<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 3.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
020311 7 683 xx067206720683x0444
2 182 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 8 665 x064406650665x0658x
3 68 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 6 662 0662xx0662xx-
4 65 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 5 586 05860578x05860469x-
5 100 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000222 4 584 0584045305550584xx0571
6 102 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000628 3 576 0556056605350566056805700576
7 89 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
030108 2 549 x054805480548054905210377
8 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 1 538 0511052805300530x0538x
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 3.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 146 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
000404 11 565 0490045905260526054705610565
2 47 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 12 547 05180547053705470537xx
3 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 10 546 05240544x054405410546x
4 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 13 538 x5200526520053705250538
5 36 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 6 508 05080388x05080500xx
6 179 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 9 499 04700499x0499x04990478
7 112 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 8 491 0475047504530475x04880491
8 88 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 5 481 04590481x04810430x0471
9 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 7 447 04010447x0447
10 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
041027 4 435 0435xx0435
11 110 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 2 395 x037403950395
12 157 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
000807 3 374 0374x03660374
172 Adamová MáriaAdamová Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
061208 1 DNS 0.0
Celkom 13 pretekárov