Žci |
60 m |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.87 |
08.87 |
Žci |
60 m |
|
Belichenko Grigorii (C) |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.34 |
08.34 |
Žci |
60 m |
|
Bludshyi Artem |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.95 |
08.95 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.00 |
08.00 |
Žci |
60 m |
|
Čižmár Erik |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
07.93 |
07.93 |
Žci |
60 m |
|
Hakulin Martin |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.02 |
10.02 |
Žci |
60 m |
|
Holenda Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.06 |
08.06 |
Žci |
60 m |
|
Chobot Michal |
11 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
10.38 |
10.38 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.02 |
08.02 |
Žci |
60 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
07.86 |
07.86 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Kerbčár Alex |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.85 |
08.85 |
Žci |
60 m |
|
Kička Matej |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.10 |
10.10 |
Žci |
60 m |
|
Kmec Martin |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.82 |
08.82 |
Žci |
60 m |
|
Konderla Oliver |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.86 |
09.86 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Kuľka Richard |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.10 |
08.10 |
Žci |
60 m |
|
Kurimský Sael |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
09.94 |
Žci |
60 m |
|
Magyar Mathias |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Maturkanič Martin |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
09.21 |
09.21 |
Žci |
60 m |
|
Miliczky Jakub |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.34 |
09.34 |
Žci |
60 m |
|
Paľa Peter |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
10.01 |
09.66 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Paľuv Oliver |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.30 |
08.30 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Petruš Eduard |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.57 |
08.57 |
Žci |
60 m (1/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Pohorenec Martin |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Rácz Viliam |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
08.50 |
08.50 |
Žci |
60 m |
|
Rybár Kevin |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.12 |
09.12 |
Žci |
60 m |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.60 |
09.60 |
Žci |
60 m |
|
Tomáš Lukáš |
11 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
08.91 |
08.91 |
Žci |
60 m |
|
Tomčík Daniel |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.88 |
09.88 |
Žci |
60 m |
|
Torok Stanislav |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.70 |
08.70 |
Žci |
60 m |
|
Tran Kim Hoa |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.72 |
08.72 |
Žci |
60 m |
|
Trembuľák Ramón |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.26 |
08.26 |
Žci |
60 m |
|
Veisenpacher Adam |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.94 |
09.94 |
Žci |
60 m |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
08.05 |
08.05 |
Žci |
60 m |
|
Žužo Oliver |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.12 |
08.12 |
Žci |
150 m |
|
Blanár Andrej |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
28.00 |
Žci |
150 m |
|
Blanár Maxim |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
27.85 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.64 |
19.64 |
Žci |
150 m |
|
Čižmár Erik |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19.33 |
19.33 |
Žci |
150 m |
|
Dobranský Teodor |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
23.88 |
Žci |
150 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
18.96 |
18.96 |
Žci |
150 m |
|
Holenda Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
19.53 |
19.53 |
Žci |
150 m |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m (1/4) |
|
Jurčišin Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.19 |
19.19 |
Žci |
150 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
18.81 |
18.81 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Kerbčár Alex |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.08 |
22.08 |
Žci |
150 m |
|
Kička Matej |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
27.27 |
27.27 |
Žci |
150 m |
|
Komjáti Dávid |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
18.44 |
18.44 |
Žci |
150 m |
|
Konderla Oliver |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.22 |
24.22 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.91 |
21.91 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Kuľka Richard |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.84 |
19.84 |
Žci |
150 m |
|
Kurimský Sael |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.31 |
21.31 |
Žci |
150 m |
|
Mannguera Leynard |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.81 |
21.81 |
Žci |
150 m |
|
Maturkanič Martin |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
22.15 |
22.15 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
26.42 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Mizerák Lukáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.92 |
21.92 |
Žci |
150 m |
|
Mlynár Samuel |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Palos Erik |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
22.62 |
22.62 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Paľuv Oliver |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.82 |
20.82 |
Žci |
150 m (1/4) |
|
Petruš Eduard |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.61 |
21.61 |
Žci |
150 m |
|
Pohorenec Martin |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m (1/4) |
|
Šiba Matej |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Tomáš Lukáš |
11 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
21.43 |
21.43 |
Žci |
150 m |
|
Tomčík Daniel |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
23.71 |
23.71 |
Žci |
150 m |
|
Torok Stanislav |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
21.83 |
21.83 |
Žci |
150 m |
|
Tran Kim Hoa |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
21.25 |
21.25 |
Žci |
150 m |
|
Trembuľák Ramón |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
20.47 |
20.47 |
Žci |
150 m |
|
Veisenpacher Leo Jozef |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
22.62 |
22.62 |
Žci |
150 m |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
19.61 |
19.61 |
Žci |
150 m |
|
Žužo Oliver |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.81 |
19.81 |
Žci |
300 m |
|
Hakulin Martin |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
40.29 |
40.29 |
Žci |
300 m |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
39.85 |
39.85 |
Žci |
300 m (1/4) |
|
Kerbčár Alex |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
49.96 |
Žci |
300 m (1/4) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
53.28 |
53.28 |
Žci |
300 m (1/4) |
|
Kuľka Richard |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
43.33 |
43.33 |
Žci |
300 m |
|
Lange Adam |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
43.32 |
43.32 |
Žci |
300 m (1/4) |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
41.78 |
41.78 |
Žci |
300 m |
|
Makovec Petr |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
38.13 |
38.13 |
Žci |
300 m |
|
Maturkanič Martin |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
46.86 |
46.86 |
Žci |
300 m |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
42.45 |
42.45 |
Žci |
300 m |
|
Palos Erik |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
300 m (1/4) |
|
Peniak Patrik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Rácz Viliam |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
44.97 |
44.97 |
Žci |
300 m |
|
