<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Dubnica nad Váhom (27. - 28. 7. 2019)

5000 m - Muži

(so, 27.7.2019 - 18:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 14:19.47
2 48 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14:41.06
3 229 Bubeník JozefBubeník Jozef 871201 87 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 9 15:00.76
4 61 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 15:01.12
5 40 Hladík MarekHladík Marek 901206 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 10 15:07.92
6 133 Urban JozefUrban Jozef 860124 86 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16 15:39.81
7 132 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 94 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 15:59.68
8 134 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 910725 91 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 16:00.79
9 89 Skala TomášSkala Tomáš 950528 95 AK Junior HoličAK Junior Holič 15 16:02.62
10 169 Kubej TomášKubej Tomáš 920428 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 16:10.66
11 165 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16:13.14
12 185 Pástor ImrichPástor Imrich 740926 74 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 16:22.78
13 52 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11 16:44.76
14 54 Kubovčík MichalKubovčík Michal 990904 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 16:47.51
15 164 Golian JurajGolian Juraj 780602 78 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 17:23.08
16 231 Lopúch SlavomírLopúch Slavomír 981003 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14 19:04.88
Celkom 16 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 27.7.2019 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 208 Valová SilviaValová Silvia 910817 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 17:24.12
2 207 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 17:28.09
3 218 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 86 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17:55.25
4 135 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 871010 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 17:58.72
5 158 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 18:17.47
6 90 Truissard MáriaTruissard Mária 871002 87 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 20:04.80
7 23 Kusendová MonikaKusendová Monika 940721 94 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 20:18.46
Celkom 7 pretekárov