<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 0.150
2 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.59 0.161
3 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.67 0.159
4 35 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.68 0.159
5 141 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.72 0.185
6 32 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.75 0.166
7 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.78 0.161
8 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.78 0.156
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.73 0.149
2 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.81 0.219
3 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.89 0.133
4 118 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.90 0.174
5 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.96 0.204
6 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.16 0.177
7 127 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.20 0.177
136 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.02 0.159
2 55 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.23 0.173
3 44 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.27 0.131
4 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.40 0.184
5 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.40 0.189
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.31 0.150
2 47 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.64 0.170
3 53 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.36 0.186
4 54 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.13 0.171
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 0.150
2 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.59 0.161
3 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.67 0.159
4 35 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.68 0.159
5 141 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.72 0.185
6 145 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.73 0.149
7 32 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.75 0.166
8 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.78 0.161
8 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.78 0.156
10 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.81 0.219
11 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.89 0.133
12 118 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.90 0.174
13 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.96 0.204
14 142 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.02 0.159
15 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.16 0.177
16 127 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.20 0.177
17 55 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.23 0.173
18 44 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.27 0.131
19 138 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.31 0.150
20 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.40 0.184
20 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.40 0.189
22 47 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.64 0.170
23 53 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.36 0.186
24 54 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.13 0.171
136 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 5 DNS

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.144
2 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.74 0.159
3 141 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.78 0.155
4 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.78 0.140
5 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.79 0.188
6 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.97 0.151
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.72 0.185
2 118 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.85 0.170
3 145 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.87 0.216
4 142 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.14 0.174
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.144
2 32 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.72 0.185
3 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.74 0.159
4 141 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.78 0.155
4 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.78 0.140
6 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.79 0.188
7 118 Habodász AdamHabodász Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.85 0.170
8 145 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.87 0.216
9 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.97 0.151
10 142 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.14 0.174

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 15:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.61 0.208
2 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.61 0.165
3 55 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.23 0.195
4 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.31 0.170
5 138 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.43 0.168
6 47 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.75 0.202
7 53 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.67 0.176
8 54 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94 0.168
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 15:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.62 0.134
2 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.99 0.164
3 127 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.13 0.203
4 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.14 0.197
5 44 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.31 0.134
6 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.36 0.191
136 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 DNS
58 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.61 0.208
1 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.61 0.165
3 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.62 0.134
4 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.99 0.164
5 127 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.13 0.203
6 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.14 0.197
7 55 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.23 0.195
8 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.31 0.170
8 44 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.31 0.134
10 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.36 0.191
11 138 Baďura RichardBaďura Richard 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.43 0.168
12 47 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.75 0.202
13 53 Chen JackChen Jack 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.67 0.176
14 54 Matula TomášMatula Tomáš 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94 0.168
136 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 DNS
58 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.80
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 07.98
3 96 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.38
4 126 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41
5 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.42
6 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.45
7 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.48
8 107 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.50
2 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.20
3 99 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.67
103 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
100 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
97 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
86 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 DNS
62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.04
2 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.13
143 Ondruš FilipOndruš Filip 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
67 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.80
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 07.98
3 96 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.38
4 126 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41
5 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.42
6 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.45
7 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.48
8 107 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.49
9 8 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.50
10 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.20
11 99 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.67
12 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.04
13 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.13
103 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
100 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
97 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
86 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 DNS
62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
143 Ondruš FilipOndruš Filip 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
67 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 07.92
3 96 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.32
4 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
5 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.52
6 97 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.54
7 62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.78
8 67 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.58
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.20
2 126 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
3 107 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.36
4 8 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.56
5 103 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.69
6 99 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.90
7 71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.25
2 86 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.48
3 100 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.50
4 143 Ondruš FilipOndruš Filip 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.63
5 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.05
6 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.09
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 05 05 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 07.92
3 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.20
4 126 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
5 96 Čížek SamuelČížek Samuel 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.32
6 107 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.36
7 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
8 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.52
9 97 Gondkovič JánGondkovič Ján 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.54
10 8 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.56
11 103 Uhlár JúliusUhlár Július 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.69
12 62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.78
13 99 Lovaš AdamLovaš Adam 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.90
14 64 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.25
15 86 Terlanda MarekTerlanda Marek 06 06 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.48
16 100 Lovaš MartinLovaš Martin 05 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.50
17 67 Olejár MartinOlejár Martin 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.58
18 143 Ondruš FilipOndruš Filip 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.63
19 71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.71
20 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.05
21 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.09

