<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

300 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:46) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 35.00 0.164
2 120 Lúža MarošLúža Maroš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 36.09 0.165
3 92 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 KSŠ sv. Mikuláša, PrešovKSŠ sv. Mikuláša, Prešov 3 40.35 0.183
Celkom 3 pretekári

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.75 0.162
2 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 40.02 0.199
3 5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 42.39 0.155
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:47) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 39.56 0.154
2 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.71 0.192
3 13 Susík JakubSusík Jakub 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.87 0.188
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 39.56 0.154
2 32 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.75 0.162
3 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 40.02 0.199
4 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.71 0.192
5 5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 42.39 0.155
6 13 Susík JakubSusík Jakub 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.87 0.188

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 37.88 0.174
2 18 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.35 0.138
3 41 Marx BenceMarx Bence 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 1 40.65 0.177
4 135 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.29 0.165
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.88 0.165
2 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 42.02 0.188
3 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.03 0.201
4 47 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 44.38 0.178
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 14:48) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.33 0.143
2 53 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 46.74 0.189
3 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 48.87 0.154
4 54 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 55.64 0.177
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 37.88 0.174
2 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.33 0.143
3 18 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.35 0.138
4 41 Marx BenceMarx Bence 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 1 40.65 0.177
5 135 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.29 0.165
6 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.88 0.165
7 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 42.02 0.188
8 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.03 0.201
9 47 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 44.38 0.178
10 53 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 46.74 0.189
11 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 48.87 0.154
12 54 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 55.64 0.177

300 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 285 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 50.85 0.197
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 41.16 0.164
2 210 Jó AlízJó Alíz 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 3 42.92 0.137
3 293 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.43 0.200
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.47 0.180
2 282 Bučeková NatáliaBučeková Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 54.15 0.155
161 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.21 0.152
2 156 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.29 0.132
3 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.46 0.183
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 49.10 0.198
2 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.16 0.166
3 101 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.27 0.182
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 41.16 0.164
2 210 Jó AlízJó Alíz 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 3 42.92 0.137
3 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.21 0.152
4 293 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.43 0.200
5 156 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.29 0.132
6 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.46 0.183
7 254 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 49.10 0.198
8 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.47 0.180
9 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.16 0.166
10 282 Bučeková NatáliaBučeková Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 54.15 0.155
11 101 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.27 0.182
161 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS