<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov, Trnava, 18. 9. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
U23M 100 m (2/4) Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 11.99 11.99
U23M 100 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.51 10.51
U23M 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.71 11.71
U23M 100 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.88 10.88
U23M 100 m (2/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 10.98 10.90
U23M 100 m (1/1) Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 13.16 13.16
U23M 100 m (2/3) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 10.86 10.86
U23M 100 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.12 11.12
U23M 100 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 12.86 12.86
U23M 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.64 11.64
U23M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.75 10.75
U23M 100 m (2/3) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.52 11.52
U23M 100 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.51 11.51
U23M 100 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 11.85 11.85
U23M 100 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 10.82 10.82
U23M 100 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.91 11.91
U23M 100 m (2/3) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 10.83 10.83
U23M 100 m (1/3) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.24 11.24
U23M 100 m Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.65 11.59
U23M 100 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 11.64 11.64
U23M 100 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 12.11 11.38
U23M 100 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 11.58 11.58
U23M 100 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 12.68 12.68
U23M 100 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 12.10 12.10
U23M 100 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 10.72 10.72
U23M 100 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 12.27
U23M 100 m Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.46 11.46
U23M 100 m Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš
U23M 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 11.73 11.73
U23M 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36 11.36
U23M 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.85 11.85
U23M 200 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 25.04 25.04
U23M 200 m Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.00 21.00
U23M 200 m (1/4) Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 23.49 23.49
U23M 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.35 23.35
U23M 200 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.92 21.92
U23M 200 m (1/1) Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky 26.93 26.93
U23M 200 m (1/4) Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.12 23.12
U23M 200 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.72 22.72
U23M 200 m Harčár Brian 03 Atletika Košice o.z. 27.01 27.01
U23M 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.21 23.21
U23M 200 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.62 21.62
U23M 200 m (2/3) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.13 23.13
U23M 200 m Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.15 23.15
U23M 200 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 23.82 23.82
U23M 200 m (1/1) Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné 23.54 23.54
U23M 200 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina
U23M 200 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.78 23.78
U23M 200 m (2/3) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 22.46 22.46
U23M 200 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 23.34 23.34
U23M 200 m (1/3) Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.93 22.93
U23M 200 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 24.30 24.13
U23M 200 m Lubelec Ladislav 03 ŠK ŠOG Nitra 24.49 23.29
U23M 200 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 22.74 22.74
U23M 200 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 23.22 23.22
U23M 200 m (1/4) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 22.00 22.00
U23M 200 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 21.50 21.50
U23M 200 m (1/2) Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 25.59 25.59
U23M 200 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.82 23.82
U23M 200 m Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 26.20 26.20
U23M 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.31 24.31
U23M 200 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.40 23.40
U23M 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 24.62 24.62
U23M 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.06 23.06
U23M 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 23.02 23.02
U23M 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
U23M 200 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 22.87 22.87
U23M 400 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 57.93 57.93
U23M 400 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 54.52 54.52
U23M 400 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 53.63 53.63
U23M 400 m Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.04 48.04
U23M 400 m (1/1) Ďurák Šimon 03 Atletický klub AC Malacky
U23M 400 m Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.61 48.61
U23M 400 m (1/4) Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 55.46 55.46
U23M 400 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 48.85 48.85
U23M 400 m (2/3) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 49.15 49.15
U23M 400 m Jakal Adrián 05 Slávia Trenčín o.z.
U23M 400 m Jarábek Marco 03 Slávia Trenčín o.z. 55.27 55.27
U23M 400 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 54.26 54.26
U23M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 52.38 52.38
U23M 400 m Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin 54.32 53.14
U23M 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 53.64 53.64
U23M 400 m Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z. 51.91 51.91
U23M 400 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 56.36 56.36
U23M 400 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 54.12 52.41
U23M 400 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava 50.92 50.92
U23M 400 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 52.59 52.59
U23M 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 52.18 52.18
U23M 400 m Olejár Marek 00 AK Slávia TU Košice 53.95 53.95
U23M 400 m (1/1) Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 56.24 55.79
U23M 400 m Pázmány Richard 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 52.20 52.20
U23M 400 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 49.61 49.61
U23M 400 m (1/4) Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 56.41 56.41
U23M 400 m Sedláček Lukáš 01 AC Stavbár Nitra 52.66 52.66
U23M 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.68 56.68
U23M 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.00 56.00
U23M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 51.79 51.79
U23M 400 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 50.79 50.79
U23M 400 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 49.32 49.32
U23M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.61 2:03.61
U23M 800 m Bielek Filip 03 ŠK Vital Bratislava 1:56.55 1:56.55
U23M 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:02.91 2:02.91
U23M 800 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:59.32 1:59.32
U23M 800 m Červený Samuel 04 Slávia Trenčín o.z. 2:10.68 2:10.68
U23M 800 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:11.99 2:11.99
U23M 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:07.73 2:07.73
U23M 800 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 2:12.46 2:12.46
U23M 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:02.62 2:02.62
U23M 800 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 2:07.89 2:07.89
U23M 800 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:56.77 1:56.77
U23M 800 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 1:53.16 1:53.16
U23M 800 m (2/3) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 2:14.67 2:14.67
U23M 800 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 2:18.50 2:18.50
U23M 800 m Krajč Adam 04 Atletický oddiel Svit 1:59.40 1:59.40
U23M 800 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:08.27 2:08.27
U23M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89 2:01.89
U23M 800 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 2:08.79 2:08.79
U23M 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:00.48 2:00.48
U23M 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:09.54 2:09.54
U23M 800 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 2:04.16 2:04.16
U23M 800 m Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:04.64 2:04.64
U23M 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:04.84 2:04.84
U23M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:52.50 1:52.50
U23M 800 m (1/4) Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 2:11.75 2:11.75
U23M 800 m Ručka Philipp 02 ŠK ŠOG Nitra 1:59.55 1:59.55
U23M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 1:54.87 1:54.87
U23M 800 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 2:03.33 2:03.33
U23M 800 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:10.27 2:10.27
U23M 800 m (2/3) Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava 2:15.52 2:15.52
U23M 800 m Vlkovič Tomáš 00 ŠK ŠOG Nitra 1:59.68 1:59.68
U23M 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.69 4:26.69
U23M 1500 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 4:26.19 4:26.19
U23M 1500 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4:40.36 4:40.36
U23M 1500 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 4:51.05 4:11.64
U23M 1500 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 4:00.18 4:00.18
U23M 1500 m Gregor Matej 02 BŠK Banská Bystrica 4:20.88 4:20.88
U23M 1500 m Chlupka Andrej 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:18.63 4:18.63
U23M 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:04.69 4:04.69
U23M 1500 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:07.41 4:07.41
U23M 1500 m Junas Dušan 01 Atletický klub Bojničky 4:44.06 4:44.06
U23M 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:26.12 4:26.12
U23M 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:04.95 4:04.95
U23M 1500 m Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:14.56 5:14.56
U23M 1500 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 4:38.32
U23M 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia Trenčín o.z. 4:31.14 4:31.14
U23M 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 3:58.00 3:58.00
U23M 1500 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava 4:04.50 4:04.50
U23M 1500 m Tóth Matej 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:05.53 5:05.53
U23M 1500 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 4:37.55 4:37.55
U23M 5000 m Fridmanský Denis 01 Cassovia Running Team o.z. Košice 15:47.24 15:47.24
U23M 5000 m Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 18:12.59
U23M 5000 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 15:40.33 15:40.33
U23M 5000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
U23M 5000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 15:19.22 15:19.22
U23M 5000 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 5000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 15:27.30 15:27.30
U23M 110 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.36 14.36
U23M 110 m pr. 106,7 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.31 15.16
U23M 110 m pr. 106,7 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
U23M 110 m pr. 106,7 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 16.08 16.08
U23M 110 m pr. 106,7 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.44 15.44
U23M 110 m pr. 106,7 (1/3) Ševčík Lukáš 03 Slávia Trenčín o.z.
U23M 110 m pr. 106,7 Váňa Lukáš 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 16.73 16.73
U23M 400 m pr. 91,4 Baluch Matej 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.59 50.59
U23M 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.42 54.42
U23M 400 m pr. 91,4 Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 55.92 55.92
U23M 400 m pr. 91,4 Dömötör Patrik 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.07 51.07
U23M 400 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 55.20 55.20
U23M 400 m pr. 91,4 Labo Dávid 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 56.72 56.44
U23M 400 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 59.52 59.52
U23M 400 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 58.44 58.44
U23M 400 m pr. 91,4 (1/3) Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z. 54.98 54.98
U23M 3000 m pr. 91,4 Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica 12:10.56 12:10.56
U23M 3000 m pr. 91,4 Habrda Boris 02 Atletický club Nové Zámky 11:35.06 11:11.32
U23M 3000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:53.52 09:53.52
U23M 3000 m pr. 91,4 Lazar Samuel 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 10:55.05 10:55.05
U23M 3000 m pr. 91,4 Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
U23M 3000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 10:01.34 10:01.34
U23M 3000 m pr. 91,4 Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:41.76 09:41.76
U23M 3000 m pr. 91,4 Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
U23M 3000 m pr. 91,4 Szarka Gergö 03 Atletický club Nové Zámky 09:57.98 09:57.98
U23M chôdza 10 000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
U23M chôdza 10 000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
U23M chôdza 10 000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 46:05.6 46:05.6
U23M výška (2/3) Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava 190 190
U23M výška Balog Milan 04 AK Slávia TU Košice 185 185
U23M výška Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 175 175
U23M výška (2/3) Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188 188
U23M výška Gondžala Denis 02 Atletický club Nové Zámky 175 190
U23M výška Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 190 190
U23M výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 191 191
U23M výška Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 192 195
U23M výška Kovalčin Šimon 03 AK Slávia TU Košice 196 196
U23M výška Liptaj Martin 04 AK Slávia UK Bratislava 186 186
U23M výška Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 186 186
U23M výška Miko Dominik 03 AK AŠK Slávia Trnava 180 180
U23M výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 190 190
U23M žrď Antalec Adam 02 AC Stavbár Nitra 460 460
U23M žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
U23M žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 455 455
U23M žrď (1/3) Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 380 380
U23M žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 320 320
U23M žrď (1/3) Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 320 320
U23M žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400
U23M diaľka (2/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 695 710
U23M diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 687 687
U23M diaľka (2/3) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 680 680
U23M diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 626 626
U23M diaľka Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 605 605
U23M diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 598 598
U23M diaľka Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 641 641
U23M diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 735 735
U23M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 720 720
U23M diaľka (1/4) Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 584 584
U23M diaľka Krajčír Stanislav 02 Atletika Košice o.z. 685 685
U23M diaľka Poloha Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 639 639
U23M diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 571 571
U23M diaľka Žilavý Marcel 00 AK AŠK Slávia Trnava 672 681
U23M trojskok Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.69 13.69
U23M trojskok Grieš Matúš 02 CVČ Liptovský Mikuláš 13.38 13.38
U23M trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.86 12.86
U23M trojskok (1/4) Hlaváč Denis 00 AO Akademik TU Košice 14.74 14.74
U23M trojskok Hletko Martin 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 12.95 12.95
U23M trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.45 14.45
U23M trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 13.11 13.11
U23M trojskok Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 13.73 13.73
U23M trojskok (1/3) Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z. 13.46 13.46
U23M trojskok (1/4) Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 12.47 12.47
U23M trojskok Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 15.02 15.02
U23M guľa 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 17.74 17.74
U23M guľa 7,26 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 11.68 11.68
U23M guľa 7,26 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
U23M guľa 7,26 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.43 12.43
U23M guľa 7,26 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 15.80 15.80
U23M guľa 7,26 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 16.33 16.33
U23M guľa 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 11.37 11.37
U23M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.77 50.77
U23M disk 2 kg Franko Radoslav 03 AK Danica Zvolen
U23M disk 2 kg Gallay Igor 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37.36 37.36
U23M disk 2 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 46.04 46.04
U23M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 43.68 43.68
U23M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
U23M disk 2 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 32.22 32.22
U23M disk 2 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M kladivo 7,26 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 48.81 48.91
U23M kladivo 7,26 kg Danáč Daniel 00 AC Stavbár Nitra 51.39 56.48
U23M kladivo 7,26 kg Kucka Filip Miroslav 00 AK Slávia TU Košice 49.92 49.92
U23M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 55.03 55.03
U23M kladivo 7,26 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.67 42.67
U23M oštep 800 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 47.30 47.30
U23M oštep 800 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.73 45.73
U23M oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.13 58.13
U23M oštep 800 g (2/3) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava 44.91 44.91
U23M oštep 800 g Michalec Patrik 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.24 73.24
U23M oštep 800 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 39.94 39.94
U23M oštep 800 g (2/3) Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 40.85 40.85
U23M oštep 800 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 48.62 48.62
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/3) Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
U23M 4 x 100 m kluby (1/2) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Janík Dávid 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/1) Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Michalko Samuel 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 100 m kluby (1/4) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (2/3) Aidi Edward Benjamin 02 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (2/4) Barilla Arne 04 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Glodžák Lukáš 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (2/2) Jursa Filip 03 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Kadák Mário 02 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Kislan Matej 03 1.Atletický klub Humenné
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Lazar Marek 01 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Lukšo Mário 03 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 400 m kluby (1/3) Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Ševčík Adam 00 Slávia Trenčín o.z.
