<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 13 12.99 10.8211.1812.6012.60x12.9912.50
2 Lipovský MárioLipovský Mário
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
050427 2 10.16 09.5109.9109.7509.9110.1609.0309.76
3 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050109 11 09.25 08.5708.0308.3308.5709.2508.4107.76
4 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050724 12 08.63 08.6307.8508.1808.6307.7307.4907.91
5 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 9 08.61 08.6108.3508.5608.6107.8008.0308.17
6 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 10 08.60 08.6006.9507.4908.6003.99x07.40
7 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060720 7 08.59 05.7308.5906.1608.59
8 Búran MatejBúran Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
050316 1 07.76 06.2407.7607.4407.7607.4007.4307.75
9 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 8 07.65 07.6307.5107.3707.63x07.3707.65
10 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050513 6 07.05 06.3607.0505.7807.05
11 Kocian MartinKocian Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050904 5 06.73 x06.7306.5506.73
12 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060627 3 06.54 06.5406.4406.3306.54
13 Vanko MartinVanko Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060530 4 05.53 05.53xx05.53
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050217 2 10.33 x09.9309.9109.9309.7610.3309.67
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050302 13 09.29 09.0508.5308.5009.0509.2908.8008.59
3 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 11 08.05 08.0507.8308.0008.0507.2407.7707.50
4 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050120 9 07.89 07.2407.8007.6607.8007.4007.4307.89
5 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050711 12 07.87 07.7307.8707.1607.8707.7007.6907.80
6 Dinková JúliaDinková Júlia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050206 10 07.59 05.9706.6507.0807.08x07.5907.07
7 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060901 8 07.58 07.5806.7605.3307.5807.2206.2606.40
8 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050607 1 06.99 06.4506.5106.9906.9906.8406.1006.54
9 6 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060209 7 06.47 06.4706.1506.2506.47
10 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060127 4 06.23 06.2305.8906.0706.23
11 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051025 6 05.86 05.8105.8605.8105.86
12 Dušková KarolínaDušková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
061229 5 05.24 x05.1405.2405.24
Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051013 3 NM xxx0.0
Celkom 13 pretekárov