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.09 0.176
2 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.17 0.148
3 154 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.77 0.141
4 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.91 0.166
5 302 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.07 0.127
6 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.07 0.193
7 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.18 0.191
295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
Chybný štart DQ 162.7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.10 0.165
2 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.17 0.217
3 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.36 0.164
4 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.46 0.161
5 310 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.49 0.176
6 254 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.57 0.170
7 304 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.69 0.171
8 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.86 0.190
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.95 0.176
2 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.06 0.200
3 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.12 0.201
4 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.20 0.161
5 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.54 0.188
6 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 11.22 0.190
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.09 0.176
2 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.17 0.148
3 154 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.77 0.141
4 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.91 0.166
5 302 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.07 0.127
5 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.07 0.193
7 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.10 0.165
8 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.17 0.217
9 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.18 0.191
10 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.36 0.164
11 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.46 0.161
12 310 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.49 0.176
13 254 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.57 0.170
14 304 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.69 0.171
15 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.86 0.190
16 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.95 0.176
17 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.06 0.200
18 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.12 0.201
19 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.20 0.161
20 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.54 0.188
21 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 11.22 0.190
295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 8.12.2018 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 01 01 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.08 0.138
2 304 Németová DominikaNémetová Dominika 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.41 0.137
165 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 15:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.16 0.149
2 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.80 0.147
3 154 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.85 0.161
4 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.37 0.190
5 254 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.49 0.135
6 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.01 0.145
7 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.32 0.156
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 15:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.25 0.147
2 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98 0.200
3 310 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.47 0.146
4 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.50 0.143
5 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.74 0.165
6 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.01 0.150
7 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.12 0.156
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 15:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.85 0.174
2 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.08 0.194
3 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.10 0.147
4 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.14 0.171
5 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.87 0.153
6 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.30 0.151
287 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.16 0.149
2 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.25 0.147
3 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.80 0.147
4 154 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.85 0.161
4 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.85 0.174
6 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98 0.200
7 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.08 0.194
8 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.10 0.147
9 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.14 0.171
10 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.37 0.190
11 310 Tomková EmaTomková Ema 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.47 0.146
12 254 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.49 0.135
13 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.50 0.143
14 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.74 0.165
15 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.87 0.153
16 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.01 0.145
16 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 04 04 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.01 0.150
18 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.12 0.156
19 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.30 0.151
20 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 05 05 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.32 0.156
287 Libičová LeaLibičová Lea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 3 08.70
4 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.83
5 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
6 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.02
7 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.07
308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98
2 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00
3 309 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.11
4 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 1 09.27
5 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.41
6 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.47
200 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.69
2 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.72
3 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.77
4 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.97
5 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.22
264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
242 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 3 08.70
4 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.83
5 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
6 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98
7 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00
8 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.02
9 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.07
10 309 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.11
11 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 1 09.27
12 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.41
13 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.47
14 272 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.69
15 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.72
16 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.77
17 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.97
18 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.22
308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
200 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
242 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.40
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.49
3 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.72
4 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
MS 236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.21
6 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.26
7 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 8 09.40
273 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 5 08.56
2 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88
3 308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.91
4 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.00
5 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
6 309 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.30
7 242 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.68
8 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.75
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.11
2 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.20
3 200 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.53
4 264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.72
5 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.80
6 272 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.82
7 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.86
8 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.89
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.40
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.49
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 5 08.56
4 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.72
5 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88
6 308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.91
7 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
7 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.00
9 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.11
10 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
11 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.20
12 236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.21
13 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.26
14 309 Tiková TamaraTiková Tamara 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.30
15 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 05 05 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 8 09.40
16 200 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.53
17 242 Lešková EmmaLešková Emma 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.68
18 264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.72
19 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.75
20 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 06 06 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.80
21 272 Žatková ViolaŽatková Viola 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.82
22 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.86
23 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.89
273 Čupeľová PetraČupeľová Petra 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 13:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.87
2 106 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88
3 30 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.94
4 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
5 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.20
6 22 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.25
7 23 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.71
8 27 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 13:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.41
2 29 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.54
3 31 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.88
4 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.95
5 72 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.13
6 20 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.09
3 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.87
2 106 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88
3 30 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.94
4 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
5 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.20
6 22 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.25
7 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.41
8 29 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.54
9 23 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.71
10 27 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.75
11 31 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.88
12 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.95
13 72 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.13
14 20 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.09
3 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.87
2 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.94
3 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 1 10.01
4 106 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.11
5 22 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.17
6 31 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
7 29 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.82
8 20 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.69
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 10.16
2 27 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.25
3 23 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.51
4 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.70
5 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.84
6 72 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.96
7 3 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.54
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.87
2 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.94
3 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 09 09 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 1 10.01
4 106 Šarina IvanŠarina Ivan 09 09 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.11
5 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 10.16
6 22 Čupka MichalČupka Michal 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.17
7 27 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.25
8 23 Glemba EduardGlemba Eduard 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.51
9 31 Liška JakubLiška Jakub 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
10 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.70
11 29 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.82
12 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.84
13 72 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.96
14 20 Bennár SamuelBennár Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.69
15 3 Černý FilipČerný Filip 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.54