U23M 4 x 400 m kluby (1/1) Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23M 4 x 400 m kluby (1/2) Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
U23M 4 x 400 m kluby (2/1) Vajda Martin 03 Naša atletika Bratislava
U23M 4 x 400 m kluby (1/4) Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin
Žci 60 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 08.09 08.09
Žci 60 m Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 08.20 08.20
Žci 60 m Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta 07.69 07.69
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 07.94 07.94
Žci 60 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava 08.47 08.47
Žci 60 m Dinka Ľuboš 07 Deti v pohybe Šamorín 07.97 07.97
Žci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.45 08.45
Žci 60 m Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.55 08.55
Žci 60 m (1/4) Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 08.41 08.41
Žci 60 m Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 08.45 08.45
Žci 60 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 07.83 07.83
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 07.85 07.85
Žci 60 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 07.36 07.36
Žci 60 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 07.77 07.77
Žci 60 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.17 08.17
Žci 60 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.06 08.06
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 08.06 08.06
Žci 60 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.95 07.95
Žci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 08.42 08.42
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 07.95 07.95
Žci 60 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 07.91 07.91
Žci 60 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 08.13 08.13
Žci 60 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 08.42 08.42
Žci 60 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 07.81 07.81
Žci 60 m (1/1) Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 08.05 08.05
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.16 08.16
Žci 60 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 08.00 08.00
Žci 60 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava 09.84 09.84
Žci 60 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 08.29 08.29
Žci 60 m Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta 08.11 08.11
Žci 60 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava
Žci 60 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 07.93 07.93
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 07.27 07.27
Žci 60 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 07.91 07.91
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.03 08.03
Žci 60 m (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.31 08.31
Žci 60 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 07.46 07.46
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.67 07.67
Žci 150 m Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 19.68 19.68
Žci 150 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 18.91 18.91
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 18.81 18.81
Žci 150 m Brach Matúš 07 Naša atletika Bratislava 20.35 20.35
Žci 150 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 18.78 18.78
Žci 150 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 20.72 20.72
Žci 150 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.26 19.26
Žci 150 m Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 19.87 19.87
Žci 150 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 18.81 18.81
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 18.58 18.58
Žci 150 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 17.59 17.59
Žci 150 m Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany 18.54 18.54
Žci 150 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 19.39 19.39
Žci 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.27 19.27
Žci 150 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky 19.46 19.46
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 19.52 19.52
Žci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 18.50 18.50
Žci 150 m Láznička Jindřich 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.63 19.63
Žci 150 m (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.22 19.22
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 18.99 18.99
Žci 150 m Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 19.11 19.11
Žci 150 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 18.83 18.83
Žci 150 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 20.94 20.94
Žci 150 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 18.38 18.38
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 20.06 20.06
Žci 150 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 18.49 18.49
Žci 150 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 20.95 20.95
Žci 150 m Rakický Alan 08 Naša atletika Bratislava 25.07 25.07
Žci 150 m Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany 21.58
Žci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky 19.28 19.28
Žci 150 m Šimek Daniel 08 AK Inter-SC Bratislava
Žci 150 m (1/2) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.80 19.80
Žci 150 m Toma Tomáš 06 Atletický klub Zlaté Moravce 19.06 19.06
Žci 150 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 17.53 17.53
Žci 150 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 19.62 19.62
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 18.11 18.11
Žci 300 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 39.72 39.72
Žci 300 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 45.65 45.65
Žci 300 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 45.26 45.26
Žci 300 m Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 46.25 46.25
Žci 300 m Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 39.99 39.99
Žci 300 m Ganaj Filip 06 1.Atletický klub Humenné 40.02 40.02
Žci 300 m (1/3) Handžák Matúš 06 AO Akademik TU Košice 43.72 43.72
Žci 300 m (1/1) Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 47.54 47.54
Žci 300 m Hrubala Jakub Andreas 07 AK AŠK Slávia Trnava 43.36 43.36
Žci 300 m (1/4) Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 43.62 43.62
Žci 300 m (1/2) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 43.79 43.79
Žci 300 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 42.59 42.59
Žci 300 m Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice 42.31 42.31
Žci 300 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov 43.66 43.66
Žci 300 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 39.25 39.25
Žci 300 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 45.36 45.36
Žci 300 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 50.26 50.26
Žci 300 m Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 44.75 44.75
Žci 300 m Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky 39.92 39.92
Žci 300 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 44.31 44.31
Žci 300 m Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 38.29 38.29
Žci 300 m Polák Maroš 07 AK Slávia TU Košice 44.50 44.50
Žci 300 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Žci 300 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 46.50 46.50
Žci 300 m Štefík Lukáš 06 Deti v pohybe Šamorín 44.23 44.23
Žci 300 m (1/1) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.81 42.81
Žci 300 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 36.75 36.75
Žci 300 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 40.17 40.17
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 42.65 42.65
Žci 800 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 2:25.70 2:25.70
Žci 800 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 2:24.02 2:24.02
Žci 800 m (1/2) Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:16.01 2:16.01
Žci 800 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:13.74 2:13.74
Žci 800 m Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:25.27 2:25.27
Žci 800 m Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 2:16.01 2:16.01
Žci 800 m Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 2:19.99 2:19.99
Žci 800 m Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:23.05 2:23.05
Žci 800 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 2:24.95 2:24.95
Žci 800 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 2:33.75 2:33.75
Žci 800 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 2:24.40 2:24.40
Žci 800 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:20.84 2:20.84
Žci 800 m (1/3) Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice 2:37.14 2:37.14
Žci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky 2:12.14 2:12.14
Žci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:10.73 2:10.73
Žci 800 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:23.16 2:23.16
Žci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:17.70 2:17.70
Žci 800 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 2:26.89 2:26.89
Žci 800 m Vlček Lukáš 07 AK Junior Holič 2:31.24 2:31.24
Žci 3000 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica 11:51.96 11:51.96
Žci 3000 m Bujdoš Dávid 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11:25.42 11:25.42
Žci 3000 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 10:35.02 10:35.02
Žci 3000 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica 11:41.93 11:41.93
Žci 3000 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 10:26.22 10:26.22
Žci 3000 m Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov 11:24.84 11:24.84
Žci 3000 m Lesník Marek 07 ŠK ŠOG Nitra
Žci 3000 m Mandák Alex 07 ŠK Atóm Levice 10:06.93 10:06.93
Žci 3000 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 11:40.36 11:40.36
Žci 3000 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 11:24.86
Žci 3000 m Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom 11:42.53 11:42.53
Žci 3000 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 11:42.42 11:42.42
Žci 100 m pr. 83,8 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 16.98 16.98
Žci 100 m pr. 83,8 Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 13.86 13.86
Žci 100 m pr. 83,8 Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z. 20.64 20.64
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 14.61 14.61
Žci 100 m pr. 83,8 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 15.26 15.26
Žci 100 m pr. 83,8 (1/2) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.57 15.57
Žci 100 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 16.59 16.59
Žci 100 m pr. 83,8 Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 16.18 16.18
Žci 100 m pr. 83,8 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 19.42 19.42
Žci 100 m pr. 83,8 Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z. 17.32 17.32
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 15.37 15.37
Žci 100 m pr. 83,8 Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 15.41 15.41
Žci 100 m pr. 83,8 (1/4) Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 15.92 15.92
Žci 100 m pr. 83,8 Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.88 15.88
Žci 100 m pr. 83,8 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 47.96 47.96
Žci 300 m pr. 76,2 Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváč Kristián 06 ŠK Jablonica 44.86 44.86
Žci 300 m pr. 76,2 (1/3) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.37 47.37
Žci 300 m pr. 76,2 (1/1) Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 300 m pr. 76,2 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 46.13 46.13
Žci 300 m pr. 76,2 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 54.35 54.35
Žci 300 m pr. 76,2 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 46.97 46.97
Žci 300 m pr. 76,2 (1/1) Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice 45.16 45.16
Žci 300 m pr. 76,2 Petráš Roland 09 AO TJ Spartak Myjava
Žci 300 m pr. 76,2 Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 45.75 45.75
Žci 300 m pr. 76,2 Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 47.39 47.39
Žci 300 m pr. 76,2 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 53.32 53.32
Žci 300 m pr. 76,2 (1/4) Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 47.52 47.52
Žci 300 m pr. 76,2 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 47.47 47.47
Žci 300 m pr. 76,2 Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 49.53 49.53
Žci 300 m pr. 76,2 Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 41.59 41.59
Žci 1500 m pr. 76,2 Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 5:01.61 5:01.61
Žci 1500 m pr. 76,2 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:01.68 5:01.68
Žci 1500 m pr. 76,2 Jančík Filip 06 Individuálny člen SAZ
Žci 1500 m pr. 76,2 Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:21.87 5:21.87
Žci 1500 m pr. 76,2 Laczkó Dániel 06 Slovan Duslo Šaľa 5:46.79 5:46.79
Žci 1500 m pr. 76,2 Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky
Žci 1500 m pr. 76,2 Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 5:32.80 5:32.80
Žci chôdza 3000 m Bátovský Šimon 08 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:27.06 16:27.06
Žci chôdza 3000 m Ivanič Michal 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 19:33.80 19:33.80
Žci chôdza 3000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:33.99 16:33.99
Žci chôdza 3000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 18:40.71 18:40.71
Žci chôdza 3000 m Rosenbaum Lukáš 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 15:10.36
Žci výška (1/1) Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 150 150
Žci výška Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 145 145
Žci výška Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 160 160
Žci výška Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky 161 161
Žci výška Pelikán Šimon 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 159 159
Žci výška Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160 160
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Žci výška Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 155 155
Žci žrď Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 260 260
Žci žrď Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 215 215
Žci žrď (1/2) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 260 260
Žci diaľka Akay Oskar 06 Funny athletics Piešťany 528 528
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 487 487
Žci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 485 485
Žci diaľka Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 549 549
Žci diaľka Forro Nikolas 07 AK AŠK Slávia Trnava 436 436
Žci diaľka Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z. 504 504
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 509 509
Žci diaľka (1/1) Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 516 516
Žci diaľka Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany 526 526
Žci diaľka Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany 545 545
Žci diaľka Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 518 518
Žci diaľka Michalko Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 543 543
Žci diaľka Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 514 514
Žci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 485 485
Žci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 542 542
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 555 555
Žci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 610 610
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 578 578
Žci guľa 4 kg Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky 09.23 09.23
Žci guľa 4 kg Beňuš Martin 06 TJ Olympia Galanta 09.94 09.94
Žci guľa 4 kg (1/3) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.55 10.55
Žci guľa 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 15.33 15.33
Žci guľa 4 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 10.79 10.79
Žci guľa 4 kg (1/4) Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 11.74 11.74
Žci guľa 4 kg Hanák Patrik 06 AO Olympia Považská Bystrica 11.37 11.37
Žci guľa 4 kg Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 10.43 10.43
Žci guľa 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.24 10.24
Žci guľa 4 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.74 09.74
Žci guľa 4 kg Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.03 09.03
Žci guľa 4 kg Repa Samuel 07 TJ Olympia Galanta
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 10.74 10.74
Žci guľa 4 kg (1/4) Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 06.50 06.50
Žci disk 1 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 30.84 30.84
Žci disk 1 kg (1/3) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.16 27.16
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 47.53 47.53
Žci disk 1 kg (1/4) Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 32.99 32.99
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 38.13 38.13
Žci disk 1 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 24.59 24.59
Žci disk 1 kg (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.38 36.38
Žci disk 1 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 32.49 32.49
Žci disk 1 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače 24.02 24.02
Žci disk 1 kg (1/2) Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice 25.64 25.64
Žci disk 1 kg (1/4) Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 23.68 23.68
Žci kladivo 4 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 29.03 29.03
Žci kladivo 4 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 39.98 39.98
Žci kladivo 4 kg (1/4) Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 23.52 23.52
Žci kladivo 4 kg Karol Jakub 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.16 23.16
Žci kladivo 4 kg Kozický Viktor 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.42 25.42
Žci kladivo 4 kg Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 18.88 18.88
Žci kladivo 4 kg Oravec Peter 07 AK AŠK Slávia Trnava 20.04 20.04
Žci kladivo 4 kg Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 35.01 35.01
Žci kladivo 4 kg (1/4) Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 24.85 24.85
Žci oštep 600 g Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 32.27 32.27
Žci oštep 600 g Čeman Martin Peter 07 MAC REDOX Lučenec
Žci oštep 600 g Čeman Matej Pavol 07 MAC REDOX Lučenec
Žci oštep 600 g Halász Alex 06 TJ Olympia Galanta 30.56 30.56
Žci oštep 600 g Halmeš Martin 07 Atletický club Nové Zámky 30.51 30.51
Žci oštep 600 g Hankó Roman 07 Atletický klub Bojničky 32.61 32.61
Žci oštep 600 g Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 31.57 31.57
Žci oštep 600 g Očko Martin 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 29.27 29.27
Žci oštep 600 g Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 29.63 29.63
Žci oštep 600 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava 42.88 42.88
Žci oštep 600 g Považan Jozef 07 ŠK Vital Bratislava 39.66 39.66
Žci oštep 600 g Povoda Jakub 07 Atletický klub Zlaté Moravce 20.94 20.94
Žci oštep 600 g Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z. 35.97 35.97
Žci oštep 600 g Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.07 36.07
Žci oštep 600 g Válek David 07 Atletika ŠK Skalica 35.12 35.12
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/3) Bencze Ján Jozef 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (2/4) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Haberern Richard 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Handžák Matúš 06 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (2/1) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Krajčík Michal 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Krepop Samuel 07 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Kubala Matúš 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Luka Jakub 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Macej Mário 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Pustai Oliver 07 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Ranostaj Erik 06 TJ Družba Piešťany
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Rutai Martin 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby (2/2) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Drobena Ján 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Gabriž Juraj 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Handžák Matúš 06 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (2/1) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Krajčír Samuel 07 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Mišinec Maxim 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Nagy Ákos 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Olenič Filip 06 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby (1/1) Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Sedláček Victor Heinz 07 Slávia Trenčín o.z.
