<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 13:30) official Vietor: -1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.09
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.38
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19.67
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.88
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 20.00
6 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 13:30) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.57
2 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.10
3 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.36
4 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.51
5 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.70
6 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 13:30) official Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.57
2 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 23.03
3 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.90
4 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.93
5 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 13:30) official Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bača MatúšBača Matúš 060924 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.79
2 16 Primič DanielPrimič Daniel 050420 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 25.55
3 Malík MarekMalík Marek 061224 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 26.46
4 Malík MárioMalík Mário 061224 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 27.07
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 13:30) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.76
2 Polák RichardPolák Richard 060107 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.17
3 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.21
4 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.92
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 19.09
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 050207 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.38
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 19.67
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 19.88
5 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 20.00
6 17 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 20.67
7 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.57
8 Bača MatúšBača Matúš 060924 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 21.79
9 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.10
10 Král AdamKrál Adam 060521 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.36
11 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 22.51
12 Štefák DanielŠtefák Daniel 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.57
13 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.70
14 Bojda SamuelBojda Samuel 060419 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.76
15 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 22.99
16 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 23.03
17 Polák RichardPolák Richard 060107 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 23.17
18 Szorád MichalSzorád Michal 060909 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.21
19 Stranovský ViktorStranovský Viktor 061015 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 23.90
20 Gaj BrunoGaj Bruno 061103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.93
21 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.18
22 Semančík MiroslavSemančík Miroslav 060702 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.92
23 16 Primič DanielPrimič Daniel 050420 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 25.55
24 Malík MarekMalík Marek 061224 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 26.46
25 Malík MárioMalík Mário 061224 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 27.07

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 13:45) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.90
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.30
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.51
4 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.17
5 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 22.18
6 25 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 13:45) official Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.20
2 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.35
3 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.77
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.08
5 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.42
6 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 13:45) official Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.88
2 12 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.97
3 37 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 24.21
4 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.31
5 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.51
Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 13:45) official Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.35
2 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.14
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.33
4 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 25.66
5 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.93
6 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 13:45) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 23.43
2 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.04
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.06
4 Vojteková AnnaVojteková Anna 060126 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 25.91
5 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.32
6 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.9.2018 - 13:45) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.99
2 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.50
3 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 26.50
Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 20.90
2 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 21.30
3 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 050705 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 21.51
4 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 21.99
5 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 050213 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 22.17
6 Debnárová EmaDebnárová Ema 050204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 22.18
7 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 22.20
8 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.35
9 25 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.57
10 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 060603 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 22.77
11 Czaková NatáliaCzaková Natália 060823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.08
12 Orelová LauraOrelová Laura 060413 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.42
13 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 23.43
14 Šulterová PetraŠulterová Petra 050912 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.88
14 Leváková NinaLeváková Nina 050615 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 23.88
16 12 Slobodová DianaSlobodová Diana 051103 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 23.97
17 37 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 061012 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 1 24.21
18 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela 060616 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 24.31
19 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 061006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.35
20 Bonová ZoéBonová Zoé 060130 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 24.50
21 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 050422 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.04
22 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.06
23 Miková NatáliaMiková Natália 051122 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.14
24 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.33
25 Beňová KarinBeňová Karin 060102 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.51
26 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 061130 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 25.66
27 Vojteková AnnaVojteková Anna 060126 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 25.91
28 Valachová VanesaValachová Vanesa 060305 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 25.93
29 Bieliková PaulínaBieliková Paulína 060723 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.32
30 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.37
31 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.41
32 Masárová NinaMasárová Nina 061116 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 26.50
Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 060614 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:00) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.63
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.95
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.24
4 44 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.24
5 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.76
6 3 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:00) official Vietor: -3.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.72
2 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.26
3 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.62
4 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.64
5 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.07
6 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 28.43
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Biliczky DamianBiliczky Damian 080504 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 24.51
2 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.48
3 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.77
4 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.62
5 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.77
6 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 14:00) official Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalica FilipMichalica Filip 070526 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 23.75
2 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 24.32
3 46 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.72
4 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 25.87
5 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.11
Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 14:00) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.58
2 Prochádzka DavidProchádzka David 080429 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 26.09
3 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 26.21
4 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.85
5 Regina RóbertRegina Róbert 081222 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 29.54
6 Rybář JakubRybář Jakub 100425 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.08
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 22.63
2 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.95
3 Michalica FilipMichalica Filip 070526 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 23.75
4 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.24
4 44 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.24
6 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 24.32
7 Biliczky DamianBiliczky Damian 080504 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 24.51
8 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 24.72
9 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.76
10 Forro NikolasForro Nikolas 070814 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.26
11 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 25.58
12 Kóvagó DamiánKóvagó Damián 090701 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.62
13 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 25.64
14 46 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 25.72
15 Pelech MichalPelech Michal 091208 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 25.87
16 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.07
17 Prochádzka DavidProchádzka David 080429 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 26.09
18 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.11
19 Urbán JakubUrbán Jakub 091228 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 26.21
20 3 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.52
21 Gálik OndrejGálik Ondrej 090926 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.85
22 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 27.48
23 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 27.77
24 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 28.43
25 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.62
26 Regina RóbertRegina Róbert 081222 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 29.54
27 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 29.77
28 Rybář JakubRybář Jakub 100425 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 30.08
29 Sorád TomášSorád Tomáš 090930 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 31.30
Binovec LukášBinovec Lukáš 110331 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.25
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.54
3 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.93
4 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.93
5 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.37
6 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.50
2 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.38
3 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.51
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.05
5 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.18
6 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -4.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.97
2 8 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.52
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 26.90
4 10 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.21
5 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.68
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.41
2 Grosová TeréziaGrosová Terézia 090120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.11
3 9 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.90
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.60
5 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.93
6 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.02
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -3.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Vojtíšková AndreaVojtíšková Andrea 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.78
2 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
3 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.59
4 Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.97
5 Pálinkás DorottyaPálinkás Dorottya 080709 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 29.80
6 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -3.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.07
2 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
3 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.89
4 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.80
5 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.53
6 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 100806 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 32.21
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -3.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.59
2 Danielová SofiaDanielová Sofia 090122 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 27.19
3 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 090911 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.66
4 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.04
5 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 33.03
6 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.72
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 30.9.2018 - 14:15) official Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 24.00
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.53
3 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 070619 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 26.12
4 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.57
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 22.25
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 22.54
3 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 22.93
3 Klučka DominikaKlučka Dominika 080116 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.93
5 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.37
6 Šimová VivianaŠimová Viviana 070102 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.44
7 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 23.50
8 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 24.00
9 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 24.38
10 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 24.51
11 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.53
12 11 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 25.07
13 Miškovičová SimonaMiškovičová Simona 070516 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 25.59
14 48 Vojtíšková AndreaVojtíšková Andrea 070724 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.78
15 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.97
16 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.05
17 Gašpárková JessicaGašpárková Jessica 070619 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 26.12
18 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 26.18
19 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
19 8 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 26.52
19 Pajtinková EmaPajtinková Ema 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 26.52
22 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.57
23 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.59
24 Hutárová SáraHutárová Sára 080812 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.79
25 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.89
26 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 26.90
27 Danielová SofiaDanielová Sofia 090122 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 27.19
28 10 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 27.21
29 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.41
30 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.68
31 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27.80
32 Grosová TeréziaGrosová Terézia 090120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 28.11
33 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 28.53
34 Konrádová GrétkaKonrádová Grétka 090911 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 28.66
35 9 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 28.90
36 Hečková PaulínaHečková Paulína 080403 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 28.97
37 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29.60
38 Pálinkás DorottyaPálinkás Dorottya 080709 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 29.80
39 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.93
40 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.04
41 Jakušová LuciaJakušová Lucia 080202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 30.33
42 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 31.02
43 Miháliková KatarínaMiháliková Katarína 100806 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 32.21
44 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 33.03
45 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 34.72
Némethová TerezaNémethová Tereza 070123 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS