<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 3.3.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 155 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 7 683 x x 0672 672 0683 x 0444
2 182 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 665 x 0644 0665 665 x 0658 x
3 68 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 6 662 0662 x x 662 x x -
4 65 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 5 586 0586 0578 x 586 0469 x -
5 100 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 584 0584 0453 0555 584 x x 0571
6 102 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 576 0556 0566 0535 566 0568 0570 0576
7 89 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 2 549 x 0548 0548 548 0549 0521 0377
8 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 1 538 0511 0528 0530 530 x 0538 x
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 3.3.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 146 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 11 565 0490 0459 0526 526 0547 0561 0565
2 47 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 547 0518 0547 0537 547 0537 x x
3 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 10 546 0524 0544 x 544 0541 0546 x
4 189 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 13 538 x 520 0526 526 0537 0525 0538
5 36 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 6 508 0508 0388 x 508 0500 x x
6 179 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 9 499 0470 0499 x 499 x 0499 0478
7 112 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 8 491 0475 0475 0453 475 x 0488 0491
8 88 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 5 481 0459 0481 x 481 0430 x 0471
9 4 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
03 03 7 447 0401 0447 x 447
10 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 4 435 0435 x x 435
11 110 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 2 395 x 0374 0395 395
12 157 Stanková KarinStanková Karin
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
00 00 3 374 0374 x 0366 374
172 Adamová MáriaAdamová Mária
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 1 DNS
Celkom 13 pretekárov