Žci 4 x 300 m kluby (2/3) Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (2/4) Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/4) Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Šonka Peter 07 AO Akademik TU Košice
Žci 4 x 300 m kluby (1/3) Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 300 m kluby (2/2) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby (1/2) Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky
U23Z 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91 12.91
U23Z 100 m (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.73 12.47
U23Z 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 12.10 12.10
U23Z 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
U23Z 100 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 12.16 12.16
U23Z 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
U23Z 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 12.66 12.66
U23Z 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.37 12.29
U23Z 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.54 11.54
U23Z 100 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 12.54 12.10
U23Z 100 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 13.80 13.80
U23Z 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.00 13.00
U23Z 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 11.99 11.99
U23Z 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 12.90 12.90
U23Z 100 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 13.38 13.38
U23Z 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06 13.06
U23Z 100 m (1/3) Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 13.23 13.23
U23Z 100 m (1/4) Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 13.73 13.73
U23Z 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.20 13.20
U23Z 100 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90 12.90
U23Z 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 14.25 14.25
U23Z 100 m (1/3) Tináková Emma 03 Slávia Trenčín o.z. 14.05 14.05
U23Z 100 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.03 12.03
U23Z 100 m (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.58 12.58
U23Z 200 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 26.08 26.08
U23Z 200 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 26.98 26.51
U23Z 200 m Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z. 25.28 25.28
U23Z 200 m Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 25.77 25.77
U23Z 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
U23Z 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.49 25.49
U23Z 200 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.09 26.09
U23Z 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.10 24.10
U23Z 200 m Garčárová Patrícia 99 TJ Tatran Spišská Nová Ves 25.32 24.89
U23Z 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.02 28.02
U23Z 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.09 27.09
U23Z 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 25.76 25.76
U23Z 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.38 27.38
U23Z 200 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 24.06 24.06
U23Z 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 26.02 25.93
U23Z 200 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 26.99 26.99
U23Z 200 m (1/4) Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 27.63 27.63
U23Z 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.73 27.73
U23Z 200 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.11 30.11
U23Z 200 m (1/4) Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 29.11 29.11
U23Z 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 26.51 26.51
U23Z 200 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 26.24 26.24
U23Z 200 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 26.01 26.01
U23Z 200 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 30.45 30.45
U23Z 200 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.06 25.06
U23Z 200 m (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 25.70 25.70
U23Z 200 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 27.18 27.18
U23Z 400 m Babiczová Veronika 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 61.16 61.16
U23Z 400 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 60.15 60.15
U23Z 400 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 65.30 65.30
U23Z 400 m Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 58.04 58.04
U23Z 400 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 67.53 67.53
U23Z 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 60.42 60.42
U23Z 400 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 59.33 59.33
U23Z 400 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 63.81 63.81
U23Z 400 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 68.66 68.66
U23Z 400 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 58.71 58.71
U23Z 400 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 62.63 62.63
U23Z 400 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 57.98 57.98
U23Z 400 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 66.98 66.98
U23Z 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26 58.26
U23Z 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 59.96 58.99
U23Z 400 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 64.24 64.24
U23Z 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 57.91 57.91
U23Z 400 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 62.79 62.79
U23Z 400 m Semančáková Barbora 05 ŠK Vital Bratislava 62.29 62.29
U23Z 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 63.84 63.84
U23Z 400 m (1/1) Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 57.38 57.38
U23Z 400 m Strýčková Viktória 01 AK Slávia UK Bratislava 56.35 56.35
U23Z 400 m Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 59.32 59.32
U23Z 800 m Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava 2:20.09 2:20.09
U23Z 800 m Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra
U23Z 800 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:12.11 2:11.53
U23Z 800 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 2:49.74 2:49.74
U23Z 800 m Gajanová Gabriela 99 Atletický klub ZTS Martin 2:01.26 2:00.58
U23Z 800 m Janičkova Katarína 05 Bežecký klub Lysá pod Makytou 2:27.56 2:27.56
U23Z 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:25.56 2:25.56
U23Z 800 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 2:21.85 2:21.85
U23Z 800 m Meszárosová Lea 03 BŠK Banská Bystrica 2:32.52 2:32.52
U23Z 800 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:33.45 2:33.45
U23Z 800 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 2:10.64 2:10.64
U23Z 800 m (1/4) Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:14.14 2:14.14
U23Z 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:19.09 2:18.78
U23Z 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 2:56.12 2:56.12
U23Z 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:13.62 2:13.62
U23Z 800 m (1/3) Šarinová Daniela 03 Slávia Trenčín o.z. 2:19.59 2:19.59
U23Z 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:22.97 2:22.97
U23Z 800 m Tóthová Rebeka 05 BŠK Banská Bystrica 2:28.07 2:28.07
U23Z 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:25.03 4:23.20
U23Z 1500 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 6:03.37 6:03.37
U23Z 1500 m Jesenská Kristína 00 Atletický klub ZTS Martin 4:47.23
U23Z 1500 m Krkošková Pavla 03 Atletický klub ZZO Čadca 5:31.97 5:31.97
U23Z 1500 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 5:08.52 5:08.52
U23Z 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.66 5:15.66
U23Z 1500 m Muráriková Aneta 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:27.53 5:27.53
U23Z 1500 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 4:39.54 4:39.54
U23Z 1500 m Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca 5:42.19
U23Z 5000 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 17:03.03 17:03.03
U23Z 5000 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
U23Z 5000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 18:04.35 18:04.35
U23Z 5000 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 18:54.30 18:54.30
U23Z 5000 m Krkošková Pavla 03 Atletický klub ZZO Čadca 21:36.90 21:36.90
U23Z 5000 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 20:53.75 20:53.75
U23Z 5000 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 19:01.3
U23Z 5000 m Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 20:46.12 20:46.12
U23Z 5000 m Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca 19:36.21 19:36.21
U23Z 5000 m Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 20:22.38
U23Z 100 m pr. 83,8 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
U23Z 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 13.58 13.58
U23Z 100 m pr. 83,8 Fotulová Mia 03 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.78 14.78
U23Z 100 m pr. 83,8 Králiková Romana 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 16.40 15.56
U23Z 100 m pr. 83,8 Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 16.90 16.90
U23Z 100 m pr. 83,8 (1/2) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.51 14.51
U23Z 100 m pr. 83,8 (1/3) Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 15.91 15.91
U23Z 100 m pr. 83,8 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
U23Z 100 m pr. 83,8 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 18.48 18.48
U23Z 100 m pr. 83,8 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.90 14.90
U23Z 400 m pr. 76,2 Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava 75.64 75.64
U23Z 400 m pr. 76,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 68.66 68.66
U23Z 400 m pr. 76,2 Bučičová Natália 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.15 62.15
U23Z 400 m pr. 76,2 Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 79.69 79.69
U23Z 400 m pr. 76,2 Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
U23Z 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 67.93 67.93
U23Z 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 71.53 71.53
U23Z 400 m pr. 76,2 Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 67.56 67.56
U23Z 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 64.52 64.52
U23Z 400 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 72.10 72.10
U23Z 400 m pr. 76,2 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 80.74 80.74
U23Z 400 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia Trenčín o.z. 65.82 65.82
U23Z 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.62 70.62
U23Z 400 m pr. 76,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 61.87 61.87
U23Z 3000 m pr. 76,2 Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra 14:02.62 14:02.62
U23Z 3000 m pr. 76,2 Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné
U23Z 3000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 12:33.16 12:33.16
U23Z 3000 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
U23Z 3000 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
U23Z 3000 m pr. 76,2 Šuleková Petra 02 ŠK ŠOG Nitra 11:58.05 11:58.05
U23Z 3000 m pr. 76,2 Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné
U23Z 3000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 11:44.24 11:44.24
U23Z chôdza 10 000 m Devaldová Karin 03 AK Slávia TU Košice 52:22.25 52:22.25
U23Z chôdza 10 000 m Hakulinová Stanislava 03 AK Slávia TU Košice
U23Z chôdza 10 000 m Žárska Klaudia 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 176 180
U23Z výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 164 166
U23Z výška Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 165 165
U23Z výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 155 155
U23Z výška Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 170 170
U23Z výška Lenhartová Michaela 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 167 170
U23Z výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 159 159
U23Z výška (1/4) Sedláková Sonja 05 AO Akademik TU Košice 167 167
U23Z výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 160 160
U23Z výška Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 166 166
U23Z výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170 170
U23Z výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
U23Z výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 166 166
