<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 129 Kišš MátéKišš Máté 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:11.41
Celkom 1 pretekári

500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:17.37
2 121 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:20.14
3 116 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:21.79
4 400 Chochula MartinChochula Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:23.13
119 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 127 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:22.78
115 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
114 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Bielek FilipBielek Filip 03 03 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:17.37
2 121 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:20.14
3 116 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:21.79
4 127 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:22.78
5 400 Chochula MartinChochula Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:23.13
119 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
115 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
114 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 02 02 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 1:30.04
Celkom 1 pretekári

500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 154 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:25.00
2 233 Halásová BarboraHalásová Barbora 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:27.09
3 184 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:27.59
5 220 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:31.35
Celkom 4 pretekári