<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

60 m - Juniori (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 0.150
2 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.59 0.161
3 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.67 0.159
4 35 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.68 0.159
5 141 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.72 0.185
6 32 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.75 0.166
7 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.78 0.161
8 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.78 0.156
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.73 0.149
2 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.81 0.219
3 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.89 0.133
4 118 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.90 0.174
5 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.96 0.204
6 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.16 0.177
7 127 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.20 0.177
136 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.02 0.159
2 55 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.23 0.173
3 44 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.27 0.131
4 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.40 0.184
5 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.40 0.189
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 8.12.2018 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.31 0.150
2 47 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.64 0.170
3 53 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.36 0.186
4 54 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.13 0.171
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.89 0.150
2 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.59 0.161
3 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.67 0.159
4 35 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.68 0.159
5 141 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 07.72 0.185
6 145 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 07.73 0.149
7 32 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.75 0.166
8 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 07.78 0.161
8 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 07.78 0.156
10 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.81 0.219
11 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.89 0.133
12 118 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 07.90 0.174
13 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 07.96 0.204
14 142 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 08.02 0.159
15 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.16 0.177
16 127 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.20 0.177
17 55 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.23 0.173
18 44 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.27 0.131
19 138 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.31 0.150
20 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.40 0.184
20 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.40 0.189
22 47 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.64 0.170
23 53 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.36 0.186
24 54 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 10.13 0.171
136 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 5 DNS

60 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.144
2 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.74 0.159
3 141 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.78 0.155
4 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.78 0.140
5 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.79 0.188
6 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.97 0.151
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 15:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.72 0.185
2 118 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.85 0.170
3 145 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.87 0.216
4 142 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.14 0.174
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 011213 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 06.88 0.144
2 32 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.72 0.185
3 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 07.74 0.159
4 141 Kohút MartinKohút Martin 020705 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 07.78 0.155
4 130 Martončík PatrikMartončík Patrik 010824 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.78 0.140
6 117 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.79 0.188
7 118 Habodász AdamHabodász Adam 020806 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 07.85 0.170
8 145 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 07.87 0.216
9 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.97 0.151
10 142 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.14 0.174

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 15:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.61 0.208
2 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.61 0.165
3 55 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.23 0.195
4 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.31 0.170
5 138 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.43 0.168
6 47 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.75 0.202
7 53 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.67 0.176
8 54 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94 0.168
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 15:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.62 0.134
2 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.99 0.164
3 127 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.13 0.203
4 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.14 0.197
5 44 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.31 0.134
6 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.36 0.191
136 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 DNS
58 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii 040915 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.61 0.208
1 149 Šulc SamuelŠulc Samuel 031120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.61 0.165
3 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 07.62 0.134
4 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 07.99 0.164
5 127 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.13 0.203
6 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.14 0.197
7 55 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.23 0.195
8 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.31 0.170
8 44 Matejko DanielMatejko Daniel 041118 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 08.31 0.134
10 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.36 0.191
11 138 Baďura RichardBaďura Richard 041227 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 08.43 0.168
12 47 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 08.75 0.202
13 53 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.67 0.176
14 54 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.94 0.168
136 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 DNS
58 Symonchuk OleksiiSymonchuk Oleksii 040915 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.80
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 07.98
3 96 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.38
4 126 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41
5 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.42
6 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.45
7 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.48
8 107 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 8 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.50
2 64 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.20
3 99 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.67
103 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
100 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
97 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
86 Terlanda MarekTerlanda Marek 061107 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 DNS
62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 040615 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.04
2 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.13
143 Ondruš FilipOndruš Filip 070418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
67 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.80
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 5 07.98
3 96 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.38
4 126 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.41
5 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 08.42
6 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.45
7 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.48
8 107 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.49
9 8 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.50
10 64 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.20
11 99 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.67
12 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.04
13 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.13
103 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
100 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
97 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
86 Terlanda MarekTerlanda Marek 061107 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 DNS
62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 040615 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
143 Ondruš FilipOndruš Filip 070418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 DNS
67 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 07.92
3 96 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.32
4 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
5 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.52
6 97 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.54
7 62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 040615 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.78
8 67 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.58
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.20
2 126 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
3 107 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.36
4 8 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.56
5 103 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.69
6 99 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.90
7 71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.71
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.25
2 86 Terlanda MarekTerlanda Marek 061107 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.48
3 100 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.50
4 143 Ondruš FilipOndruš Filip 070418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.63
5 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.05
6 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.09
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš 050608 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.76
2 84 Lošonský LukášLošonský Lukáš 050506 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 6 07.92
3 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 060207 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 08.20
4 126 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
5 96 Čížek SamuelČížek Samuel 050807 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.32
6 107 Dzubák MatejDzubák Matej 050310 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.36
7 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal 050613 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45
8 122 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08.52
9 97 Gondkovič JánGondkovič Ján 050308 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.54
10 8 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 08.56
11 103 Uhlár JúliusUhlár Július 051218 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 08.69
12 62 Kekeľ ViktorKekeľ Viktor 040615 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.78
13 99 Lovaš AdamLovaš Adam 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.90
14 64 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.25
15 86 Terlanda MarekTerlanda Marek 061107 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 09.48
16 100 Lovaš MartinLovaš Martin 051107 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.50
17 67 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.58
18 143 Ondruš FilipOndruš Filip 070418 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.63
19 71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.71
20 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 10.05
21 76 Koronthály OliverKoronthály Oliver 061027 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.09

60 m - Juniorky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.09 0.176
2 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.17 0.148
3 154 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.77 0.141
4 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 030504 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.91 0.166
5 302 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.07 0.127
6 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.07 0.193
7 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.18 0.191
295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ
Poznámky:
Chybný štart DQ 162.7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.10 0.165
2 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.17 0.217
3 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.36 0.164
4 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.46 0.161
5 310 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.49 0.176
6 254 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.57 0.170
7 304 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.69 0.171
8 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.86 0.190
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 16:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.95 0.176
2 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.06 0.200
3 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.12 0.201
4 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.20 0.161
5 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.54 0.188
6 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 11.22 0.190
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.09 0.176
2 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.17 0.148
3 154 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.77 0.141
4 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 030504 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 08.91 0.166
5 302 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.07 0.127
5 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.07 0.193
7 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.10 0.165
8 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.17 0.217
9 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.18 0.191
10 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 09.36 0.164
11 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.46 0.161
12 310 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.49 0.176
13 254 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.57 0.170
14 304 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.69 0.171
15 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 09.86 0.190
16 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 09.95 0.176
17 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.06 0.200
18 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.12 0.201
19 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.20 0.161
20 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.54 0.188
21 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 11.22 0.190
295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 8.12.2018 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 302 Jalkóczyová SylviaJalkóczyová Sylvia 010302 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.08 0.138
2 304 Németová DominikaNémetová Dominika 021101 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 09.41 0.137
165 Lángyiová ViktóriaLángyiová Viktória 020520 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 15:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.16 0.149
2 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.80 0.147
3 154 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.85 0.161
4 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.37 0.190
5 254 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.49 0.135
6 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.01 0.145
7 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.32 0.156
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 15:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.25 0.147
2 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98 0.200
3 310 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.47 0.146
4 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.50 0.143
5 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.74 0.165
6 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.01 0.150
7 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.12 0.156
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 15:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 030504 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.85 0.174
2 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.08 0.194
3 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.10 0.147
4 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.14 0.171
5 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.87 0.153
6 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.30 0.151
287 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.16 0.149
2 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.25 0.147
3 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.80 0.147
4 154 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.85 0.161
4 235 Šabíková MartinaŠabíková Martina 030504 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 08.85 0.174
6 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98 0.200
7 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 09.08 0.194
8 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.10 0.147
9 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.14 0.171
10 307 Šoltésová NatáliaŠoltésová Natália 040419 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.37 0.190
11 310 Tomková EmaTomková Ema 030212 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.47 0.146
12 254 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 09.49 0.135
13 227 Kovačičová NatáliaKovačičová Natália 040804 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 09.50 0.143
14 230 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.74 0.165
15 225 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.87 0.153
16 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.01 0.145
16 223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 10.01 0.150
18 226 Kohoutová Christina ZaharKohoutová Christina Zahar 070819 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.12 0.156
19 228 Kusá KristýnaKusá Kristýna 050905 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 10.30 0.151
20 222 Danižíková BarboraDanižíková Barbora 051005 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 11.32 0.156
287 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 3 08.70
4 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.83
5 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
6 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.02
7 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.07
308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98
2 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00
3 309 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.11
4 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 1 09.27
5 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.41
6 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.47
200 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 272 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.69
2 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.72
3 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.77
4 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 061119 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.97
5 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.22
264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
242 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.31
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.39
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 3 08.70
4 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.83
5 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 08.86
6 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.98
7 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.00
8 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.02
9 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.07
10 309 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 09.11
11 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 1 09.27
12 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.41
13 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.47
14 272 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.69
15 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.72
16 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.77
17 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 061119 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 09.97
18 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 11.22
308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 DNS
200 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
242 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.40
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.49
3 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.72
4 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
MS 236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.21
6 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.26
7 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 8 09.40
273 Čupeľová PetraČupeľová Petra 050302 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 5 08.56
2 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88
3 308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.91
4 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.00
5 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
6 309 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.30
7 242 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.68
8 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.75
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.11
2 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.20
3 200 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.53
4 264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.72
5 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.80
6 272 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.82
7 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 061119 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.86
8 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.89
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.40
2 275 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.49
3 193 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 ZŠ Bachova 4, BratislavaZŠ Bachova 4, Bratislava 5 08.56
4 178 Salagová LuciaSalagová Lucia 050203 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 08.72
5 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia 060126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.88
6 308 Šťastná AdelaŠťastná Adela 051108 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 08.91
7 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 09.00
7 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 09.00
9 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana 060616 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.11
10 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
11 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 09.20
12 236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia 041107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.21
13 301 Dinušová ZuzanaDinušová Zuzana 050205 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 09.26
14 309 Tiková TamaraTiková Tamara 050903 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.30
15 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 8 09.40
16 200 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.53
17 242 Lešková EmmaLešková Emma 051108 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 09.68
18 264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.72
19 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 09.75
20 174 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 09.80
21 272 Žatková ViolaŽatková Viola 060803 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 09.82
22 267 Drľová JúliaDrľová Júlia 061119 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 09.86
23 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.89
273 Čupeľová PetraČupeľová Petra 050302 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 13:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 090128 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.87
2 106 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88
3 30 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.94
4 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
5 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.20
6 22 Čupka MichalČupka Michal 091030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.25
7 23 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.71
8 27 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.75
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 13:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.41
2 29 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.54
3 31 Liška JakubLiška Jakub 090507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.88
4 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 110525 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.95
5 72 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.13
6 20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.09
3 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 090128 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.87
2 106 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.88
3 30 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.94
4 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.96
5 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 10.20
6 22 Čupka MichalČupka Michal 091030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 7 10.25
7 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 10.41
8 29 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.54
9 23 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 10.71
10 27 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.75
11 31 Liška JakubLiška Jakub 090507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.88
12 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 110525 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 10.95
13 72 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 11.13
14 20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 12.09
3 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:52) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.87
2 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.94
3 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 090128 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 1 10.01
4 106 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.11
5 22 Čupka MichalČupka Michal 091030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.17
6 31 Liška JakubLiška Jakub 090507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
7 29 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.82
8 20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.69
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:52) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 10.16
2 27 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.25
3 23 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.51
4 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.70
5 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 110525 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.84
6 72 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.96
7 3 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.54
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 30 Králik MarianKrálik Marian 091214 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.87
2 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.94
3 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 090128 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 1 10.01
4 106 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.11
5 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 10.16
6 22 Čupka MichalČupka Michal 091030 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.17
7 27 Michalko DominikMichalko Dominik 110226 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.25
8 23 Glemba EduardGlemba Eduard 100302 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.51
9 31 Liška JakubLiška Jakub 090507 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
10 77 Ovčárik JakubOvčárik Jakub 101215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 10.70
11 29 Danovský DavidDanovský David 090114 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.82
12 25 Kaňa RonaldKaňa Ronald 110525 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 10.84
13 72 Baláž JakubBaláž Jakub 100101 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 10.96
14 20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.69
15 3 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.54

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 13:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.11
2 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.28
3 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.40
4 82 Bozó AndrejBozó Andrej 070727 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.42
5 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.49
6 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.68
90 Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 DNS
102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 13:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.22
2 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
3 74 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.82
4 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.96
5 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 070101 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 7 10.20
6 15 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.32
7 134 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.34
8 105 Sijka MichalSijka Michal 081029 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.84
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.11
2 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 09.22
3 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.28
4 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.40
5 82 Bozó AndrejBozó Andrej 070727 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 09.42
6 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.49
7 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.63
8 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.68
9 74 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.82
10 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.96
11 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 070101 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 7 10.20
12 15 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.32
13 134 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.34
14 105 Sijka MichalSijka Michal 081029 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.84
90 Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 3 DNS
102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.13
2 90 Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 7 09.16
3 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.32
4 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.59
5 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.67
6 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 070101 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 10.32
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.08
2 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
3 82 Bozó AndrejBozó Andrej 070727 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.46
4 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.67
5 74 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.83
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.51
2 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.79
3 15 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.15
4 134 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.32
5 105 Sijka MichalSijka Michal 081029 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.92
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 81 Bobovský SamuelBobovský Samuel 080422 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 4 09.08
2 102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.13
3 90 Považan JozefPovažan Jozef 070131 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 7 09.16
4 61 Karaffa BenjamínKaraffa Benjamín 070511 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 09.32
5 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.37
6 82 Bozó AndrejBozó Andrej 070727 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 09.46
7 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.51
8 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 09.59
9 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.67
9 26 Kratochvíl JurajKratochvíl Juraj 080207 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.67
11 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.79
12 74 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 09.83
13 15 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.15
14 87 Košťál MatúšKošťál Matúš 070101 Gymnázium Metodova 2, BratislavaGymnázium Metodova 2, Brati... 2 10.32
15 134 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.32
16 105 Sijka MichalSijka Michal 081029 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.92

