<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)
Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 171 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 192
2 7 Gondžala DenisGondžala Denis 020525 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 184
3 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 02 Naša atletikaNaša atletika 180
Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 167
2 180 Tichá SimonaTichá Simona 031122 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 167
3 35 Ďuricová KatarínaĎuricová Katarína 000202 00 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 159
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 66 Kremser AdamKremser Adam 010109 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 440
2 53 Sedlák SamuelSedlák Samuel 010829 01 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 410
3 13 Ďuriško MartinĎuriško Martin 000912 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 380
Skok o žrdi - Juniorky (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 197 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 360
2 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 330
3 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 280
Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 155 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 683
2 182 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 665
3 68 Straška LukášStraška Lukáš 010810 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 662
Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 146 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 565
2 47 Lehenová MonikaLehenová Monika 020423 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 547
3 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 546
Trojskok - Juniori (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 155 Hriň AdamHriň Adam 020311 02 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 14.13
2 77 Megela PatrikMegela Patrik 000209 00 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 13.92
3 100 Brath RichardBrath Richard 000222 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.24
Trojskok - Juniorky (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 146 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 000404 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 11.78
2 44 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.64
3 187 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.95
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 73 Váleková NatáliaVáleková Natália 010217 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.67
2 153 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 010123 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12.12
3 17 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.58
Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 3.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 14 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 010406 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.73
2 131 Guňovský MarekGuňovský Marek 000707 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 14.73
3 194 Šula KarelŠula Karel 031001 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 14.02