<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Varhaník MartinVarhaník Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060612 18 513 +2.0 m/s 462  +0.7467  +2.4513  +2.0513487  +2.8xx
2 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 16 502 +1.8 m/s x481  +1.6482  +1.8482490  +2.3x502  +1.8
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050313 14 494 +2.8 m/s 488 +1.2 m/s 445  +3.3476  +2.2478  +2.1478494  +2.8488  +1.2x
4 17 Poláček DávidPoláček Dávid
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
050729 9 428 +2.0 m/s x428  +2.0428  +2.0428---
5 Haberern RichardHaberern Richard
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060427 5 428 +1.3 m/s 428  +1.3388  +1.5x428xxx
6 Petrovič NatanPetrovič Natan
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060403 2 424 +2.2 m/s 411 +1.7 m/s 424  +2.2385  +2.9411  +1.7424xxx
7 Szekeres MátéSzekeres Máté
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
060123 12 418 +2.1 m/s 410 +2.0 m/s x410  +2.9388  +2.7410389  +3.6410  +2.0418  +2.1
8 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060413 11 413 +2.9 m/s 406 +1.6 m/s 365  +1.4377  +1.9408  +2.1408413  +2.9406  +1.6408  +3.1
9 Bača MatúšBača Matúš
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
060924 1 402 +0.9 m/s 402  +0.9xx402
10 21 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060706 8 398 +3.1 m/s xx398  +3.1398
11 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051114 7 385 +2.1 m/s 381 +1.6 m/s 385  +2.1381  +1.6x385
12 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060625 13 368 +2.7 m/s 353 +1.3 m/s x368  +2.7353  +1.3368
13 Sirka DenisSirka Denis
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
050428 4 358 +3.5 m/s 358  +3.5348  +3.2x358
14 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
060909 10 293 +2.6 m/s 293  +2.6xx293
Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060425 6 DNS 0.0
Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050608 17 DNS 0.0
Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
051230 15 NM xxx0.0
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 11:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 24 488 +2.1 m/s 485 +1.6 m/s x488  +2.1343  +3.0488485  +1.6--
2 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
051125 23 459 +3.5 m/s 452  +3.0xx452415  +2.3433  +2.9459  +3.5
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050512 22 449 +2.4 m/s 440 +1.9 m/s 438  +2.1424  +2.8417  +1.9438420  +2.8449  +2.4440  +1.9
4 30 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050222 19 444 +1.7 m/s 406  +1.9417  +1.8422  +1.1422433  +1.7x444  +1.7
5 Debnárová EmaDebnárová Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050204 21 443 +2.2 m/s 412 +2.0 m/s 443  +2.2429  +3.2410  +1.7443x412  +2.0426  +3.0
6 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
061218 20 432 +3.4 m/s 425 +1.5 m/s 416  +1.8432  +3.4425  +1.5432414  +2.8x418  +1.6
7 Repová KristínaRepová Kristína
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050717 18 430 +2.1 m/s 420 +1.9 m/s 391  +2.2410  +2.2430  +2.1430396  +2.2420  +1.9407  +1.9
8 9 Zmeková KristínaZmeková Kristína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050428 15 427 +2.0 m/s 393  +1.8427  +2.0391  +1.7427410  +4.2x399  +2.8
9 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
060405 9 417 +2.5 m/s 388  +3.1417  +2.5417  +3.5417
10 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050322 14 413 +3.1 m/s 377 +0.9 m/s 413  +3.1389  +2.1377  +0.9413
11 40 Ciklaminiová AndreaCiklaminiová Andrea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
060109 1 404 +1.4 m/s 400  +2.1400  +2.0404  +1.4404
12 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 10 404 +2.3 m/s 358  +2.1404  +2.3396  +2.9404
13 Mónosiová SáraMónosiová Sára
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060930 6 389 +1.5 m/s 389  +1.5358  +0.9367  +1.3389
14 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060614 16 370 +2.1 m/s x370  +2.1x370
15 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060104 12 369 +2.6 m/s x369  +2.6340  +2.7369
16 35 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
060808 3 364 +2.6 m/s 351 +1.1 m/s 351  +1.1364  +2.6359  +2.4364
17 Kerestešová KarinKerestešová Karin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060304 13 363 +2.8 m/s 325 +1.4 m/s 361  +2.4325  +1.4363  +2.8363
