<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

1500 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 3.3.2019 - 12:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 210 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 4:07.16
2 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:07.87
3 123 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:08.58
4 140 Urban OliverUrban Oliver 010413 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:16.68
5 29 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atl.leg.klub Moldava nad BodvouAtl.leg.klub Moldava nad Bo... 6 4:19.17
6 154 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 4:25.55
7 106 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 4:28.08
8 137 Suchý DávidSuchý Dávid 030109 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 9 4:43.87
9 205 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10 4:48.84
10 207 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11 4:51.42
125 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 3.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 5:09.27
2 209 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 021128 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 5:09.81
3 79 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 5:23.34
4 199 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 010405 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 7 5:25.69
5 59 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 5:29.40
6 78 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 5:31.98
7 174 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 5:34.35
Celkom 7 pretekárov