<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

60 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.3.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.03 Q 0.185
2 16 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.40 0.197
3 163 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.46 0.180
4 165 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.53 0.148
5 133 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.59 0.168
6 128 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.63 0.362
7= 42 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.67 0.155
7= 53 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.67 0.166
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.3.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.08 Q 0.173
2 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.31 q 0.230
3 30 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.36 q 0.169
4 139 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.51 0.185
5 159 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.53 0.169
6 41 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.54 0.164
7 26 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.68 0.161
8 37 Kováč PeterKováč Peter 010519 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 07.84 0.236
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.3.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.04 Q 0.174
2 158 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.24 q 0.155
3 51 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.48 0.179
4 89 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.56 0.172
5= 132 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.66 0.165
5= 65 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.66 0.167
7 56 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.66 0.165
8 170 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.19 0.302
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 3.3.2019 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.11 Q 0.186
2 164 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.39 q 0.182
3 22 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 07.43 0.238
4 181 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.48 0.194
5 55 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.53 0.316
6 166 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.66 0.230
7 169 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.73 0.187
8 167 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.86 0.189
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.03 Q 0.185
2 182 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.04 Q 0.174
3 67 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.08 Q 0.173
4 195 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 07.11 Q 0.186
5 158 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.24 q 0.155
6 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.31 q 0.230
7 30 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.36 q 0.169
8 164 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.39 q 0.182
9 16 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 07.40 0.197
10 22 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5 07.43 0.238
11 163 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.46 0.180
12 51 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 07.48 0.179
12 181 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.48 0.194
14 139 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 07.51 0.185
15 165 Kosár Levente MátéKosár Levente Máté 030207 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 07.53 0.148
15 159 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.53 0.169
15 55 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 07.53 0.316
18 41 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.54 0.164
19 89 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 07.56 0.172
20 133 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.59 0.168
21 128 Obcovič PeterObcovič Peter 010404 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 07.63 0.362
22 132 Kadák MárioKadák Mário 020704 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 07.66 0.165
22 65 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.66 0.167
22 56 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.66 0.165
22 166 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.66 0.230
26 42 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.67 0.155
26 53 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 07.67 0.166
28 26 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 07.68 0.161
29 169 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 07.73 0.187
30 37 Kováč PeterKováč Peter 010519 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 07.84 0.236
31 167 Lapšanský MartinLapšanský Martin 011213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.86 0.189
32 170 Rumanovič MartinRumanovič Martin 000825 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.19 0.302

60 m - Juniori (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.81 0.168
2 67 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 07.00 0.152
3 182 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.02 0.173
4 195 Vitáloš RolandVitáloš Roland 001206 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 07.10 0.178
5 158 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.26 0.150
6 30 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 07.26 0.144
7 49 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 07.32 0.220
8 164 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 07.33 0.163
Celkom 8 pretekárov

60 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 Q 0.197
2 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.04 Q 0.162
3 45 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.15 q 0.167
4 175 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.23 q 0.155
5 50 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.39 0.166
6 88 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.47 0.542
7 74 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 08.79 0.170
8 173 Bizoňová HelenaBizoňová Helena 000101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58 0.285
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.94 Q 0.152
2 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.23 Q 0.193
3 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 0.177
4 87 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.28 0.187
5 178 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.33 0.193
6 208 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 08.49 0.354
7 32 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.35 0.181
147 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 3.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 72 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.85 Q 0.169
2 96 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 07.94 Q 0.128
3 75 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 08.26 0.134
4 152 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.32 0.140
5 196 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.42 0.149
6 177 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.49 0.249
114 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.408
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.85 Q 0.197
1 72 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.85 Q 0.169
3 148 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 07.94 Q 0.152
3 96 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 4 07.94 Q 0.128
5 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 08.04 Q 0.162
6 45 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.15 q 0.167
7 175 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.23 q 0.155
7 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.23 Q 0.193
9 75 Gorelová DianaGorelová Diana 000905 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 3 08.26 0.134
10 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.28 0.177
10 87 Háberová HanaHáberová Hana 010510 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.28 0.187
12 152 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.32 0.140
13 178 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 000717 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.33 0.193
14 50 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 08.39 0.166
15 196 Belicová GabrielaBelicová Gabriela 000429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.42 0.149
16 88 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.47 0.542
17 208 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 08.49 0.354
17 177 Šimeková NatáliaŠimeková Natália 001009 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.49 0.249
19 74 Dovjáková ĽubomíraDovjáková Ľubomíra 020912 AK Elán pri ZSŠOS KežmarokAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok 1 08.79 0.170
20 173 Bizoňová HelenaBizoňová Helena 000101 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.58 0.285
21 32 Hudecová EvaHudecová Eva 020615 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 10.35 0.181
147 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 DNS
114 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DNF 0.408

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.63 0.157
2 72 Tomková DášaTomková Dáša 000616 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 07.80 0.174
3 148 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 07.88 0.141
4 96 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 6 07.91 0.152
5 45 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.06 0.325
6 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.17 0.183
7 142 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 08.19 0.154
8 175 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.24 0.155
Celkom 8 pretekárov