<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

800 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (ne, 3.3.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:57.21
2 125 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 2:00.05
3 160 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.65
4 6 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:00.67
5 25 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:08.21
6 162 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 3.3.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Čačík MatejČačík Matej 021004 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:05.10
2 64 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:06.90
3 156 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:15.23
4 103 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:17.13
136 Suchý DaliborSuchý Dalibor 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ
Poznámky:
DQ podľa pravidla 214/6
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 000119 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 1:57.21
2 125 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 2:00.05
3 160 Cidorík MatejCidorík Matej 000416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:00.65
4 6 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:00.67
5 28 Čačík MatejČačík Matej 021004 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 1 2:05.10
6 64 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:06.90
7 25 Lazar SamuelLazar Samuel 000401 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 2:08.21
8 162 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:10.05
9 156 Drblík VladimírDrblík Vladimír 001005 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 2:15.23
10 103 Hruška PeterHruška Peter 031008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:17.13
136 Suchý DaliborSuchý Dalibor 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DQ

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 3.3.2019 - 14:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:16.63
2 94 Hatinová KláraHatinová Klára 000619 Naša atletikaNaša atletika 3 2:22.38
3 12 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:23.38
4 40 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:26.79
5 150 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:30.70
6 144 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:36.20
Celkom 6 pretekárov