Rybár Kevin |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Tomčík Daniel |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
57.88 |
57.88 |
Žci |
300 m |
|
Veisenpacher Leo Jozef |
11 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žci |
300 m |
|
Žužo Oliver |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
47.49 |
47.49 |
Žci |
3000 m (1/4) |
|
Buchholz Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11:43.82 |
11:43.82 |
Žci |
3000 m |
|
Janičo Michal |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Kička Matej |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Lange Adam |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
11:09.02 |
11:09.02 |
Žci |
3000 m |
|
Mruz Pavol |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Štec Denis |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
3000 m |
|
Vinc Lukáš |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
11:30.03 |
11:30.03 |
Žci |
100 m pr. 83,8 (1/4) |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
16.56 |
16.56 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Chobot Michal |
11 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
17.20 |
17.20 |
Žci |
100 m pr. 83,8 (1/4) |
|
Križák Dominik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
18.57 |
18.57 |
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Paľa Peter |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Ptáček Douglas |
08 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Ptáček Luis |
09 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Vojtek Matej |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
48.11 |
48.11 |
Žci |
300 m pr. 76,2 (1/4) |
|
Križák Dominik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
51.91 |
51.91 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
52.22 |
52.22 |
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Mannguera Leynard |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Moravčík Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
14:58.22 |
14:58.22 |
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Laporčák Matúš |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19:30.93 |
19:30.93 |
Žci |
výška |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
145 |
145 |
Žci |
výška (1/4) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
130 |
130 |
Žci |
výška |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
150 |
150 |
Žci |
výška |
|
Komjáti Dávid |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
150 |
150 |
Žci |
výška (1/4) |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
159 |
159 |
Žci |
výška |
|
Ptáček Douglas |
08 |
SOPKA Seňa |
|
145 |
145 |
Žci |
výška |
|
Vojcovič Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
145 |
145 |
Žci |
diaľka |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
447 |
447 |
Žci |
diaľka |
|
Čižmár Erik |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
428 |
428 |
Žci |
diaľka |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
450 |
450 |
Žci |
diaľka |
|
Hreňko Jakub |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
441 |
441 |
Žci |
diaľka |
|
Kóča Filip |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
493 |
493 |
Žci |
diaľka |
|
Komjáti Dávid |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Kotik Lukáš |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
385 |
385 |
Žci |
diaľka |
|
Krompaščík Šimon |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
405 |
405 |
Žci |
diaľka |
|
Kurimský Sael |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
435 |
435 |
Žci |
diaľka |
|
Lange Adam |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
463 |
463 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Lenárt Patrik |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
556 |
556 |
Žci |
diaľka |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
382 |
Žci |
diaľka |
|
Miliczky Jakub |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
412 |
412 |
Žci |
diaľka |
|
Moravčík Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
358 |
358 |
Žci |
diaľka |
|
Páll Dávid |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
424 |
424 |
Žci |
diaľka |
|
Palos Erik |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
373 |
373 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Paľuv Oliver |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
498 |
498 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Peniak Patrik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
361 |
361 |
Žci |
diaľka (1/4) |
|
Petruš Eduard |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
474 |
474 |
Žci |
diaľka |
|
Rybár Kevin |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
410 |
410 |
Žci |
diaľka |
|
Tomáš Lukáš |
11 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
436 |
436 |
Žci |
diaľka |
|
Tušár Ladislav |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Vojcovič Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
366 |
366 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Becz Richard Eugen |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.76 |
08.76 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
11.54 |
11.54 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.11 |
13.11 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Čejka Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.11 |
11.11 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Čičvák Leo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.75 |
06.75 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Eštvanik Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.72 |
06.72 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fatľa Filip |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.14 |
10.14 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kolpak Alexander |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.06 |
05.06 |
Žci |
guľa 4 kg (1/4) |
|
Kviatkovský Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.05 |
11.05 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Magyar Mathias |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
06.41 |
06.41 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Páll Dávid |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Paľovčík Richard |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
13.15 |
13.15 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Poracký Tomáš |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.89 |
10.89 |
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ptáček Luis |
09 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Rácz Viliam |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Šverha Šimon |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.21 |
05.21 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Becz Richard Eugen |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
24.78 |
24.78 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Belichenko Grigorii (C) |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
22.33 |
22.33 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
36.36 |
36.36 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Čech-Gut Bruno |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
42.50 |
42.50 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Čičvák Leo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.30 |
20.30 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Eštvanik Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.63 |
21.63 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Karp Sebastian |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
13.87 |
13.87 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Kviatkovský Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.42 |
27.42 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Magyar Mathias |
11 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.35 |
09.35 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Mizerák Lukáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
17.42 |
17.42 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Páll Dávid |
10 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Paľovčík Richard |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
26.76 |
26.76 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Pillár Oliver |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
18.34 |
18.34 |
Žci |
disk 1 kg |
|
Poracký Tomáš |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
13.63 |
13.63 |
Žci |
disk 1 kg (1/4) |
|
Šiba Matej |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Paľovčík Richard |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Ptáček Douglas |
08 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Žci |
kladivo 4 kg |
|
Ptáček Luis |
09 |
SOPKA Seňa |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Becz Richard Eugen |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
15.85 |
15.85 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Bovan Adam |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
31.04 |
31.04 |
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Eštvanik Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.21 |
22.21 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Fatľa Filip |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Gergovský Jozef Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
32.81 |
32.81 |
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Guman Ivo |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
27.18 |
27.18 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Holan Noem |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Križák Dominik |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.09 |
22.09 |
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Kviatkovský Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
33.66 |
33.66 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Mannguera Leynard |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Michta Marko |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g (1/4) |
|
Mizerák Lukáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Moravčík Daniel |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Poracký Tomáš |
09 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Šverha Šimon |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
13.47 |
13.47 |
Žci |
oštep 600 g |
|
Vojcovič Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
17.76 |
17.76 |
Žci |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Blanár Maxim |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Dobranský Teodor |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (2/1) |
|
Holenda Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (2/4) |
|
Javorský Tobias |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Konderla Oliver |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (2/2) |
|
Miliczky Jakub |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Mlynár Samuel |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
4 x 300 m kluby (2/3) |
|
Szabo Šimon |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.12 |
08.12 |
Žky |
60 m |
|
Bartková Nina |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.71 |
09.71 |
Žky |
60 m |
|
Bérešová Linda |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.56 |
09.56 |
Žky |
60 m |
|
Brečková Alexandra |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.79 |
09.79 |
Žky |
60 m |
|
Čermáková Barbora |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.85 |
09.85 |
Žky |
60 m |
|
Činčárová Timea |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.70 |
09.70 |
Žky |
60 m |
|
Dendešová Lenka |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
09.73 |
09.73 |
Žky |
60 m |
|
Ďurišová Terézia |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.83 |
09.83 |
Žky |
60 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.91 |
08.91 |
Žky |
60 m |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.56 |
09.56 |
Žky |
60 m (1/3) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.77 |
09.77 |
Žky |
60 m |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.75 |
08.75 |
Žky |
60 m |
|
Kačurová Zuzana |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
60 m (1/1) |
|
Kašperová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.03 |
10.03 |
Žky |
60 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.65 |
08.65 |
Žky |
60 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.64 |
09.64 |
Žky |
60 m |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.81 |
08.81 |
Žky |
60 m |
|
Kretovičová Viktória |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
10.08 |
10.08 |
Žky |
60 m (1/1) |
|
Križáková Charlotte |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.86 |
08.86 |
Žky |
60 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.16 |
08.16 |
Žky |
60 m |
|
Lajčáková Petra |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.80 |
09.80 |
Žky |
60 m |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.89 |
08.89 |
Žky |
60 m |
|
Macková Anna Elizabeth |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Malá Timea |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.05 |
09.05 |
Žky |
60 m |
|
Mandulová Barbora |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.91 |
08.91 |
Žky |
60 m |
|
Matušeková Adela |
10 |
Atletický oddiel Svit |
|
10.15 |
10.15 |
Žky |
60 m |
|
Micenková Zuzana |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Miliczka Hana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.02 |
09.02 |
Žky |
60 m (1/3) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.32 |
08.32 |
Žky |
60 m |
|
Olexová Ema |
10 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Péter Kitty |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.18 |
09.18 |
Žky |
60 m |
|
Popiková Bianka |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.41 |
09.41 |
Žky |
60 m |
|
Potočná Nikola |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.31 |
09.31 |
Žky |
60 m |
|
Rencz Stella |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Sapio Chiara |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.78 |
09.78 |
Žky |
60 m |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.85 |
08.85 |
Žky |
60 m |
|
Sinaiová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.20 |
09.20 |
Žky |
60 m |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.78 |
08.78 |
Žky |
60 m (1/1) |
|
Stachová Alexandra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.99 |
08.99 |
Žky |
60 m |
|
Szathmáryová Žofia |
09 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
|
08.80 |
08.80 |
Žky |
60 m |
|
Špirengová Natália |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.75 |
10.75 |
Žky |
60 m |
|
Štiglitz Ellie Ivana |
09 |
AK Maratón Rožňava |
|
09.34 |
09.34 |
Žky |
60 m |
|
Štofanová Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
09.26 |
Žky |
60 m |
|
Topoliová Ema |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.70 |
09.70 |
Žky |
60 m |
|
Trusová Michaela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.00 |
10.00 |
Žky |
60 m |
|
Vanková Lilien |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.84 |
09.84 |
Žky |
60 m |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.62 |
09.62 |
Žky |
60 m (1/1) |
|
Vasilišinová Alexandra |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
09.32 |
Žky |
60 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.53 |
08.53 |
Žky |
150 m |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
19.78 |
19.78 |
Žky |
150 m |
|
Bartková Nina |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
24.59 |
24.59 |
Žky |
150 m |
|
Bekečová Lea |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.60 |
21.60 |
Žky |
150 m |
|
Bérešová Linda |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.76 |
24.76 |
Žky |
150 m |
|
Bučková Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20.58 |
20.58 |
Žky |
150 m |
|
Čermáková Barbora |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
25.80 |
Žky |
150 m |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
20.06 |
20.06 |
Žky |
150 m |
|
Činčárová Timea |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
25.05 |
25.05 |
Žky |
150 m |
|
Dendešová Lenka |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
23.91 |
23.91 |
Žky |
150 m |
|
Ďurišová Terézia |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.91 |
24.91 |
Žky |
150 m |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.60 |
21.60 |
Žky |
150 m |
|
Goroľová Linda |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
24.11 |
24.11 |
Žky |
150 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22.92 |
22.92 |
Žky |
150 m |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.98 |
21.98 |
Žky |
150 m |
|
Kačurová Zuzana |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.28 |
23.28 |
Žky |
150 m |
|
Kobová Nina |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.18 |
21.18 |
Žky |
150 m |
|
Kretovičová Viktória |
09 |
AO Akademik TU Košice |
|
25.67 |
25.67 |
Žky |
150 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
19.34 |
19.34 |
Žky |
150 m |
|
Lacková Ema |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
23.27 |
23.27 |
Žky |
150 m |
|
Lajčáková Petra |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Macková Anna Elizabeth |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22.61 |
22.61 |
Žky |
150 m |
|
Malá Timea |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
21.90 |
21.90 |
Žky |
150 m |
|
Matušeková Adela |
10 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
29.29 |
Žky |
150 m |
|
Micenková Zuzana |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.67 |
24.67 |
Žky |
150 m |
|
Muliková Martina |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Onďáková Anetta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.40 |
23.40 |
Žky |
150 m |
|
Parkanská Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.08 |
22.08 |
Žky |
150 m |
|
Péter Kitty |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
22.52 |
22.52 |
Žky |
150 m |
|
Popiková Bianka |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
23.04 |
23.04 |
Žky |
150 m |
|
Potočná Nikola |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
23.76 |
23.76 |
Žky |
150 m |
|
Rencz Stella |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
25.56 |
25.56 |
Žky |
150 m |
|
Seward-Kissová Emily Grace |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Sinaiová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.44 |
23.44 |
Žky |
150 m |
|
Szathmáryová Žofia |
09 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Szekelyová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.87 |
22.87 |
Žky |
150 m |
|
Špirengová Natália |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
25.18 |
25.18 |
Žky |
150 m |
|
Štiglitz Ellie Ivana |
09 |
AK Maratón Rožňava |
|
22.70 |
22.70 |
Žky |
150 m |
|
Štofanová Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.74 |
21.74 |
Žky |
150 m |
|
Ujcová Nela |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
23.87 |
23.87 |
Žky |
150 m |
|
Vanková Lilien |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žky |
150 m (1/1) |
|
Vasilišinová Alexandra |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.85 |
22.85 |
Žky |
150 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.35 |
23.35 |
Žky |
150 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.67 |
21.67 |
Žky |
300 m |
|
Bartková Nina |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
55.67 |
55.67 |
Žky |
300 m |
|
Bekečová Lea |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
51.45 |
Žky |
300 m |
|
Bučková Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
51.66 |
51.43 |
Žky |
300 m |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
48.64 |
48.31 |
Žky |
300 m |
|
Halušková Ella |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Hrabovecká Tamara |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m (1/3) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
52.80 |
52.80 |
Žky |
300 m |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
300 m (2/3) |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
46.18 |
46.18 |
Žky |
300 m |
|
Klobušníkova Lenka |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
51.85 |
51.85 |
Žky |
300 m |
|
Lacková Ema |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Lajčáková Petra |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
54.49 |
54.49 |
Žky |
300 m |
|
Neupauerová Miriam |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Parkanská Sára |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
48.90 |
48.90 |
Žky |
300 m |
|
Péter Kitty |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
52.51 |
52.28 |
Žky |
300 m |
|
Sapio Chiara |
10 |
AO Akademik TU Košice |
|
54.48 |
54.48 |
Žky |
300 m |
|
Sciranková Henrieta |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
51.68 |
51.68 |
Žky |
300 m |
|
Štiglitz Ellie Ivana |
09 |
AK Maratón Rožňava |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Štofanová Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
47.43 |
47.43 |
Žky |
300 m |
|
Takács Anna |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
49.16 |
49.16 |
Žky |
300 m |
|
Ujcová Nela |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
300 m |
|
Varechová Miriam |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
51.57 |
51.57 |
Žky |
300 m |
|
Vargovčáková Nina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
2000 m |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
7:29.89 |
7:29.89 |
Žky |
2000 m |
|
Gutteková Klára |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
7:45.29 |
7:45.29 |
Žky |
2000 m |
|
Pencáková Paulína |
09 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
8:12.47 |
8:12.47 |
Žky |
2000 m |
|
Takács Anna |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
10:04.44 |
Žky |
2000 m |
|
Trusová Michaela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
8:23.68 |
8:23.68 |
Žky |
2000 m |
|
Vasilová Ema |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
16.39 |
16.39 |
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Hrabovecká Tamara |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Ledecká Katarína |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.74 |
21.74 |
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Mandulová Barbora |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Potočná Daniela |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
100m p 76,2-8,5 |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
48.74 |
48.74 |
Žky |
300 m pr. 76,2 (2/4) |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
50.77 |
50.77 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Goroľová Linda |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
69.95 |
69.95 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kissová Alexandra |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Mandulová Barbora |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
54.66 |
54.66 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Onďáková Anetta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
58.50 |
58.50 |
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Ovšanyová Laura |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Straková Dorota |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Baranová Kiara |
10 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Čermáková Barbora |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
21:05.31 |
21:05.31 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
19:31.12 |
19:31.12 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
16:42.77 |
16:42.77 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Pekarovicsová Lenka |
09 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
22:53.87 |
22:53.87 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Rencz Stella |
11 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22:36.03 |
22:36.03 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Sciranková Henrieta |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
20:42.02 |
20:42.02 |
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Stričiková Timea |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Vojteková Tereza |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
18:56.26 |
18:56.26 |
Žky |
výška |
|
Bérešová Linda |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
138 |
138 |
Žky |
výška |
|
Brečková Alexandra |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
135 |
135 |
Žky |
výška |
|
Bukhun Olha (C) |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
135 |
135 |
Žky |
výška |
|
Dendešová Lenka |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
125 |
125 |
Žky |
výška |
|
Dučaiová Dorota |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
151 |
151 |
Žky |
výška |
|
Goroľová Linda |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
125 |
125 |
Žky |
výška (1/4) |
|
Grohoľová Karin |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
135 |
135 |
Žky |
výška |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
145 |
145 |
Žky |
výška |
|
Martonová Kristina |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
135 |
135 |
Žky |
výška |
|
Ovšanyová Laura |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
125 |
125 |
Žky |
výška |
|
Sciranková Henrieta |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
120 |
120 |
Žky |
výška |
|
Siroťáková Eva |
11 |
AO Akademik TU Košice |
|
125 |
125 |
Žky |
výška |
|
Stanková Nela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
135 |
135 |
Žky |
výška (1/1) |
|
Vasilišinová Alexandra |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
140 |
140 |
Žky |
diaľka |
|
Andrisová Lucia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
465 |
465 |
Žky |
diaľka |
|
Bekečová Lea |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
413 |
413 |
Žky |
diaľka |
|
Brečková Alexandra |
08 |
AO Akademik TU Košice |
|
349 |
349 |
Žky |
diaľka |
|
Bučková Laura |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
384 |
384 |
Žky |
diaľka |
|
Cabanová Alexandra |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
462 |
462 |
Žky |
diaľka |
|
Cingeľová Nina |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
409 |
409 |
Žky |
diaľka |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
507 |
512 |
Žky |
diaľka |
|
Javorská Simona |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
371 |
371 |
Žky |
diaľka |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
458 |
458 |
Žky |
diaľka |
|
Kobová Nina |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
447 |
447 |
Žky |
diaľka |
|
Kopkášová Nela |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
445 |
445 |
Žky |
diaľka (1/1) |
|
Križáková Charlotte |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
390 |
390 |
Žky |
diaľka |
|
Kubinová Lara |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
336 |
336 |
Žky |
diaľka |
|
Macková Anna Elizabeth |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Martonová Kristina |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
425 |
425 |
Žky |
diaľka |
|
Micenková Zuzana |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
363 |
363 |
Žky |
diaľka |
|
Miliczka Hana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
380 |
380 |
Žky |
diaľka |
|
Onďáková Anetta |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
345 |
345 |
Žky |
diaľka |
|
Ovšanyová Laura |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
409 |
409 |
Žky |
diaľka |
|
Sinaiová Tamara |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
401 |
401 |
Žky |
diaľka (1/1) |
|
Stachová Alexandra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
435 |
435 |
Žky |
diaľka |
|
Stanková Nela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
334 |
387 |
Žky |
diaľka |
|
Szathmáryová Žofia |
09 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
|
372 |
372 |
Žky |
diaľka |
|
Szekelyová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
437 |
437 |
Žky |
diaľka |
|
Topoliová Ema |
10 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
383 |
383 |
Žky |
diaľka |
|
Weissová Natalia |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
404 |
404 |
Žky |
diaľka |
|
Zajacová Katarína |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
375 |
375 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Barkaiová Laura |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.47 |
09.47 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Guľková Daniela |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
06.20 |
06.20 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hakulinová Veronika |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
03.78 |
03.78 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.67 |
09.67 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.10 |
09.10 |
Žky |
guľa 3 kg (1/1) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.65 |
08.65 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Muliková Martina |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
06.98 |
06.98 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Olexová Ema |
10 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Pankuchová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.04 |
10.04 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.40 |
07.40 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Špirengová Natália |
09 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
06.65 |
06.65 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Takács Anna |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
05.32 |
05.32 |
Žky |
guľa 3 kg |
|
Ujcová Nela |
08 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Vasilcová Anna |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
11.07 |
11.07 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Guľková Daniela |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
22.11 |
22.11 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Hakulinová Veronika |
10 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.19 |
14.19 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.51 |
24.51 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.35 |
23.35 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/1) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.42 |
19.42 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Morosková Michaela |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
14.22 |
14.22 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Muliková Martina |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Pankuchová Viktória |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.70 |
21.70 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/1) |
|
Reľovská Petra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
16.81 |
16.81 |
Žky |
disk 0,75 kg (1/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
17.94 |
17.94 |
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Sovová Martina |
09 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
disk 0,75 kg |
|
Vasilcová Anna |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
28.72 |
28.72 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.60 |
22.60 |
Žky |
kladivo 3 kg (1/1) |
|
Milá Lea |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.36 |
19.36 |
Žky |
kladivo 3 kg |
|
Vasilcová Anna |
08 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Guľková Daniela |
09 |
1.Atletický klub Humenné |
|
18.79 |
18.79 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Gutisová Natália |
08 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.97 |
23.97 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Herdický Sofia Alexandra |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20.17 |
20.17 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Juríková Nina |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
26.26 |
26.26 |
Žky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Kašperová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
12.24 |
12.24 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Laktičová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
14.23 |
14.23 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Martonová Kristina |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
25.41 |
25.41 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Olexová Ema |
10 |
AK pri ZŠ Komenského Trebišov |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Potočná Daniela |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
23.19 |
23.19 |
Žky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Reľovská Petra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.80 |
13.80 |
Žky |
oštep 500 g (1/3) |
|
Senčáková Simona |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
17.07 |
17.07 |
Žky |
oštep 500 g (1/1) |
|
Stachová Alexandra |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.84 |
21.84 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Stanková Nela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
14.85 |
14.85 |
Žky |
oštep 500 g |
|
Trusová Michaela |
09 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
17.31 |
17.31 |
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Ďurišová Terézia |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Grígerová Laura |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Hrabovecká Tamara |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/3) |
|
Chovancová Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Jacenková Ema |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/2) |
|
Križáková Charlotte |
09 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/1) |
|
Miliczka Hana |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žky |
4 x 300 m kluby (1/4) |
|
Nyongoni Amanda |
10 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Suranovský Šimon |
13 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.97 |
09.97 |
Nžci |
60 m |
|
Antoži Matej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.17 |
11.17 |
Nžci |
60 m |
|
Bryndza Šimon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.06 |
09.06 |
Nžci |
60 m |
|
Fecko Richard |
12 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Galdun Ondrej |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.57 |
10.57 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Gurský Oliver Sebastián |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.74 |
10.74 |
Nžci |
60 m |
|
Holomani Samuel |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.59 |
11.59 |
Nžci |
60 m |
|
Ivan Alexej |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.20 |
11.20 |
Nžci |
60 m |
|
Javorek Viktor |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.71 |
10.71 |
Nžci |
60 m (2/4) |
|
Kazimír Michael |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.54 |
10.54 |
Nžci |
60 m |
|
Kidala Jakub |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.62 |
10.62 |
Nžci |
60 m |
|
Kišš Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.49 |
10.49 |
Nžci |
60 m |
|
Kožlej Ľubomír |
13 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Lipták Ján |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.88 |
08.88 |
Nžci |
60 m |
|
Majláth Matúš |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.50 |
10.50 |
Nžci |
60 m |
|
Mandula Jakub |
13 |
1.Atletický klub Humenné |
|
09.84 |
09.84 |
Nžci |
60 m |
|
Paľa Martin |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
09.93 |
09.93 |
Nžci |
60 m (1/4) |
|
Paľuv Viliam |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.15 |
09.15 |
Nžci |
60 m |
|
Petránsky Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.32 |
10.32 |
Nžci |
60 m |
|
Puškár Matej |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
10.63 |
10.63 |
Nžci |
60 m |
|
Sidor Oliver |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Siroťák Adam |
15 |
AO Akademik TU Košice |
|
12.78 |
12.78 |
Nžci |
60 m |
|
Sýkora Villiam |
15 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
11.01 |
11.01 |
Nžci |
60 m |
|
Tomčo Dávid |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
11.16 |
11.16 |
Nžci |
60 m |
|
Vaľa Michal |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.93 |
09.93 |
Nžci |
60 m |
|
Veselka Matúš |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Veselka Šimon |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
10.86 |
Nžci |
60 m |
|
Vojčík Pavol |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Bryndza Šimon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
22.84 |
22.84 |
Nžci |
150 m |
|
Fabian Timotej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.92 |
24.92 |
Nžci |
150 m |
|
Fecko Richard |
12 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Galdun Ondrej |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
27.30 |
27.30 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Gurský Oliver Sebastián |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.70 |
26.70 |
Nžci |
150 m |
|
Ivan Alexej |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
27.25 |
27.25 |
Nžci |
150 m |
|
Lipták Ján |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
22.61 |
22.61 |
Nžci |
150 m |
|
Mandula Jakub |
13 |
1.Atletický klub Humenné |
|
26.46 |
26.46 |
Nžci |
150 m |
|
Palaščák Eliáš |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.25 |
25.25 |
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Paľuv Viliam |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.17 |
23.17 |
Nžci |
150 m |
|
Puškár Matej |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
29.25 |
29.25 |
Nžci |
150 m |
|
Sabol Adam |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Semenenko Semen |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Sidor Oliver |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
150 m (1/4) |
|
Soták Tobias |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.37 |
27.37 |
Nžci |
150 m |
|
Tomčo Dávid |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Tripčev Filip |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
28.82 |
28.82 |
Nžci |
150 m |
|
Vaľa Michal |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.70 |
24.70 |
Nžci |
150 m |
|
Varga Daniel |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Varga Simon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Veselka Šimon |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Sýkora Villiam |
15 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Nžci |
1000 m |
|
Veselka Matúš |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
60 m pr. 68,6 (1/4) |
|
Vonsovych Alan |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
14.23 |
14.23 |
Nžci |
výška (1/4) |
|
Vonsovych Alan |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Suranovský Šimon |
13 |
AK Slávia TU Košice |
|
362 |
362 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Antoži Matej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
303 |
303 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Fabian Timotej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
326 |
326 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Fecko Richard |
12 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Galdun Ondrej |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
316 |
316 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Holomani Samuel |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
165 |
165 |
Nžci |
diaľka z mies.o (2/4) |
|
Kazimír Michael |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
296 |
296 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kenda Oliver |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