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.11
2 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.28
3 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.40
4 82 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.42
5 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.49
6 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.68
90 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 DNS
102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.22
2 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
3 74 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.82
4 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.96
5 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 7 10.20
6 15 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.32
7 134 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.34
8 105 Sijka MichalSijka Michal 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.84
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.11
2 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.22
3 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.28
4 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.40
5 82 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.42
6 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.49
7 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
8 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.68
9 74 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.82
10 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.96
11 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 7 10.20
12 15 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.32
13 134 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.34
14 105 Sijka MichalSijka Michal 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.84
90 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 DNS
102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.13
2 90 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 7 09.16
3 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.32
4 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.59
5 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.67
6 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 10.32
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.08
2 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
3 82 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.46
4 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.67
5 74 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.51
2 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.79
3 15 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.15
4 134 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.32
5 105 Sijka MichalSijka Michal 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.08
2 102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.13
3 90 Považan JozefPovažan Jozef 07 07 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 7 09.16
4 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.32
5 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
6 82 Bozó AndrejBozó Andrej 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.46
7 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.51
8 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.59
9 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.67
9 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.67
11 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.79
12 74 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.83
13 15 Valach DanielValach Daniel 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.15
14 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 07 07 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 10.32
15 134 Sobota MatejSobota Matej 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.32
16 105 Sijka MichalSijka Michal 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.92

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.69
2 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.98
3 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.02
4 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06
5 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.11
6 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
7 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.22
8 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.36
2 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
3 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
4 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.66
5 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.70
6 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.82
7 199 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.91
8 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Fogelová LeaFogelová Lea 10 10 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 6 10.56
2 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.60
3 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.78
4 197 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.96
5 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.01
6 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.11
7 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.20
8 150 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.45
2 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.88
3 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.36
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.69
2 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.98
3 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.02
4 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06
5 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.11
6 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
7 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.22
8 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.29
9 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.36
10 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
11 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
12 262 Fogelová LeaFogelová Lea 10 10 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 6 10.56
13 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.60
14 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.66
15 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.70
16 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.78
17 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.82
18 199 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.91
19 197 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.96
20 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.01
21 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.06
22 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.11
23 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.20
24 150 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.21
25 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.45
26 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.88
27 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.36

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.95
2 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.23
3 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.32
4 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.36
5 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.38
6 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.58
7 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
8 197 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.79
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.85
2 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.24
3 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.33
4 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.37
5 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.64
6 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.86
7 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.86
8 150 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.09
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.64
2 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.69
3 262 Fogelová LeaFogelová Lea 10 10 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 7 10.89
4 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.98
5 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.14
6 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.26
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.74
2 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.76
3 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.08
4 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.70
5 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.85
2 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.95
3 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.23
4 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.24
5 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.32
6 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 09 09 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.33
7 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.36
8 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.37
9 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 09 09 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.38
10 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.58
11 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.64
11 199 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.64
13 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
13 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.69
15 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.74
16 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.76
17 197 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.79
18 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.86
18 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.86
20 262 Fogelová LeaFogelová Lea 10 10 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 7 10.89
21 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 10 10 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.98
22 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.08
23 150 Bačová NinaBačová Nina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.09
24 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.14
25 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.26
26 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.70
27 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.29

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.97
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19
4 300 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.29
5 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.47
6 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 2 09.52
7 232 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.63
8 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.65
2 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.70
3 172 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.84
4 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.86
5 253 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.32
6 152 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.33
7 251 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.48
198 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 12:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.64
2 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.65
3 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.27
266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.97
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19
4 300 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.29
5 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.47
6 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 2 09.52
7 232 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.63
8 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.65
9 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.66
10 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.70
11 172 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.84
12 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.86
13 253 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.32
14 152 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.33
15 251 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.48
16 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.64
17 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.65
18 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.27
198 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.93
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.99
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.36
4 172 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.79
5 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.86
6 198 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.55
7 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.63
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.36
2 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.52
3 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.83
4 253 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.15
5 266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.66
6 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:16) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.43
2 232 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.54
3 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.64
4 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.77
5 251 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.15
6 152 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28
7 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.93
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.99
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.36
3 300 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.36
5 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 08 08 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.43
6 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.52
7 232 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.54
8 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.64
9 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 08 08 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.77
10 172 Glembová KláraGlembová Klára 07 07 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.79
11 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.83
12 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.86
13 253 Valentová SarahValentová Sarah 07 07 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.15
13 251 Kretová NatáliaKretová Natália 08 08 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.15
15 152 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28
16 198 Holková LilianaHolková Liliana 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.55
17 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.63
18 266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.66
19 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 07 07 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.77
20 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 08 08 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.07