<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 57 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 167

Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 108 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 03 03 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 175
2 65 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 142

Skok do výšky - Mladší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 163
2 103 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 137
3 59 Bednár AdamBednár Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 132

Skok do výšky - Staršie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 181 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 152
2 216 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 142
3 244 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 142

Skok do výšky - Mladšie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 279 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 152
2 308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 132
3 243 Lovecká JanaLovecká Jana 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 127

Skok do výšky - Najmladší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 90 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 132
2 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 122
3 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 117

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 137
2 196 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 137
3 276 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 122

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 561

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 44 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 495
2 65 Kovalčin RichardKovalčin Richard 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 437

Skok do diaľky - Mladší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 500
2 96 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 484
3 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 476

Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 441

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 195 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 441
2 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 434
3 200 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 408

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 6 Šišolák AdamŠišolák Adam 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 333
2 2 Čermák JakubČermák Jakub 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 297
3 7 Šišolák DávidŠišolák Dávid 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 268

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 112 Vrabec JánVrabec Ján 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 398
2 109 Macej MárioMacej Mário 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 393
3 83 Janiga TomášJaniga Tomáš 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 378

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 151 Hladíková HanaHladíková Hana 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 293

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 402
2 276 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 400
3 196 Halásová NikolaHalásová Nikola 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 395

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 36 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.15
2 17 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12.39
3 110 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.19

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 306 Šárkányová ViktóriaŠárkányová Viktória 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 08.45
2 221 Ayiba LorealAyiba Loreal 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.87
3 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 06.37

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 273 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.55
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.33
3 195 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.32

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 137 Šula KarelŠula Karel 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 17.80
2 16 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.41
3 33 Fáber RenéFáber René 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.64

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 312 Zváčová KatarínaZváčová Katarína 00 00 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.07

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 8.12.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 148 Škandera Tomᚊkandera Tomáš 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11.55
2 140 Juran JakubJuran Jakub 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 09.76