<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 226 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:52.16
2 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:52.44
3 196 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:53.40
4 227 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:56.00
5 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:56.47
6 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:56.99
7 192 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.74
8 131 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.86
Poznámky:
400 m - Jablokov Alexander 54,01
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 27.7.2019 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 29 Melo PavolMelo Pavol 990110 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:06.46
2 26 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:10.24
3 88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:10.99
4 176 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:14.06
5 30 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:14.67
6 63 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:15.68
7 92 Kalina AdamKalina Adam 011121 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:15.86
8 87 Búzek FilipBúzek Filip 001120 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:28.00
186 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 226 Paulíny AndrejPaulíny Andrej 010401 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:52.16
2 160 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:52.44
3 196 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:53.40
4 227 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 1:56.00
5 45 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 2 1:56.47
6 197 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:56.99
7 192 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 00 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 1 1:57.74
8 131 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.86
9 29 Melo PavolMelo Pavol 990110 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:06.46
10 26 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 2:10.24
11 88 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:10.99
12 176 Zaťko MartinZaťko Martin 960921 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:14.06
13 30 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:14.67
14 63 Radler RadovanRadler Radovan 980906 98 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:15.68
15 92 Kalina AdamKalina Adam 011121 01 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 2 2:15.86
16 87 Búzek FilipBúzek Filip 001120 00 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 2:28.00
186 Staš MarekStaš Marek 860204 86 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 27.7.2019 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 228 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 991012 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:06.05
2 79 Putalová IvetaPutalová Iveta 880324 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:08.49
3 95 Dušková ElenaDušková Elena 010725 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 2:12.50
4 24 Stachová AnitaStachová Anita 010829 01 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 2:13.74
5 223 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 890809 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:16.99
6 222 Suranová KarinSuranová Karin 001211 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:18.54
7 77 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:19.03
8 78 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:23.34
9 154 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:24.21
10 144 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:35.31
181 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF
Poznámky:
400 m - Gajanová Gabriela 1:04,25
Celkom 11 pretekárov