<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola, Kovársky, Bojda, Král Homola, Kovársky, Bojda, Král ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 34.43
2 Balogh, Dániel, Samuel, Hayden Balogh, Dániel, Samuel, Hayden Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 35.06
4 Pomichal, Halász, Mészáros, Kocian Pomichal, Halász, Mészáros, Kocian TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 37.74
Hlaváč, Baláž, Plačko, Truban Hlaváč, Baláž, Plačko, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Vadovič, Remiš, Pecko, Poláček Vadovič, Remiš, Pecko, Poláček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.05
2 Stranovský, Dávid, Aboudi, Broďáni Stranovský, Dávid, Aboudi, Broďáni ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 37.11
3 Jánošík, Malík, Malík, Polák Jánošík, Malík, Malík, Polák AK Junior HoličAK Junior Holič 3 39.92
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Homola, Kovársky, Bojda, Král Homola, Kovársky, Bojda, Král ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 34.43
2 Balogh, Dániel, Samuel, Hayden Balogh, Dániel, Samuel, Hayden Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 35.06
3 20 Vadovič, Remiš, Pecko, Poláček Vadovič, Remiš, Pecko, Poláček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.05
4 Stranovský, Dávid, Aboudi, Broďáni Stranovský, Dávid, Aboudi, Broďáni ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 37.11
5 Pomichal, Halász, Mészáros, Kocian Pomichal, Halász, Mészáros, Kocian TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 37.74
6 Jánošík, Malík, Malík, Polák Jánošík, Malík, Malík, Polák AK Junior HoličAK Junior Holič 3 39.92
Hlaváč, Baláž, Plačko, Truban Hlaváč, Baláž, Plačko, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 DQ

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Tomanová, Fabiánová, Ursíny, Žibritová Tomanová, Fabiánová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 32.83
2 32 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.93
3 Chovancová, Hanusová, Ravasová, Flajžíková Chovancová, Hanusová, Ravasová, Flajžíková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.78
4 Kováčová, Duchoňová, Gogová, Vaculčiaková Kováčová, Duchoňová, Gogová, Vaculčiaková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 34.31
5 Záborská, Valachová, Orelová, Czaková Záborská, Valachová, Orelová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mónosiová, Petríková, Hindáková, Repová Mónosiová, Petríková, Hindáková, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 35.61
2 Horváthová, Slobodová, Rolincová, Karabová Horváthová, Slobodová, Rolincová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 36.01
3 Mlíchová, Fáberová, Sedgwick, Pacalajová Mlíchová, Fáberová, Sedgwick, Pacalajová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 36.30
4 Ištoková, Plačková, Lukáčková, Kubíčková Ištoková, Plačková, Lukáčková, Kubíčková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.65
5 Baloghová, Masárová, Masárová, Bonová Baloghová, Masárová, Masárová, Bonová ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 39.65
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Zmeková, Koptáková, Vašková, Palanská Zmeková, Koptáková, Vašková, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.19
2 31 Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Kubová Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Kubová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 36.03
3 Jančíková, Suchánková, Čuvalová, Králiková Jančíková, Suchánková, Čuvalová, Králiková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 37.49
4 Znamínková, Kráľovičová, Mészárosová, Czéreová Znamínková, Kráľovičová, Mészárosová, Czéreová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.41
5 8 Gorbatenková, Gahurová, Kočiková, Gorbatenková Gorbatenková, Gahurová, Kočiková, Gorbatenková AK Junior HoličAK Junior Holič 1 42.18
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 25 Tomanová, Fabiánová, Ursíny, Žibritová Tomanová, Fabiánová, Ursíny, Žibritová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 32.83
2 32 Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Brezanová, Ďurišková, Čudaiová, Demitrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.93
3 Chovancová, Hanusová, Ravasová, Flajžíková Chovancová, Hanusová, Ravasová, Flajžíková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 33.78
4 9 Zmeková, Koptáková, Vašková, Palanská Zmeková, Koptáková, Vašková, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.19
5 Kováčová, Duchoňová, Gogová, Vaculčiaková Kováčová, Duchoňová, Gogová, Vaculčiaková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 34.31
6 Mónosiová, Petríková, Hindáková, Repová Mónosiová, Petríková, Hindáková, Repová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 35.61
7 Záborská, Valachová, Orelová, Czaková Záborská, Valachová, Orelová, Czaková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 35.96
8 Horváthová, Slobodová, Rolincová, Karabová Horváthová, Slobodová, Rolincová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 36.01
9 31 Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Kubová Janovičová, Vrablecová, Danihelová, Kubová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 36.03
10 Mlíchová, Fáberová, Sedgwick, Pacalajová Mlíchová, Fáberová, Sedgwick, Pacalajová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 36.30
11 Jančíková, Suchánková, Čuvalová, Králiková Jančíková, Suchánková, Čuvalová, Králiková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 37.49
12 Ištoková, Plačková, Lukáčková, Kubíčková Ištoková, Plačková, Lukáčková, Kubíčková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 37.65
13 Znamínková, Kráľovičová, Mészárosová, Czéreová Znamínková, Kráľovičová, Mészárosová, Czéreová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.41
14 Baloghová, Masárová, Masárová, Bonová Baloghová, Masárová, Masárová, Bonová ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 39.65
15 8 Gorbatenková, Gahurová, Kočiková, Gorbatenková Gorbatenková, Gahurová, Kočiková, Gorbatenková AK Junior HoličAK Junior Holič 1 42.18

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 30.9.2018 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šándor, Kubíček, Sidor, Michalica Šándor, Kubíček, Sidor, Michalica Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 37.38
2 Kóvagó, Róža, Svorad, Valach Kóvagó, Róža, Svorad, Valach Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 38.58
3 Takáč, Zuberec, Hartl, Repa Takáč, Zuberec, Hartl, Repa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 39.62
4 Bakai, Kňaško, Tóth, Drábik Bakai, Kňaško, Tóth, Drábik ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 40.49
5 Chobot, Buday, Hvozdík, Buday Chobot, Buday, Hvozdík, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.50
6 46 Handl, Kuzma, Rotter, Havlíček Handl, Kuzma, Rotter, Havlíček Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.95
Celkom 6 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerenková, Šimová, Hrnčárová, Bočkayová Čerenková, Šimová, Hrnčárová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 36.68
2 8 Bartošíková, Čudaiová, Vendžúrová, Mikušincová Bartošíková, Čudaiová, Vendžúrová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 36.72
3 Bojdová, Hlaváčková, Rakusová, Pašková Bojdová, Hlaváčková, Rakusová, Pašková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 36.90
4 Klučka, Goriláková, Goriláková, Tóthová Klučka, Goriláková, Goriláková, Tóthová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.23
5 Vaculková, Petrovičová, Vrablecová, Príkazská Vaculková, Petrovičová, Vrablecová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 40.21
6 Mičková, Šurinová, Zacharová, Dobošová Mičková, Šurinová, Zacharová, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 32 Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 38.75
2 Slezáková, Maniačková, Mihočková, Vetríková Slezáková, Maniačková, Mihočková, Vetríková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 38.85
3 11 Žiaková, Minariková, Pastieriková, Holková Žiaková, Minariková, Pastieriková, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 40.46
4 Némethová, Vassová, Višňovská, Decsiová Némethová, Vassová, Višňovská, Decsiová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 41.14
5 Raymonds, Karnošová, Kohoutová, Gašpárková Raymonds, Karnošová, Kohoutová, Gašpárková AK Junior HoličAK Junior Holič 3 41.59
6 Konrádová, Titková, Jakušová, Giraltošová Konrádová, Titková, Jakušová, Giraltošová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 41.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 31 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.09
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerenková, Šimová, Hrnčárová, Bočkayová Čerenková, Šimová, Hrnčárová, Bočkayová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 36.68
2 8 Bartošíková, Čudaiová, Vendžúrová, Mikušincová Bartošíková, Čudaiová, Vendžúrová, Mikušincová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 36.72
3 Bojdová, Hlaváčková, Rakusová, Pašková Bojdová, Hlaváčková, Rakusová, Pašková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 36.90
4 31 Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková Drahovská, Brežná, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 37.09
5 32 Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Svatíková, Gbelcová, Jursová, Martišová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 38.75
6 Slezáková, Maniačková, Mihočková, Vetríková Slezáková, Maniačková, Mihočková, Vetríková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 38.85
7 Klučka, Goriláková, Goriláková, Tóthová Klučka, Goriláková, Goriláková, Tóthová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.23
8 Vaculková, Petrovičová, Vrablecová, Príkazská Vaculková, Petrovičová, Vrablecová, Príkazská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 40.21
9 11 Žiaková, Minariková, Pastieriková, Holková Žiaková, Minariková, Pastieriková, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 40.46
10 Mičková, Šurinová, Zacharová, Dobošová Mičková, Šurinová, Zacharová, Dobošová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 40.51
11 Némethová, Vassová, Višňovská, Decsiová Némethová, Vassová, Višňovská, Decsiová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 41.14
12 Raymonds, Karnošová, Kohoutová, Gašpárková Raymonds, Karnošová, Kohoutová, Gašpárková AK Junior HoličAK Junior Holič 3 41.59
13 Konrádová, Titková, Jakušová, Giraltošová Konrádová, Titková, Jakušová, Giraltošová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 41.79