<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Felber MarekFelber Marek
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070116 10 10.00 08.5910.0009.0410.0008.9108.97x
2 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070709 9 08.28 07.4307.1107.3707.4307.0608.2806.10
3 Sojka MartinSojka Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070328 2 07.59 07.5906.6507.1907.59x06.6607.29
4 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 8 07.24 07.2406.4306.6307.2407.0806.6806.66
5 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090904 7 06.72 05.5704.5405.5405.5704.7705.3906.72
6 Rotter RichardRotter Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080515 6 05.54 04.8005.5404.8005.5405.4705.1305.01
7 Karásik SamuelKarásik Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
071030 1 05.23 x04.87x04.8704.9605.23x
8 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070702 3 04.88 04.5904.8804.3304.8804.4804.3904.69
9 27 Zverbík MatejZverbík Matej
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
091211 4 04.67 04.4104.6704.6704.67
10 Škápik MatejŠkápik Matej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
090108 5 04.57 04.2203.9904.5704.57
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070329 12 08.43 06.9207.7108.4308.4307.3107.3107.87
2 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070712 10 07.67 07.3206.6907.0807.3207.1607.6707.57
3 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
070818 9 07.66 06.9807.6607.3707.6607.10x05.15
4 Mráziková MonikaMráziková Monika
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070423 06.94 06.4106.94x06.9406.3406.3706.26
5 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070216 11 06.81 x06.8106.0206.8105.8106.7704.69
6 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070329 8 05.92 05.6805.6905.9205.9205.4605.6305.77
7 Kollárová SimonaKollárová Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
080305 6 05.29 05.2904.5904.8405.2904.6904.8504.93
8 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070425 5 05.20 05.1404.6804.6105.1405.1204.9005.20
9 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080908 4 05.05 05.0504.8104.2805.05
10 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
081104 3 04.77 04.5504.7704.2604.77
11 Petríková SimonaPetríková Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070617 7 04.72 04.6904.7204.3904.72
12 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
091209 2 04.48 04.2804.4504.4804.48
13 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090411 1 03.26 03.1003.26x03.26
Celkom 13 pretekárov