<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 127132137142147152157162167172177182187192
1 57 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 1 167 o----ooooxxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 127132137142147152157162167172175180
1 108 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
03 03 2 175 ------oooooxxx
2 65 Kovalčin RichardKovalčin Richard
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 1 142 ooxooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 117122127132137142147154157160163166
1 122 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 163 ---oooooxooxoxxx
2 103 Uhlár JúliusUhlár Július
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 3 137 oooxxoxoxxx
3 59 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 132 oooxoxxx
4 143 Ondruš FilipOndruš Filip
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
07 07 1 117 oxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 127132137142147152157162167172
1 181 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 7 152 ---oooxxx
2 216 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
03 03 5 142 oooxoxxx
3 244 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 6 142 -oxoxoxxx
4 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 3 137 xooxoxxx
5 311 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
04 04 4 137 oxxoxoxxx
6 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia
AK Junior HoličAK Junior Holič
06 06 1 132 xxoxxoxxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 117122127132137142147152155
1 279 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 152 ---ooxoxxoxxoxxx
2 308 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
05 05 5 132 ooxxoxoxxx
3 243 Lovecká JanaLovecká Jana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 3 127 xxooxoxxx
4 245 Petrová HenrietaPetrová Henrieta
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 4 117 oxxx
5 237 Cibuľášová MiriamCibuľášová Miriam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 1 117 xxoxxx
241 Kurimská SárahKurimská Sárah
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 2 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 117122127132137142147152157162
1 90 Považan JozefPovažan Jozef
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
07 07 2 132 oxxoooxxx
2 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 4 122 oxoxxx
3 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 117 xoxxx
94 Janek JánJanek Ján
Gymnázium Skalická, BratislavaGymnázium Skalická, Bratislava
07 07 1 DNS ------
104 Uhľár MatejUhľár Matej
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 NM ----xxx
15 Valach DanielValach Daniel
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 6 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 12:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 117122127132137142147152157162
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 137 oooxoxoxxx
2 196 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 137 ooxoxoxxoxxx
3 276 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 122 xooxxx
4 249 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 122 oxxoxxx
5 277 Poperníková AlexandraPoperníková Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 117 xoxxx
232 Dinková EmmaDinková Emma
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
08 08 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov