<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (ne, 30.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:42.18
2 16 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:43.93
3 19 Hlaváček MartinHlaváček Martin 050201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:48.40
4 18 Hezký RajmundHezký Rajmund 051123 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 1:50.92
5 20 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:54.02
6 21 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:00.33
7 23 Küttschreütter PatrikKüttschreütter Patrik 051025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:00.60
24 Kubík SamuelKubík Samuel 060403 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 9 DNS
22 Mészáros LukášMészáros Lukáš 061106 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 DNS
Celkom 9 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:47.97
2 26 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:48.76
3 27 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:49.82
4 28 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:53.21
5 32 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:57.48
6 29 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:59.94
7 33 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:01.30
8 30 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:03.46
9 31 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:05.45
10 34 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:06.96
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 40 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 1:54.31
2 36 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 1:58.82
3 37 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:00.52
4 39 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:01.13
5 35 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 2:07.11
6 43 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:08.38
7 38 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 060615 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:10.12
8 42 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 18 2:12.23
41 Daňková KarolínaDaňková Karolína 050820 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 17 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:47.97
2 26 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:48.76
3 27 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:49.82
4 28 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:53.21
5 40 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea 060109 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 16 1:54.31
6 32 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 050130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 1:57.48
7 36 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 1:58.82
8 29 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:59.94
9 37 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:00.52
10 39 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 15 2:01.13
11 33 Páleníková EmmaPáleníková Emma 061024 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:01.30
12 30 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:03.46
13 31 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 060323 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:05.45
14 34 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória 061115 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:06.96
15 35 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 11 2:07.11
16 43 Sedláčková NinaSedláčková Nina 051115 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 2:08.38
17 38 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 060615 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14 2:10.12
18 42 Masárová SofiaMasárová Sofia 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 18 2:12.23
41 Daňková KarolínaDaňková Karolína 050820 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 17 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:58.21
2 49 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:01.42
3 45 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:03.55
4 50 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:05.17
5 48 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:05.71
6 46 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:08.60
7 47 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:11.04
8 22 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:11.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 12:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 29 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:09.54
2 26 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 070512 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:15.82
3 24 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 2:17.81
4 23 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:20.67
5 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel 070203 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 14 2:24.15
6 25 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:24.92
7 38 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 16 2:25.58
8 27 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 2:35.32
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 44 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:58.21
2 49 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:01.42
3 45 Kubíček FilipKubíček Filip 090518 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:03.55
4 50 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:05.17
5 48 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:05.71
6 46 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:08.60
7 29 Chladoň AdamChladoň Adam 090829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:09.54
8 47 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:11.04
9 22 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:11.70
10 26 Vernarec ŠimonVernarec Šimon 070512 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:15.82
11 24 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10 2:17.81
12 23 Buday KristiánBuday Kristián 100325 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:20.67
13 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel 070203 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 14 2:24.15
14 25 Tóth TomášTóth Tomáš 070607 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:24.92
15 38 Zeman ŠimonZeman Šimon 080623 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 16 2:25.58
16 27 Zverbík MatejZverbík Matej 091211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13 2:35.32

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:56.38
2 32 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:57.59
3 33 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:58.49
4 35 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 081013 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:03.00
5 34 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:11.48
6 39 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:17.66
7 36 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:18.05
8 37 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:24.13
9 40 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:46.04
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Mészárosová NelaMészárosová Nela 070703 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 14 2:06.97
2 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:09.98
3 44 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:14.06
4 48 Vojtíšková AndreaVojtíšková Andrea 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:22.12
5 47 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:27.41
6 41 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 090529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:27.80
7 49 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18 2:35.82
8 42 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:38.22
9 43 Lenčéšová LuciaLenčéšová Lucia 080606 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12 2:43.69
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 31 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 1:56.38
2 32 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 1:57.59
3 33 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:58.49
4 35 Blanáriková ViktoriaBlanáriková Viktoria 081013 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:03.00
5 45 Mészárosová NelaMészárosová Nela 070703 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 14 2:06.97
6 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma 071004 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:09.98
7 34 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína 070620 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 2:11.48
8 44 Maniačková MagdalénaManiačková Magdaléna 080404 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 13 2:14.06
9 39 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 2:17.66
10 36 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:18.05
11 48 Vojtíšková AndreaVojtíšková Andrea 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:22.12
12 37 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:24.13
13 47 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16 2:27.41
14 41 Bartošíková LujzaBartošíková Lujza 090529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:27.80
15 49 Zavadilová NinaZavadilová Nina 090202 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 18 2:35.82
16 42 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:38.22
17 43 Lenčéšová LuciaLenčéšová Lucia 080606 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12 2:43.69
18 40 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:46.04