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.69
2 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.98
3 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.02
4 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 090525 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06
5 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.11
6 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
7 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.22
8 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.36
2 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
3 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
4 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.66
5 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.70
6 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.82
7 199 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.91
8 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Fogelová LeaFogelová Lea 100808 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 6 10.56
2 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.60
3 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.78
4 197 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.96
5 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.01
6 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.11
7 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.20
8 150 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.21
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.12.2018 - 12:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 100107 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.45
2 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.88
3 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.36
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.69
2 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.98
3 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.02
4 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 090525 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 10.06
5 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.11
6 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.12
7 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.22
8 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.29
9 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 10.36
10 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.38
11 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.42
12 262 Fogelová LeaFogelová Lea 100808 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 6 10.56
13 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.60
14 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.66
15 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.70
16 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 10.78
17 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.82
18 199 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.91
19 197 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.96
20 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.01
21 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 11.06
22 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 11.11
23 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.20
24 150 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.21
25 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 100107 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.45
26 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 11.88
27 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.36

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.95
2 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.23
3 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.32
4 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.36
5 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.38
6 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.58
7 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
8 197 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.79
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.85
2 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.24
3 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.33
4 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 090525 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.37
5 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.64
6 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.86
7 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.86
8 150 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.09
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.64
2 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.69
3 262 Fogelová LeaFogelová Lea 100808 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 7 10.89
4 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.98
5 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.14
6 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 100107 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.26
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.12.2018 - 11:17) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.74
2 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.76
3 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.08
4 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.70
5 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Gräffingerová HanaGräffingerová Hana 091012 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 09.85
2 191 Raticová NatáliaRaticová Natália 090611 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.95
3 187 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 090116 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.23
4 186 Kačmarčiková RomanaKačmarčiková Romana 091001 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.24
5 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.32
6 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.33
7 185 Čičmancová ElaČičmancová Ela 090825 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 10.36
8 192 Szabová ViktóriaSzabová Viktória 090525 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.37
9 176 Kaňová MariannaKaňová Marianna 090912 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.38
10 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.58
11 189 Melíšková Michaela NellyMelíšková Michaela Nelly 091023 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.64
11 199 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.64
13 190 Mrhalová AnnaMrhalová Anna 090317 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 10.69
13 175 Kalaberová NelaKalaberová Nela 100113 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 10.69
15 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.74
16 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.76
17 197 Hanáková LianaHanáková Liana 091229 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.79
18 188 Kondapaneni SilviaKondapaneni Silvia 090812 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.86
18 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.86
20 262 Fogelová LeaFogelová Lea 100808 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 7 10.89
21 177 Kratochvílová HanaKratochvílová Hana 100127 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 10.98
22 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.08
23 150 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.09
24 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.14
25 183 Bašnáková HanaBašnáková Hana 100107 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.26
26 179 Šišková LíviaŠišková Lívia 110506 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 2 11.70
27 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.29

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 12:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.97
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19
4 300 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.29
5 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.47
6 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 080424 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 2 09.52
7 232 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.63
8 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 12:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.65
2 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.70
3 172 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.84
4 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.86
5 253 Valentová SarahValentová Sarah 071110 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.32
6 152 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.33
7 251 Kretová NatáliaKretová Natália 080626 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.48
198 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 12:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.64
2 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.65
3 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.27
266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.82
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.97
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.19
4 300 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.29
5 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.47
6 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 080424 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 2 09.52
7 232 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 09.63
8 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 09.65
9 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.66
10 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.70
11 172 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 5 09.84
12 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 4 09.86
13 253 Valentová SarahValentová Sarah 071110 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.32
14 152 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 10.33
15 251 Kretová NatáliaKretová Natália 080626 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.48
16 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.64
17 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.65
18 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 11.27
198 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 DNS
266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.12.2018 - 11:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.93
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.99
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.36
4 172 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.79
5 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.86
6 198 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.55
7 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.63
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.12.2018 - 11:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.36
2 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.52
3 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.83
4 253 Valentová SarahValentová Sarah 071110 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.15
5 266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.66
6 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.12.2018 - 11:16) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 080424 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.43
2 232 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.54
3 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.64
4 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.77
5 251 Kretová NatáliaKretová Natália 080626 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.15
6 152 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28
7 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Križovenská LianaKrižovenská Liana 070725 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.93
2 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja 070312 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 08.99
3 274 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 09.36
3 300 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.36
5 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 080424 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 3 09.43
6 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.52
7 232 Dinková EmmaDinková Emma 080320 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 09.54
8 201 Minariková IvetaMinariková Iveta 080110 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.64
9 180 Tomíková SarahTomíková Sarah 080727 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 09.77
10 172 Glembová KláraGlembová Klára 070926 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 6 09.79
11 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 09.83
12 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 09.86
13 253 Valentová SarahValentová Sarah 071110 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 7 10.15
13 251 Kretová NatáliaKretová Natália 080626 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 10.15
15 152 Hustá DominikaHustá Dominika 081229 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.28
16 198 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 10.55
17 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.63
18 266 Šipošová ZuzanaŠipošová Zuzana 070428 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.66
19 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.77
20 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.07

