<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek

Bratislava (3. 3. 2019)

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 3.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 09.38 Q 0.223
2 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.44 Q 0.152
3 114 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.45 q 0.266
4 119 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.47 q 0.370
5 61 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.58 q 0.185
6 39 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.31 0.170
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 3.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.29 Q 0.353
2 204 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.41 Q 0.186
3 188 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.63 q 0.166
4 44 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.70 0.300
5 121 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.18 0.347
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 09.29 Q 0.353
2 191 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 09.38 Q 0.223
3 204 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.41 Q 0.186
4 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.44 Q 0.152
5 114 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.45 q 0.266
6 119 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.47 q 0.370
7 61 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.58 q 0.185
8 188 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.63 q 0.166
9 44 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.70 0.300
10 121 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.18 0.347
11 39 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 10.31 0.170

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 3.3.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.13 0.265
2 127 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 09.20 0.219
3 191 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 09.25 0.208
4 204 Buckulčíková MáriaBuckulčíková Mária 000401 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.37 0.371
5 119 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09.37 0.386
6 61 Králiková RomanaKráliková Romana 000814 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.49 0.203
7 18 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 09.52 0.171
8 188 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.65 0.190
Celkom 8 pretekárov