269 |
269 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kidala Jakub |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
298 |
298 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
395 |
395 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Lipták Ján |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
367 |
367 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Majláth Matúš |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
312 |
312 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Mandula Jakub |
13 |
1.Atletický klub Humenné |
|
282 |
282 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Paľa Martin |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
371 |
371 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Paľuv Viliam |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
396 |
396 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Petránsky Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
305 |
305 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Puškár Matej |
12 |
1.Atletický klub Humenné |
|
308 |
308 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Semenenko Semen |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sidor Oliver |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Siroťák Adam |
15 |
AO Akademik TU Košice |
|
230 |
230 |
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Soták Tobias |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
297 |
297 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sýkora Villiam |
15 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
289 |
289 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tomčo Dávid |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
268 |
268 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Tripčev Filip |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
220 |
220 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Varga Daniel |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
299 |
299 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Varga Simon |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
317 |
317 |
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Vojčík Pavol |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
diaľka z mies.o (1/4) |
|
Vonsovych Alan |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
370 |
370 |
Nžci |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Gurský Oliver Sebastián |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Semenenko Semen |
13 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžci |
guľa 2 kg (1/4) |
|
Soták Tobias |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
05.89 |
05.89 |
Nžci |
guľa 2 kg |
|
Varga Matúš |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Antoži Matej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Fabian Timotej |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Holomani Samuel |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kidala Jakub |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Komjáti Filip |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Majláth Matúš |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Palaščák Eliáš |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Petránsky Martin |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Baltesová Emily |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.62 |
10.62 |
Nžky |
60 m |
|
Bindasová Timea |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.67 |
10.67 |
Nžky |
60 m |
|
Ďorková Alexandra |
15 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Drága Wanda |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.42 |
09.42 |
Nžky |
60 m |
|
Eliášová Olívia |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Feteriková Zina |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
09.98 |
09.98 |
Nžky |
60 m |
|
Gernátová Zara |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
09.24 |
09.24 |
Nžky |
60 m |
|
Hakulinová Lenka |
14 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.00 |
12.00 |
Nžky |
60 m |
|
Handlovičová Soňa |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.38 |
11.38 |
Nžky |
60 m |
|
Harachová Tamara |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jarčušková Emma |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Jevická Lilien |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m (1/4) |
|
Jurčišinová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.80 |
09.80 |
Nžky |
60 m |
|
Krupeľáková Sofia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.51 |
09.51 |
Nžky |
60 m |
|
Kurucová Kornélia |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.49 |
10.49 |
Nžky |
60 m |
|
Kuzmová Jana |
12 |
AK Maratón Rožňava |
|
09.26 |
09.26 |
Nžky |
60 m |
|
Marcinčáková Juliana |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.77 |
10.77 |
Nžky |
60 m |
|
Mattová Michaela |
12 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Molokáčová Nela |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Nžky |
60 m (2/4) |
|
Mrázová Emma |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.33 |
10.33 |
Nžky |
60 m |
|
Múdra Juliana |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.53 |
10.53 |
Nžky |
60 m |
|
Öhlschlägerová Lea |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.55 |
11.55 |
Nžky |
60 m |
|
Paruševová Ela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
08.77 |
08.77 |
Nžky |
60 m |
|
Prokop Vivien |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
10.58 |
10.58 |
Nžky |
60 m |
|
Rizmanová Zoe |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.74 |
11.74 |
Nžky |
60 m |
|
Sedláková Klára |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
10.29 |
10.29 |
Nžky |
60 m |
|
Skokanová Adel |
15 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Somerauer Klára |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.16 |
10.16 |
Nžky |
60 m |
|
Spišáková Diana |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
09.92 |
09.92 |
Nžky |
60 m |
|
Šebeková Andrea Karla |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.48 |
09.48 |
Nžky |
60 m |
|
Šoffová Zara |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.84 |
10.84 |
Nžky |
60 m |
|
Štofanová Nela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Trojanová Simona |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
10.83 |
10.83 |
Nžky |
60 m |
|
Trusová Tamara |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Vojtechovská Ela |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.43 |
10.43 |
Nžky |
150 m |
|
Drága Zoja |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
29.44 |
29.44 |
Nžky |
150 m |
|
Eliášová Olívia |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Fedičová Zoja |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.45 |
25.45 |
Nžky |
150 m |
|
Feteriková Zina |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
26.43 |
26.43 |
Nžky |
150 m |
|
Gajdošová Tamara |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
28.52 |
28.52 |
Nžky |
150 m |
|
Gernátová Zara |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.30 |
23.30 |
Nžky |
150 m (1/4) |
|
Jurčišinová Nina |
12 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.23 |
27.23 |
Nžky |
150 m |
|
Kokoruďová Michaela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
23.29 |
23.29 |
Nžky |
150 m |
|
Komárová Kristína |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Komloš Liliana |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
30.46 |
30.46 |
Nžky |
150 m |
|
Krupeľáková Sofia |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.46 |
25.46 |
Nžky |
150 m |
|
Kuzmová Jana |
12 |
AK Maratón Rožňava |
|
22.83 |
22.83 |
Nžky |
150 m |
|
Mattová Michaela |
12 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Öhlschlägerová Lea |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
30.00 |
30.00 |
Nžky |
150 m |
|
Paruševová Ela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Sedláková Klára |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
27.73 |
27.73 |
Nžky |
150 m |
|
Skokanová Adel |
15 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Somerauer Klára |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
26.01 |
26.01 |
Nžky |
150 m |
|
Spišáková Diana |
12 |
AŠK Nad Medzou Spišská Nová Ves |
|
25.63 |
25.63 |
Nžky |
150 m |
|
Sýkorová Gréta |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Štofanová Nela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.16 |
24.16 |
Nžky |
150 m |
|
Urdová Timea |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
24.81 |
24.81 |
Nžky |
1000 m |
|
Bindasová Timea |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Drága Wanda |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
5:01.05 |
Nžky |
1000 m |
|
Gajdošová Rebeka |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
4:01.37 |
4:01.37 |
Nžky |
1000 m |
|
Gernátová Zara |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Komloš Liliana |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Marcinčáková Juliana |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Prokop Vivien |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Sýkorová Gréta |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Trusová Tamara |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
1000 m |
|
Urdová Timea |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Benková Zara Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Čechová Ela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Dlugošová Šarlota |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
13.20 |
13.20 |
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Komárová Kristína |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Paruševová Ela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Plencnerová Olívia |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m pr. 68,6 |
|
Stancel Sara Faith |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Hakulinová Lenka |
14 |
AK Slávia TU Košice |
|
07:29.16 |
07:29.16 |
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Kokoruďová Michaela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
06:55.9 |
06:55.9 |
Nžky |
výška |
|
Benková Zara Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
125 |
125 |
Nžky |
výška |
|
Plencnerová Olívia |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
115 |
115 |
Nžky |
výška |
|
Stancel Sara Faith |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
110 |
110 |
Nžky |
výška |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
115 |
115 |
Nžky |
výška |
|
Vilková Laura |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
115 |
115 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Benková Zara Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
372 |
372 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bindasová Timea |
13 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
166 |
166 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Ďorková Alexandra |
15 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Drága Wanda |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
367 |
367 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Drága Zoja |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
281 |
281 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
El - Jamal Tamara |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Eliášová Olívia |
15 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Feteriková Zina |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
318 |
318 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hakulinová Lenka |
14 |
AK Slávia TU Košice |
|
207 |
211 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Handlovičová Soňa |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
290 |
290 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hintošová Soňa |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
405 |
405 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Jarčušková Emma |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kokoruďová Michaela |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
374 |
374 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Komloš Liliana |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
264 |
264 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kuzmová Jana |
12 |
AK Maratón Rožňava |
|
397 |
397 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Marcinčáková Juliana |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
278 |
278 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mattová Michaela |
12 |
ZŠ T. J. Moussona Michalovce |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Molokáčová Nela |
12 |
AO Akademik TU Košice |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Múdra Juliana |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
322 |
322 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Öhlschlägerová Lea |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Plencnerová Olívia |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
387 |
387 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Rizmanová Zoe |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
265 |
265 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Skokanová Adel |
15 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Somerauer Klára |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
300 |
300 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Stancel Sara Faith |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
297 |
297 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Sýkorová Gréta |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
230 |
230 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šebeková Andrea Karla |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
364 |
364 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Šoffová Zara |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
276 |
276 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Tripčev Nina |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
380 |
380 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Trojanová Simona |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Urdová Timea |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vilková Laura |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
310 |
310 |
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Vojtechovská Ela |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
325 |
325 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Drága Zoja |
14 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
04.00 |
04.00 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Prokop Vivien |
13 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
04.57 |
04.57 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Štofanová Nela |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Trojanová Simona |
12 |
Atletika ŠPORT HROU Prešov |
|
05.40 |
05.40 |
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Trusová Tamara |
12 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Nžky |
guľa 2 kg |
|
Vilková Laura |
12 |
Atletický legionársky klub Moldava n/B |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Fedičová Zoja |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Gajdošová Rebeka |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Gajdošová Tamara |
14 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Múdra Juliana |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Rizmanová Zoe |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Šebeková Andrea Karla |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Šoffová Zara |
15 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Vojtechovská Ela |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|