U23Z výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
U23Z žrď Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra 240 240
U23Z žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 260 260
U23Z žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 290 290
U23Z žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
U23Z žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica 250 250
U23Z žrď Paliderová Lujza 02 AK ŠK UMB Banská Bystrica 360 370
U23Z žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 260 260
U23Z žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 310 310
U23Z žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 280 280
U23Z diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 511 511
U23Z diaľka Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava 542 542
U23Z diaľka Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 543 543
U23Z diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 473 473
U23Z diaľka (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 592 592
U23Z diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 476 480
U23Z diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603 603
U23Z diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 573 573
U23Z diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 488 488
U23Z diaľka Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava 473 473
U23Z diaľka (1/4) Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 503 503
U23Z diaľka (1/4) Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 467 467
U23Z diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 587 587
U23Z diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 536 536
U23Z diaľka Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 520 542
U23Z diaľka (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 546 546
U23Z diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 492 492
U23Z diaľka (1/2) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
U23Z trojskok Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 10.42 10.42
U23Z trojskok Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.56 09.56
U23Z trojskok Haršányová Kristína 00 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 12.26
U23Z trojskok (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.52 11.52
U23Z trojskok Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 10.17 10.17
U23Z trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.46 12.46
U23Z trojskok Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 11.92 11.92
U23Z trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.02 12.02
U23Z trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.41 09.41
U23Z trojskok (1/3) Šupicová Lenka 03 Slávia Trenčín o.z. 11.69 11.69
U23Z guľa 4 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.49 12.49
U23Z guľa 4 kg (1/1) Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 08.33 08.33
U23Z guľa 4 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.86 06.86
U23Z guľa 4 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.68 06.68
U23Z guľa 4 kg (1/4) Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 06.62 06.62
U23Z guľa 4 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 08.46 08.80
U23Z guľa 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 07.66 07.66
U23Z guľa 4 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 12.60 12.60
U23Z guľa 4 kg (1/1) Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 08.74 08.74
U23Z guľa 4 kg Mišunová Andrea 00 Atletický klub Bojničky 10.17 10.17
U23Z guľa 4 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.64 14.64
U23Z disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.50 29.50
U23Z disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37.14 37.14
U23Z disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 29.96 29.96
U23Z disk 1 kg (1/4) Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 27.37 27.37
U23Z disk 1 kg Jankovičová Kristína 01 Atletický klub Bojničky 21.39 24.24
U23Z disk 1 kg Kováčiková Vanesa 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 29.31 29.80
U23Z disk 1 kg (1/4) Lacková Juliana 02 AO Akademik TU Košice 27.57 29.21
U23Z disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.55 27.55
U23Z disk 1 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.24 33.24
U23Z disk 1 kg Mišunová Andrea 00 Atletický klub Bojničky 22.77 22.77
U23Z disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22 41.22
U23Z disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 24.62 24.62
U23Z disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 43.50 43.50
U23Z kladivo 4 kg Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 42.57 42.57
U23Z kladivo 4 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 41.10 41.10
U23Z kladivo 4 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 33.02 33.02
U23Z kladivo 4 kg (1/4) Jančová Andrea 04 AK Danica Zvolen 15.63 15.63
U23Z kladivo 4 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 17.41 17.41
U23Z kladivo 4 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z kladivo 4 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 32.80 32.80
U23Z kladivo 4 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50.35 50.35
U23Z kladivo 4 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 26.05 26.05
U23Z oštep 600 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin
U23Z oštep 600 g (1/1) Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 30.10 30.10
U23Z oštep 600 g (1/4) Hamráková Karolína 99 AO Akademik TU Košice 43.88 43.88
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Júlia 00 Slávia Trenčín o.z. 44.96 47.06
U23Z oštep 600 g Hanuliaková Petra 02 Slávia Trenčín o.z. 46.68 46.68
U23Z oštep 600 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 33.97 33.97
U23Z oštep 600 g Kočerhová Katarína 03 AK Slávia TU Košice 37.73 37.73
U23Z oštep 600 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.16 27.16
U23Z oštep 600 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 33.73 33.73
U23Z oštep 600 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z oštep 600 g (1/1) Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 27.72 27.72
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Cellerová Agáta 03 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Comová Michaela 01 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/1) Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 100 m kluby (1/2) Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/3) Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
U23Z 4 x 100 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/2) Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby (1/4) Bartková Alexandra 01 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Bieleková Barbora 05 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
U23Z 4 x 400 m kluby (1/3) Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
U23Z 4 x 400 m kluby (1/2) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/4) Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
U23Z 4 x 400 m kluby (1/3) Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
U23Z 4 x 400 m kluby (1/1) Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
U23Z 4 x 400 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 09.27 09.27
Žky 60 m Adámeková Ela 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 09.35 09.35
Žky 60 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 08.47 08.47
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.23 08.23
Žky 60 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.86 08.86
Žky 60 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 08.76 08.76
Žky 60 m (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 07.95 07.95
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.04 08.04
Žky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.21 09.21
Žky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.41 08.41
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.61 08.61
Žky 60 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 08.61 08.61
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.34 08.34
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.07 09.07
Žky 60 m Ďurišová Petra 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.22 08.22
Žky 60 m Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.61 08.61
Žky 60 m (1/1) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 09.03 09.03
Žky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 08.76 08.76
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27 08.27
Žky 60 m (1/2) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.48 08.48
Žky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 08.60 08.60
Žky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 08.89 08.89
Žky 60 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 08.09 08.09
Žky 60 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 09.02 09.02
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.55 08.55
Žky 60 m (1/3) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.59 08.59
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.54 08.54
Žky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.50 08.50
Žky 60 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.93 08.93
Žky 60 m Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina 08.37 08.37
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 08.77 08.77
Žky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.19 08.19
Žky 60 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.05 09.05
Žky 60 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 08.38 08.38
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.19 08.19
Žky 60 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 08.25 08.25
Žky 60 m (1/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.46 09.46
Žky 60 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 08.65 08.65
Žky 60 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 08.52 08.52
Žky 60 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 08.86 08.86
Žky 60 m Moricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 08.42 08.42
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.01 09.01
Žky 60 m (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40 08.40
Žky 60 m (1/4) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 08.24 08.24
Žky 60 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 08.81 08.81
Žky 60 m Stachová Alexandra 09 ŠK TRIATLON Pezinok 09.66 09.66
Žky 60 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 09.45 09.45
Žky 60 m Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 09.06 09.06
Žky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 08.98 08.98
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 08.04 08.04
Žky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 08.27 08.27
Žky 60 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 08.71 08.69
Žky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.51 08.51
Žky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 08.32 08.32
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.42 08.42
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.28 08.28
Žky 60 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.54 08.54
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.28 08.28
Žky 60 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 08.48 08.48
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.26 08.26
Žky 60 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 08.90 08.90
Žky 60 m Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 08.25 08.25
Žky 150 m Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 23.10 23.10
Žky 150 m Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany 19.46 19.46
Žky 150 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 21.96 21.96
Žky 150 m (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 19.13 19.13
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 19.32 19.32
Žky 150 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 20.72 20.72
Žky 150 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 21.78 21.78
Žky 150 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 21.10 21.10
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 20.75 20.75
Žky 150 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.96 21.96
Žky 150 m Ďurišová Petra 07 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 20.57 20.57
Žky 150 m (1/1) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 23.26 23.26
Žky 150 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 21.02 21.02
Žky 150 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 21.32 21.32
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.12 20.12
Žky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 22.01 22.01
Žky 150 m Hrnčárová Romana 07 AC Stavbár Nitra 20.36 20.36
Žky 150 m Hrotková Natália 08 AK AŠK Slávia Trnava 21.82 21.82
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.18 20.18
Žky 150 m (1/3) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.70 21.70
Žky 150 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 21.13 21.13
Žky 150 m Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina 21.87 21.87
Žky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 21.83 21.83
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 21.58 21.58
Žky 150 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.07 23.07
Žky 150 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.94 20.94
Žky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 20.12 20.12
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.86 20.86
Žky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 20.53 20.53
Žky 150 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 20.38 20.38
Žky 150 m Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 21.42 21.42
Žky 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.18 20.18
Žky 150 m Martišová Diana 08 ŠK Jablonica 21.38 21.38
Žky 150 m (1/3) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 19.97 19.97
Žky 150 m (1/4) Moravcova Martina 10 AO TJ Spartak Myjava 23.17 23.17
Žky 150 m Mozolová Karla 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.37 21.37
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.45 22.45
Žky 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.49
Žky 150 m (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.37 21.37
Žky 150 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice 24.11 24.11
Žky 150 m (1/4) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 19.57 19.57
Žky 150 m (1/3) Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 20.00 20.00
Žky 150 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 21.90 21.90
Žky 150 m Stachová Alexandra 09 ŠK TRIATLON Pezinok 24.26 24.26
Žky 150 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 23.39 23.39
Žky 150 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 19.45 19.45
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 20.82 20.82
Žky 150 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 21.89 21.89
Žky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 21.57 21.57
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 21.83 21.83
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 20.14 20.14
Žky 150 m Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.21 21.21
Žky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.55 19.55
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.00 20.00
Žky 150 m Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava 20.25 20.25
Žky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 20.68 20.68
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 21.52 21.52
Žky 150 m Zríniová Nina 09 AO TJ Spartak Myjava 23.96 23.96
Žky 300 m Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z. 46.35 46.35
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 42.59 42.59
Žky 300 m Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany 44.74 44.74
Žky 300 m (1/1) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 45.95 45.95
Žky 300 m Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z. 45.99 45.99
Žky 300 m Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice 46.91 46.91
Žky 300 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 49.29 49.29
Žky 300 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 46.55 46.55
Žky 300 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 48.42 48.42
Žky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 43.88 43.88
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 44.67 44.67
Žky 300 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 47.66 47.66
Žky 300 m Kováčová Kamila 07 Atletický klub Zlaté Moravce 48.07 48.07
Žky 300 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 49.27 49.27
Žky 300 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 43.69 43.69
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.02 45.02
Žky 300 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 47.84 47.84
Žky 300 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42.72 42.72
Žky 300 m Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 46.67 46.67
Žky 300 m (1/3) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 41.96 41.96
Žky 300 m Rončkevičová Radka 08 Deti v pohybe Šamorín 43.91 43.91
Žky 300 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice 50.52 50.52
Žky 300 m Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky 47.51 47.51
Žky 300 m (1/3) Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 42.86 42.86
Žky 300 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 48.22 48.22
Žky 300 m Slotíková Nikol 09 ŠK TRIATLON Pezinok 49.61 49.61
Žky 300 m Stachová Alexandra 09 ŠK TRIATLON Pezinok 52.38 52.38
Žky 300 m Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 53.31 53.31
Žky 300 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 46.61 46.61
Žky 300 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 46.55 46.55
Žky 300 m (2/1) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.70 43.70
Žky 300 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 45.10 45.10
Žky 300 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 43.59 43.59
Žky 300 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 44.80 44.80
Žky 300 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 46.09 46.09
Žky 800 m (1/1) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 2:41.84 2:41.84
Žky 800 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:29.47 2:29.47
Žky 800 m Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany 2:33.90 2:33.90
Žky 800 m Čontofalská Ela 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:44.16 2:44.16
Žky 800 m Dobranská Hana 08 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:06.56
Žky 800 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 2:30.36 2:30.36
Žky 800 m Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z. 2:31.64 2:31.64
Žky 800 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 2:52.32 2:52.32
Žky 800 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 2:38.51 2:38.51
Žky 800 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:43.56 2:43.56
Žky 800 m Kovarčíková Katarína 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 800 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 2:45.67 2:45.67
Žky 800 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 2:23.11 2:23.11
Žky 800 m Madlušková Veronika 07 AO TJ Spartak Myjava
Žky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:39.83 2:39.83
Žky 800 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:30.67 2:30.67
Žky 800 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:49.94 2:49.94
Žky 800 m Pňačeková Tereza 07 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m (1/3) Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava 2:39.88 2:39.88
Žky 800 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Žky 800 m (2/1) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 2:28.87 2:28.87
Žky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:25.67 2:25.67
Žky 2000 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur 7:48.85 7:48.85
Žky 2000 m Čudaiová Viktória 07 Slávia Trenčín o.z. 7:16.50 7:16.50
Žky 2000 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 7:11.60 7:11.60
Žky 2000 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 8:14.49 8:14.49
Žky 2000 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 7:38.97 7:38.97
Žky 2000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 7:05.18 7:05.18
Žky 2000 m (1/1) Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 2000 m (1/3) Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 6:51.02 6:51.02
Žky 2000 m Rudolphi Mia Sophie 07 ŠK Atóm Levice
Žky 2000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 7:31.83 7:31.83
Žky 2000 m (1/1) Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 2000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 8:19.59 8:19.59
Žky 2000 m Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 7:33.23 7:33.23
Žky 2000 m Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno 7:40.66 7:40.66
Žky 100m p 76,2-8,2 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18.50 18.50
Žky 100m p 76,2-8,2 Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov 18.02 18.02
Žky 100m p 76,2-8,2 Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17.44 17.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 16.53 16.53
Žky 100m p 76,2-8,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 16.97 16.97
Žky 100m p 76,2-8,2 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 17.30 17.30
Žky 100m p 76,2-8,2 Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 20.30 20.30
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 15.84 15.84
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.16 17.16
Žky 100m p 76,2-8,2 Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 19.19 19.19
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.06 17.06
Žky 100m p 76,2-8,2 Králiková Petra 06 AK AŠK Slávia Trnava 19.05 19.05
Žky 100m p 76,2-8,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 17.61 17.61
Žky 100m p 76,2-8,2 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 16.60 16.60
Žky 100m p 76,2-8,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 18.56 18.56
Žky 100m p 76,2-8,2 Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 19.44 19.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.45 20.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.23 21.23
Žky 100m p 76,2-8,2 (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 16.18 16.18
Žky 100m p 76,2-8,2 Šulíková Karolína 07 Slávia Trenčín o.z. 19.12 19.12
Žky 100m p 76,2-8,2 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 18.41 18.41
Žky 100m p 76,2-8,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 18.22 18.22
Žky 300 m pr. 76,2 Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 54.03 54.03
Žky 300 m pr. 76,2 Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 54.84 54.84
Žky 300 m pr. 76,2 Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 49.52 49.52
Žky 300 m pr. 76,2 Goriláková Tamara 07 Atletický club Nové Zámky 53.58 53.58
Žky 300 m pr. 76,2 Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 58.26 58.26
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Hustá Dominika 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 300 m pr. 76,2 Jancová Aneta 08 AO TJ Spartak Myjava
Žky 300 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 59.91 59.91
Žky 300 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 48.94 48.94
Žky 300 m pr. 76,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 53.81 53.81
Žky 300 m pr. 76,2 Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava 54.84 54.84
Žky 300 m pr. 76,2 Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 47.51 47.51
Žky 300 m pr. 76,2 Orelová Laura 06 AC Stavbár Nitra 49.24 49.24
Žky 300 m pr. 76,2 Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 55.65 55.65
Žky 300 m pr. 76,2 Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 57.45 57.45
Žky 300 m pr. 76,2 Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 57.12 57.12
Žky 300 m pr. 76,2 Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 55.05 55.05
Žky 300 m pr. 76,2 Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 50.73 50.73
Žky 300 m pr. 76,2 (1/4) Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 57.45 57.45
Žky 300 m pr. 76,2 Šulíková Karolína 07 Slávia Trenčín o.z. 54.28 54.28
Žky 300 m pr. 76,2 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 54.34 54.34
Žky 300 m pr. 76,2 (1/3) Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen 51.19 51.19
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 47.94 47.94
Žky 300 m pr. 76,2 (1/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 300 m pr. 76,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 50.36 50.36
Žky 300 m pr. 76,2 Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 48.50 48.50
Žky 1500 m pr. 76,2 Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur
Žky 1500 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 6:10.09 6:10.09
Žky 1500 m pr. 76,2 Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 6:12.35 6:12.35
Žky 1500 m pr. 76,2 Chudá Emma 09 Slávia Trenčín o.z. 6:33.03 6:33.03
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/4) Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 5:44.62 5:44.62
Žky 1500 m pr. 76,2 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:31.78 5:31.78
Žky 1500 m pr. 76,2 (1/1) Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 1500 m pr. 76,2 Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Žky 1500 m pr. 76,2 Sedláková Laura 07 Atletický klub AC Malacky
Žky 1500 m pr. 76,2 Stoklasová Sofia 09 Slávia Trenčín o.z. 6:59.36 6:59.36
Žky 1500 m pr. 76,2 Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 6:42.67 6:42.67
Žky chôdza 3000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 17:48.79 17:48.79
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 17:56.27 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Indrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 17:00.01 17:00.01
Žky chôdza 3000 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 19:10.93 19:10.93
Žky chôdza 3000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:21.60 16:21.60
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 17:25.37 17:25.37
Žky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 15:34.22 15:34.22
Žky chôdza 3000 m Lopatková Petra 09 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:30.37 18:30.37
Žky chôdza 3000 m Mojžišová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 20:09.15 20:09.15
Žky chôdza 3000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:08.68 16:08.68
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 154 154
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 150 150
Žky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 155 155
Žky výška (1/4) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150 150
Žky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 155 155
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 162 162
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 154 154
Žky výška Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 155 155
Žky výška (1/1) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130 130
Žky výška Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 140 140
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 151 151
Žky výška Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 150 150
Žky výška (1/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140 140
Žky výška (1/2) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 135 135
Žky výška Mitúchová Michala 07 Atletický klub Šurany 158 158
Žky výška (1/4) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 151 151
Žky výška Šiková Nela 07 AK AŠK Slávia Trnava 150 150
Žky výška Šiková Sara 07 AK AŠK Slávia Trnava 145 145
Žky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 210 210
Žky žrď Juhásová Ivana 07 AC Stavbár Nitra 250 250
Žky žrď Macečková Božidara 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 220
Žky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 260 260
Žky žrď Šimková Anna 06 AO Akademik TU Košice 330 330
Žky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 270 270
Žky žrď Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 200 200
Žky diaľka Adamčíková Kristína 10 ŠK TRIATLON Pezinok 367 367
Žky diaľka Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 473 473
Žky diaľka Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 450 450
Žky diaľka Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 425 425
Žky diaľka (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Žky diaľka (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 456 456
Žky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 512 512
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 466 466
Žky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 425 425
Žky diaľka (1/1) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 460 460
Žky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 482 482
Žky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 423 423
Žky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 458 458
Žky diaľka Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 422 422
Žky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 472 472
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 481 481
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 517 517
Žky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 470 470
Žky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 497 497
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520 520
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 470 470
Žky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 485 485
Žky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 472 472
Žky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 463 463
Žky diaľka Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 493 493
Žky diaľka Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava 442 442
Žky diaľka (1/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 430 430
Žky diaľka (1/2) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 419 419
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 521 521
Žky diaľka Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 482 482
Žky diaľka Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava 421 421
Žky diaľka (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 447 447
Žky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 439 439
Žky diaľka Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 443 443
Žky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 500 500
Žky diaľka (1/1) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 416 416
Žky diaľka (1/1) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky 455 455
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 448 448
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 10.21 10.21
Žky guľa 3 kg Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 07.11 07.11
Žky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 11.27 11.27
Žky guľa 3 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 08.56 08.56
Žky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Žky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 11.10 11.10
Žky guľa 3 kg Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 06.46 06.46
Žky guľa 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 08.05 08.05
Žky guľa 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 09.78 09.78
Žky guľa 3 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.86 07.86
Žky guľa 3 kg (1/2) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 06.39 06.39
Žky guľa 3 kg (1/2) Valková Katarína 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.87 08.87
Žky disk 1 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 19.92 19.92
Žky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 19.90 19.90
Žky disk 1 kg Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 22.39 22.39
Žky disk 1 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.96 21.96
Žky disk 1 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 20.70 20.70
Žky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 30.31 30.31
Žky disk 1 kg Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 18.03 18.03
Žky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 21.99 21.99
Žky disk 1 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 24.68 24.68
Žky disk 1 kg Stanová Soňa 09 AK AŠK Slávia Trnava 21.65 21.65
Žky disk 1 kg Šimončičová Adela 06 AK AŠK Slávia Trnava 17.09 17.09
Žky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 24.91 24.91
Žky disk 1 kg (1/2) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 22.96 22.96
Žky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 38.34 38.34
Žky kladivo 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 28.38 28.38
Žky kladivo 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 16.79 16.79
Žky kladivo 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 24.38 24.38
Žky kladivo 3 kg Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 31.56 31.56
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 25.66 25.66
Žky kladivo 3 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 17.41 17.41
Žky kladivo 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 38.38 38.38
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 40.12 40.12
Žky kladivo 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 23.67 23.67
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 31.00 31.00
Žky oštep 500 g Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 26.40 26.40
Žky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 30.51 30.51
Žky oštep 500 g Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 28.03 28.03
Žky oštep 500 g Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 23.66 23.66
Žky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 27.69 27.69
Žky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 25.56 25.56
Žky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom 29.58 29.58
Žky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 32.84 32.84
Žky oštep 500 g Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice 21.96 21.96
Žky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 27.14 27.14
Žky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 28.67 28.67
Žky oštep 500 g (1/1) Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.43 25.43
Žky oštep 500 g Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava 27.01 27.01
Žky oštep 500 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28.31 28.31
Žky oštep 500 g Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 22.74 22.74
Žky oštep 500 g Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 25.20 25.20
Žky oštep 500 g (1/2) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 16.68 16.68
Žky oštep 500 g Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 21.79 21.79
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Baláková Petra 07 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ciklaminiová Andrea 06 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Eperješiová Laura 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Chomová Lucia 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Martišová Diana 08 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Stančeková Silvia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Vojtíšková Adriana 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Zíšková Tatiana 08 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Azari Dorota 09 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Brieštanská Tamara 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Drugdová Diana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (2/4) Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Dzugasová Alica 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Harceková Nikola 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hollá Ema 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Kulichová Kristína 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Liptajová Margaréta 08 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Maršalová Petra 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Moravčíková Dorotka 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (2/3) Pelecová Emma 06 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Podolinčák Viktória 07 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (2/1) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 300 m kluby (2/2) Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 300 m kluby (1/4) Urbánková Ruthy 06 AK Danica Zvolen
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vadrnová Alexandra 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z.
Žky 4 x 300 m kluby (1/2) Vozárová Klára 06 AK Mostáreň Brezno
Žky 4 x 300 m kluby (1/3) Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby (1/1) Zálesňáková Hana 08 Atletický klub AC Malacky