18 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
060626 8 362 +2.5 m/s 349  +3.2347  +2.4362  +2.5362
19 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060424 11 361 +2.3 m/s 341  +3.3335  +2.4361  +2.3361
20 34 Chladoňová ViktóriaChladoňová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
061115 4 345 +2.1 m/s 311 +1.8 m/s 324  +2.2311  +1.8345  +2.1345
21 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
051205 7 311 +2.2 m/s 311  +2.2303  +3.3310  +2.6311
41 Daňková KarolínaDaňková Karolína
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
050820 2 DNS 0.0
Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050825 17 NM xxx0.0
Celkom 23 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Horňák MarošHorňák Maroš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070121 438 +4.8 m/s 411 +1.0 m/s 409  +3.1410  +4.2402  +2.1410411  +1.0397  +3.2438  +4.8
2 Nduka SamuelNduka Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070301 21 427 +2.9 m/s x410  +3.5417  +2.7417427  +2.9427  +2.6x
3 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070115 20 424 +3.1 m/s 417  +3.6408  +2.5415  +2.9417424  +3.1391  +2.7424  +3.1
4 48 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071007 19 397 378395397397xxx
5 Sedlák PeterSedlák Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070702 18 385 +3.6 m/s 360  +2.3367  +2.1377  +2.4377385  +3.6355  +2.2362  +5.4
6 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070814 16 380 +1.8 m/s 380  +1.8370  +2.6370  +2.2380363  +3.3355  +2.5378  +2.0
7 Chobot DominikChobot Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070717 15 364 +2.5 m/s 362 +1.6 m/s 364  +2.5355  +3.4362  +1.6364352  +2.2359  +2.7356  +4.0
8 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
081024 2 354 +3.4 m/s 336  +2.3338  +2.9354  +3.4354346  +3.4x354  +2.8
9 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080912 12 350 +1.8 m/s 350  +1.8349  +2.8x350
10 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070708 1 350 +2.5 m/s 350  +2.5xx350
11 Holý DominikHolý Dominik
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
090518 17 342 +3.0 m/s 305 +1.5 m/s 342  +3.0305  +1.5308  +2.7342
12 Kóvagó DamiánKóvagó Damián
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090701 5 341 +2.4 m/s 341  +2.4302  +2.9x341
13 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 13 326 +0.7 m/s 290  +2.6326  +0.7x326
14 Pelech MichalPelech Michal
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
091208 7 322 +3.9 m/s 284  +2.9322  +3.9308  +3.3322
15 25 Tóth TomášTóth Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070607 14 317 +1.3 m/s 286  +2.7273  +2.5317  +1.3317
16 29 Chladoň AdamChladoň Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
090829 4 306 +3.3 m/s 302 +1.5 m/s 302  +1.5300  +3.1306  +3.3306
17 Horváth OndrejHorváth Ondrej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080104 3 296 +1.0 m/s 296  +1.0x280  +2.9296
18 Novotný DominikNovotný Dominik
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080721 6 294 +2.5 m/s 280 +1.4 m/s 280  +1.4294  +2.5271  +3.3294
19 23 Buday KristiánBuday Kristián
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100325 11 288 +2.3 m/s 288  +2.3249  +2.5267  +2.2288
20 Ďuriš MartinĎuriš Martin
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
100818 9 282 +4.8 m/s 282  +4.8277  +2.8266  +3.8282
21 Brežný MatejBrežný Matej
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100908 10 273 +2.4 m/s 251  +2.6x273  +2.4273
22 Urbán JakubUrbán Jakub
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
091228 8 273 +5.7 m/s 273  +5.7246  +3.1x273
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080715 36 420 +2.5 m/s 411 +0.4 m/s 356  +2.3389  +3.5411  +0.4411413  +2.2417  +2.5420  +2.5
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
070820 34 394 +2.2 m/s 370 +1.9 m/s 374  +2.5394  +2.2365  +1.1394370  +1.9375  +3.0364  +1.5
3 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070511 2 392 +1.8 m/s 383  +2.1382  +1.6365  +2.6383392  +1.8363  +1.5359  +0.9
4 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070312 5 391 +2.0 m/s 346  +1.4375  +2.3325  +0.2375391  +2.0x367  +1.5
5 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080211 28 375 +0.5 m/s 367  +1.6315  +1.5375  +0.5375351  +1.5-350  +2.8
6 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070329 32 373 +1.6 m/s 329  +3.5373  +1.6355  +0.8373354  +1.3x366  +3.5
7 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071122 24 371 +1.3 m/s 298  +2.7365  +2.1370  +2.2370333  +2.2333  +3.4371  +1.3
8 Kulichová KristínaKulichová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071025 33 366 +1.8 m/s 363  +2.5352  +2.7354  +0.9363x345  +2.0366  +1.8
9 Brežná DanielaBrežná Daniela
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
080801 25 360 +1.1 m/s 333  +1.8336  +1.7360  +1.1360
10 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
070219 27 349 +1.6 m/s x349  +1.6335  +0.5349
11 10 Dohnálková LianaDohnálková Liana
AK Junior HoličAK Junior Holič
070108 22 347 +1.7 m/s 332  +2.5320  +2.7347  +1.7347
12 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070619 21 346 +3.2 m/s 343 +1.6 m/s 343  +1.6346  +3.2312  +1.4346
13 Bočkayová NikitaBočkayová Nikita
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080417 30 345 +2.2 m/s 338 +1.6 m/s 333  +4.1345  +2.2338  +1.6345
14 Mádelová JúliaMádelová Júlia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
081104 26 342 +1.9 m/s 329  +2.2342  +1.9335  +1.0342
15 9 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070715 31 340 +2.0 m/s 335  +4.1340  +2.0336  +1.8340
16 31 Drahovská EliškaDrahovská Eliška
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070405 340 +3.7 m/s 335 +0.7 m/s 317  +1.8340  +3.7335  +0.7340
17 Krepopová NatáliaKrepopová Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
100126 20 330 +2.6 m/s 302  +3.5330  +2.6x330
18 48 Vojtíšková AndreaVojtíšková Andrea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070724 13 330 +2.5 m/s 276 +2.0 m/s 330  +2.5292  +2.5276  +2.0330
19 Danielová SofiaDanielová Sofia
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
090122 3 328 +2.5 m/s 328  +2.5315  +2.2327  +2.6328
20 Bojdová LuciaBojdová Lucia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070705 23 325 +1.8 m/s 296  +0.8296  +1.7325  +1.8325
21 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 12 323 +1.8 m/s 323  +1.8316  +2.2301  +2.1323
22 Adamcová LuciaAdamcová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071106 1 323 +2.5 m/s 296 +1.9 m/s 323  +2.5296  +1.9316  +2.7323
23 14 Moravíková SáraMoravíková Sára
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
090423 9 311 +1.9 m/s x297  +1.8311  +1.9311
24 Koštalová TimeaKoštalová Timea
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
090502 17 307 +2.7 m/s 304 +1.6 m/s 307  +2.7304  +1.6224  +2.2307
25 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070820 11 304 +2.8 m/s 275 +2.0 m/s x304  +2.8275  +2.0304
26 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 15 303 +2.3 m/s 288  +2.3264  +2.7303  +2.3303
27 Nižnanová EmaNižnanová Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071219 16 300 +3.7 m/s 289  +3.1300  +3.7288  +2.1300
28 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080630 18 293 +1.8 m/s 280  +2.7284  +2.5293  +1.8293
29 Halienková EllaHalienková Ella
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
090908 4 286 +2.7 m/s 282  +2.5x286  +2.7286
30 Hečková PaulínaHečková Paulína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080403 5 277 +1.8 m/s 277  +1.8249  +2.9276  +2.6277
31 Matušicová EmmaMatušicová Emma
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080615 8 276 +1.9 m/s 253  +3.4276  +1.9268  +1.6276
32 Kovácsová TerezaKovácsová Tereza
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070101 6 271 +3.4 m/s 247  +3.0271  +3.4258  +2.1271
33 Pálinkás DorottyaPálinkás Dorottya
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
080709 10 259 +1.4 m/s 248  +1.8259  +1.4253  +2.1259
Šimová VivianaŠimová Viviana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
070102 37 NM xxx0.0
34 Koštalová KarolínaKoštalová Karolína
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
070620 29 NM xxx0.0
Slezáková ViktóriaMartSlezáková ViktóriaMart
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
071108 14 NM xxx0.0
42 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
100223 7 NM xxx0.0
Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
080315 35 NM xxx0.0
Celkom 38 pretekárov