<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva

Skalica (30. 9. 2018)
Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 145
2 Laca JakubLaca Jakub 060625 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 135
3 Homola IvanHomola Ivan 050730 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 135
Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 21 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 151
2 Vargová AndreaVargová Andrea 050704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 148
3 Grňová KláraGrňová Klára 050322 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
Skok do výšky - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Michalica FilipMichalica Filip 070526 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 136
2 Sidor NikolasSidor Nikolas 070218 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 125
3 1 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 125
Skok do výšky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Halásová NikolaHalásová Nikola 070219 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 120
2 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 115
3 33 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 115
Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Varhaník MartinVarhaník Martin 060612 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 513
2 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 502
3 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 494
Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 488
2 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 459
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 050512 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 449
Skok do diaľky - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Horňák MarošHorňák Maroš 070121 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 438
2 Nduka SamuelNduka Samuel 070301 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 427
3 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 424
Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 420
2 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 394
3 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 070511 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 392
Vrh guľou 2 kg - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Felber MarekFelber Marek 070116 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.00
2 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.28
3 Sojka MartinSojka Martin 070328 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 07.59
Vrh guľou 2 kg - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.43
2 Mihalovičová SilviaMihalovičová Silvia 070712 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 07.67
3 Ayiba LorealAyiba Loreal 070818 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.66
Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Varačka MatúšVaračka Matúš 050505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12.99
2 Lipovský MárioLipovský Mário 050427 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.16
3 Marťák TomášMarťák Tomáš 050109 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.25
Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šlosiarová SofiaŠlosiarová Sofia 050217 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.33
2 Hacajova KatarinaHacajova Katarina 050302 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.29
3 Grňová KláraGrňová Klára 050322 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.05
Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 53.20
2 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 50.60
3 Varačka MatúšVaračka Matúš 050505 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 49.71
Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 050218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.78
2 36 Plačková LindaPlačková Linda 060802 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 41.31
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 061016 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 40.91
Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 37.24
2 49 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 36.78
3 28 Bakoš SamuelBakoš Samuel 070203 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 36.59
Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky (nedeľa, 30.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 Šarudiová DianaŠarudiová Diana 070216 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 36.52
2 8 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 33.60
3 Matušicová EmmaMatušicová Emma 080615 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 33.26