -0.2 m/s x x 13.17  -0,20 13.17 x x x
2 215 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 4 12.89 -0.2 m/s 12.41  -0,20 x 12.78  1,20 12.78 12.89  -0,20 12.84  -0,10 x
3 33 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 12.05 +1.0 m/s 11.51  0,40 11.42  0,60 11.82  0,00 11.82 12.05  1,00 11.80  0,00 x
4 34 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 11.52 +0.0 m/s x x 11.52  0,00 11.52 11.28  0,00 x x
151 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 2 DNS
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 13.24 12.96 x x 12.96 13.24 x x
2 204 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 5 13.02 12.56 12.21 12.98 12.98 12.01 13.02 12.92
3 82 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 3 12.33 12.33 11.84 x 12.33 x 12.01 x
4 36 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 4 11.13 10.77 11.13 x 11.13 x 10.73 x
5 28 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 1 10.72 10.72 x x 10.72 x 10.70 x
6 214 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 2 10.54 10.27 10.19 10.25 10.27 10.20 10.17 10.54
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 28.7.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 103 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 7 17.01 x x 16.67 16.67 x 17.01 x
2 118 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 3 16.46 15.09 15.39 15.50 15.50 15.83 16.46 16.29
3 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 5 16.17 14.97 16.01 16.17 16.17 x 15.68 15.78
4 7 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 2 15.14 13.92 15.14 15.12 15.14 x x 14.90
5 114 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 4 14.21 x x 13.96 13.96 14.21 x x
6 199 Vida RomanVida Roman
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
69 69 1 12.55 12.01 x 12.49 12.49 x 12.09 12.55
5 Daniš DavidDaniš David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
93 93 6 DNS
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(so, 27.7.2019 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 36 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 5 40.98 34.70 37.73 x 37.73 40.98 40.25 39.78
2 204 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 6 39.21 38.36 39.21 x 39.21 37.63 x x
3 28 Feďová AndreaFeďová Andrea
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
98 98 3 35.69 34.78 34.20 31.15 34.78 33.87 35.69 x
4 35 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 4 33.74 x 32.63 29.21 32.63 30.22 33.74 33.27
5 83 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 32.22 29.36 29.49 x 29.49 32.22 x x
38 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 1 NM x x x -
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(so, 27.7.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 8 48.21 48.21 x x 48.21 x x 46.37
2 103 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 5 48.01 x 42.73 x 42.73 x 47.25 48.01
3 114 Broš NikolasBroš Nikolas
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
96 96 6 47.70 x 44.55 x 44.55 x x 47.70
4 5 Daniš DavidDaniš David
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
93 93 7 47.49 x 46.18 47.48 47.48 46.17 47.49 x
5 118 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 4 44.71 42.54 41.19 41.28 42.54 41.88 44.71 x
6 7 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 2 42.38 42.38 40.18 40.88 42.38 41.22 40.25 40.24
7 138 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 1 34.41 x 34.23 x 34.23 33.87 x 34.41
8 184 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 3 27.61 x 25.54 x 25.54 27.20 27.61 26.35
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 27.7.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 72 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 7 72.02 x 67.09 68.84 68.84 x 72.02 71.83
2 73 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 6 63.49 62.12 63.49 x 63.49 62.87 62.27 63.25
3 214 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 5 42.26 x 42.26 x 42.26 x x x
4 99 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 4 38.98 38.98 38.36 x 38.98 x x 38.30
5 83 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 2 34.72 31.83 33.98 x 33.98 x x 34.72
6 98 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 1 32.97 29.51 29.90 x 29.90 31.02 31.37 32.97
7 203 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 3 31.08 x x 31.08 31.08 x x x
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 27.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 55 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 6 72.62 x 72.62 x 72.62 x x 72.45
2 230 Končoš KarolKončoš Karol
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 5 58.68 x x 57.51 57.51 58.68 x x
3 210 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 4 55.05 53.06 54.43 x 54.43 54.02 55.05 53.61
4 44 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 3 51.53 47.69 47.65 51.53 51.53 x 49.47 x
5 184 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 2 47.12 44.19 47.12 46.44 47.12 45.97 45.28 x
42 Švantner ŠimonŠvantner Šimon
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
09 09 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 82 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 3 43.23 40.73 41.67 41.29 41.67 43.23 - -
2 152 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
96 96 4 41.76 40.42 38.70 37.90 40.42 x 39.26 41.76
3 148 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 5 39.77 34.09 36.44 39.77 39.77 39.23 36.25 34.90
4 38 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 2 39.61 38.44 37.85 38.57 38.57 39.61 38.15 39.42
5 150 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 1 31.91 29.29 30.70 31.91 31.91 x 31.88 x
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(ne, 28.7.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 4 71.20 71.20 69.12 65.85 71.20 69.31 68.09 66.59
2 65 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 5 69.20 x 64.74 65.77 65.77 x 68.01 69.20
3 60 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 3 66.14 63.15 x 61.39 63.15 66.14 64.90 65.76
4 58 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 1 44.42 x 42.44 43.02 43.02 43.86 44.42 x
5 59 Medveď MichalMedveď Michal
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 44.37 42.14 44.37 x 44.37 41.61 x -
Celkom 5 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži

(so, 27.7.2019 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 104 Federič, Benda, Haraslin, Volko Federič, Benda, Haraslin, Volko Naša atletikaNaša atletika 4 0:42.78 0.285
2 139 Cerula, Fázik, Mészáros, Rigler Cerula, Fázik, Mészáros, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 0:43.55 0.255
3 162 Kostolný, Ďurdina, Cidorík, Krošlák Kostolný, Ďurdina, Cidorík, Krošlák AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:44.47 0.247
122 Rigo, Schnek, Mrva, Puchovský Rigo, Schnek, Mrva, Puchovský ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DNS
49 Fendek, Marček, Buvala, Sloboda Fendek, Marček, Buvala, Sloboda ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 DNF 0.244
173 Lapšanský, Pavelka, Pázmány, Babulík Lapšanský, Pavelka, Pázmány, Babulík AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DQ 0.265
Poznámky:
DQ 170/7
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy

(so, 27.7.2019 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Lajčáková, Malatincová, Tomková, Velďáková Lajčáková, Malatincová, Tomková, Velďáková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:48.29 0.214
2 178 Babiczová, Bučičová, Takáčová, Cidoríková Babiczová, Bučičová, Takáčová, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:50.31 0.222
3 129 Takácsová, Lackovičová, Ištvánová, Nováková Takácsová, Lackovičová, Ištvánová, Nováková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:50.54 0.298
4 151 Kaliašová, Švachová, Šupicová, Ondrejková Kaliašová, Švachová, Šupicová, Ondrejková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 0:50.57 0.312
5 216 Kubaščíková, Kudlíková, Nevařilová, Zápotočná Kubaščíková, Kudlíková, Nevařilová, Zápotočná AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:50.91 0.198
6 191 Šoltésová, Vašková, Semančíková, Mišková Šoltésová, Vašková, Semančíková, Mišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:56.98 0.244
Celkom 6 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži

(ne, 28.7.2019 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 170 Lapšanský, Cidorík, Babulík, Pavelka Lapšanský, Cidorík, Babulík, Pavelka AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:28.65 0.222
2 106 Benda, Haraslin, Paško, Volko Benda, Haraslin, Paško, Volko Naša atletikaNaša atletika 3 3:34.35 0.235
3 122 Rigo, Mazúch, Kompas, Mrva Rigo, Mazúch, Kompas, Mrva ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:40.87 0.234
4 167 Pázmány, Kováč, Kostolný, Krošlák Pázmány, Kováč, Kostolný, Krošlák AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:42.42 0.265
Celkom 4 pretekári

4 x 400 m kluby - Ženy

(ne, 28.7.2019 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 216 Kubaščíková, Šamudovská, Zápotočná, Kudlíková Kubaščíková, Šamudovská, Zápotočná, Kudlíková AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:05.51 0.298
79 Vadlejch, Putalová, Tomková, Malatincová Vadlejch, Putalová, Tomková, Malatincová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF 0.217
181 Bučičová, Naňová, Takáčová, Cidoríková Bučičová, Naňová, Takáčová, Cidoríková AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DQ 0.255
Poznámky:
DQ 163/3b
Celkom 3 pretekári