<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050113 23 53.20 0.0
2 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050417 22 50.60 0.0
3 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050505 21 49.71 0.0
4 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050203 19 44.10 0.0
5 Búran MatejBúran Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
050316 2 44.05 0.0
6 Beňuš MartinBeňuš Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060425 1 42.38 0.0
7 16 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050418 16 41.51 0.0
8 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
060311 20 40.18 0.0
9 Szekeres MátéSzekeres Máté
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
060123 36.92 0.0
10 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
050109 8 36.69 0.0
11 Kocian MartinKocian Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
050904 14 35.54 0.0
12 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
051013 11 35.45 0.0
13 Hlúbik MatúšHlúbik Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060627 17 34.61 0.0
14 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
061108 18 34.42 0.0
15 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050513 12 34.00 0.0
16 Malík MarekMalík Marek
AK Junior HoličAK Junior Holič
061224 4 32.94 0.0
17 Kovársky AndrejKovársky Andrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060801 3 32.45 0.0
18 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060519 15 31.51 0.0
19 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
060703 9 31.46 0.0
20 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060720 13 29.79 0.0
21 Poláček AdamPoláček Adam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060622 10 29.10 0.0
22 Malík MárioMalík Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
061224 5 28.93 0.0
23 Aboudi SamirAboudi Samir
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
050818 7 27.26 0.0
24 Moravčík JakubMoravčík Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050804 6 22.78 0.0
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
050218 19 44.78 0.0
2 36 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
060802 17 41.31 0.0
3 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061016 16 40.91 0.0
4 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050201 18 37.16 0.0
5 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050512 2 35.43 0.0
6 Vrbová SimonaVrbová Simona
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050711 15 34.53 0.0
7 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
061210 14 33.36 0.0
8 Michlíková ViktóriaMichlíková Viktória
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
050607 4 32.61 0.0
9 Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050929 11 30.07 0.0
10 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
051215 13 29.82 0.0
11 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050927 12 28.27 0.0
12 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
050909 8 28.24 0.0
13 Suchánková SáraSuchánková Sára
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060913 7 23.13 0.0
14 31 Janovičová SofiaJanovičová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060323 9 22.52 0.0
15 33 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
061024 6 21.31 0.0
16 Vojteková AnnaVojteková Anna
AK Junior HoličAK Junior Holič
060126 5 19.47 0.0
17 Kočiková Viktória MichaeKočiková Viktória Michae
AK Junior HoličAK Junior Holič
060929 3 15.06 0.0
18 Indrišková TamaraIndrišková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
060525 1 13.42 0.0
Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
060203 10 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 30.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
081024 23 37.24 0.0
2 49 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
080226 26 36.78 0.0
3 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070203 2 36.59 0.0
4 48 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071007 27 35.64 0.0
5 Tóth KrisztiánTóth Krisztián
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070403 25 34.78 0.0
6 Sojka MartinSojka Martin
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070328 22 33.41 0.0
7 Bakai MárioBakai Mário
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070523 1 32.76 0.0
8 Rehák MatejRehák Matej
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070215 8 32.16 0.0
9 Bakay ŠimonBakay Šimon
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080409 24 29.77 0.0
10 Prochádzka DavidProchádzka David
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080429 6 29.71 0.0
11 3 Štercel RóbertŠtercel Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
070108 21 29.12 0.0
12 1 Hartl AndrejHartl Andrej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070211 4 28.97 0.0
13 Bulgan JergušBulgan Jerguš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080912 17 27.48 0.0
14 Martiš PeterMartiš Peter
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
100410 5 25.91 0.0
15 2 Valášek JakubValášek Jakub
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
080804 9 25.44 0.0
16 Rotter RichardRotter Richard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080515 18 25.23 0.0
17 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070708 20 24.39 0.0
18 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070709 13 22.83 0.0
19 Barantal AndrejBarantal Andrej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
090904 15 22.54 0.0
20 2 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
070114 11 21.94 0.0
21 Šilhavý PeterŠilhavý Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070315 16 21.77 0.0
22 Prokop MartinProkop Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090220 14 21.19 0.0
23 Šilhavý MichalŠilhavý Michal
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090914 19 20.56 0.0
24 38 Zeman ŠimonZeman Šimon
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
080623 10 19.80 0.0
25 Gálik OndrejGálik Ondrej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
090926 3 13.79 0.0
26 Brežný MichalBrežný Michal
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
120702 12 13.66 0.0
Regina RóbertRegina Róbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
081222 7 DNS 0.0
Celkom 27 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 30.9.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070216 40 36.52 0.0
2 8 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
070529 37 33.60 0.0
3 Matušicová EmmaMatušicová Emma
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
080615 36 33.26 0.0
4 Mráziková MonikaMráziková Monika
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070423 9 32.73 0.0
5 Kročková NatáliaKročková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080715 39 31.79 0.0
6 Gbelcová AdelaGbelcová Adela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
071018 38 31.36 0.0
7 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
080116 35 28.13 0.0
8 47 Satmarová HannahSatmarová Hannah
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080821 32 27.46 0.0
9 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
070712 25 25.38 0.0
10 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
071122 28 24.77 0.0
11 45 Mészárosová NelaMészárosová Nela
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
070703 29 24.17 0.0
12 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070826 34 23.18 0.0
13 Prvá LuciaPrvá Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070619 24 23.06 0.0
14 Bučková TamaraBučková Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070329 2 22.63 0.0
15 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
070112 27 22.52 0.0
16 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar
AK Junior HoličAK Junior Holič
070819 19 22.49 0.0
17 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070402 26 22.10 0.0
18 49 Zavadilová NinaZavadilová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
090202 15 20.02 0.0
19 Poláková KamilaPoláková Kamila
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
091227 11 19.97 0.0
20 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
070719 31 19.93 0.0
21 Kollárová SimonaKollárová Simona
AK Junior HoličAK Junior Holič
080305 20 19.90 0.0
22 Karnošová TamaraKarnošová Tamara
AK Junior HoličAK Junior Holič
070807 23 19.65 0.0
23 46 Miháliková EmmaMiháliková Emma
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
071004 7 19.21 0.0
24 Hanáková LianaHanáková Liana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
091229 3 19.03 0.0
25 Vrablecová KatarínaVrablecová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
091026 14 18.53 0.0
26 Supeková SofiaSupeková Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080908 21 18.52 0.0
27 11 Žiaková MáriaŽiaková Mária
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
071208 30 17.88 0.0
28 Titková NatáliaTitková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
080509 22 17.44 0.0
29 7 Koišová PetraKoišová Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
080315 33 17.38 0.0
30 Adamcová LuciaAdamcová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
071106 1 17.30 0.0
31 Ayiba LorealAyiba Loreal
AK Junior HoličAK Junior Holič
070818 17 15.89 0.0
32 Pajtinková AlexandraPajtinková Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090411 10 15.29 0.0
33 Pajtinková EmaPajtinková Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080226 16 14.40 0.0
34 Repková LenkaRepková Lenka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
091209 12 13.56 0.0
35 Navarová TeaNavarová Tea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
070509 18 13.48 0.0
36 Hečková PaulínaHečková Paulína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080403 4 09.90 0.0
37 Hutárová SáraHutárová Sára
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
080812 5 09.24 0.0
38 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
110506 6 07.53 0.0
39 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
100806 8 07.23 0.0
40 Susková TamaraSusková Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
090326 13 06.84 0.0
Celkom 40 pretekárov