300 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:46) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 35.00 0.164
2 120 Lúža MarošLúža Maroš 000523 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 36.09 0.165
3 92 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 001113 KSŠ sv. Mikuláša, PrešovKSŠ sv. Mikuláša, Prešov 3 40.35 0.183
Celkom 3 pretekári

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.75 0.162
2 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 40.02 0.199
3 5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 42.39 0.155
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:47) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 39.56 0.154
2 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.71 0.192
3 13 Susík JakubSusík Jakub 021109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.87 0.188
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 145 Ruman DominikRuman Dominik 010202 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 39.56 0.154
2 32 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 39.75 0.162
3 43 Jakubov MilošJakubov Miloš 021025 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 40.02 0.199
4 132 Patarák MatúšPatarák Matúš 010211 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.71 0.192
5 5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 42.39 0.155
6 13 Susík JakubSusík Jakub 021109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 43.87 0.188

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:48) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 37.88 0.174
2 18 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.35 0.138
3 41 Marx BenceMarx Bence 040101 GAYC GyőrGAYC Győr 1 40.65 0.177
4 135 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.29 0.165
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:48) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.88 0.165
2 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 42.02 0.188
3 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.03 0.201
4 47 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 44.38 0.178
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 14:48) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.33 0.143
2 53 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 46.74 0.189
3 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 48.87 0.154
4 54 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 55.64 0.177
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Nemec JakubNemec Jakub 030205 Gymnázium TopoľčanyGymnázium Topoľčany 4 37.88 0.174
2 123 Čerevka KristiánČerevka Kristián 030423 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 40.33 0.143
3 18 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 40.35 0.138
4 41 Marx BenceMarx Bence 040101 GAYC GyőrGAYC Győr 1 40.65 0.177
5 135 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 41.29 0.165
6 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.88 0.165
7 131 Novitzky SamuelNovitzky Samuel 030401 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 42.02 0.188
8 128 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 42.03 0.201
9 47 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 44.38 0.178
10 53 Chen JackChen Jack 050121 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 46.74 0.189
11 48 Tovarňák MariánTovarňák Marián 040304 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 48.87 0.154
12 54 Matula TomášMatula Tomáš 051018 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 55.64 0.177

300 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 285 Krasňanská ĽubicaKrasňanská Ľubica 000624 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 50.85 0.197
Celkom 1 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 41.16 0.164
2 210 Jó AlízJó Alíz 040101 GAYC GyőrGAYC Győr 3 42.92 0.137
3 293 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.43 0.200
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.47 0.180
2 282 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 54.15 0.155
161 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.21 0.152
2 156 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.29 0.132
3 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.46 0.183
Celkom 3 pretekári
Beh 04 (so, 8.12.2018 - 14:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 254 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 49.10 0.198
2 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.16 0.166
3 101 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.27 0.182
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 259 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 41.16 0.164
2 210 Jó AlízJó Alíz 040101 GAYC GyőrGAYC Győr 3 42.92 0.137
3 297 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.21 0.152
4 293 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 44.43 0.200
5 156 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 46.29 0.132
6 295 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 031116 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 46.46 0.183
7 254 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 49.10 0.198
8 298 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 49.47 0.180
9 291 Kolláriková SimonettaKolláriková Simonetta 030106 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 52.16 0.166
10 282 Bučeková NatáliaBučeková Natália 030530 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 54.15 0.155
11 101 Miklová NatáliaMiklová Natália 030704 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.27 0.182
161 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

500 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:01) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 129 Kišš MátéKišš Máté 991215 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:11.41
Celkom 1 pretekári

500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 14:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:17.37
2 121 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:20.14
3 116 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:21.79
4 400 Chochula MartinChochula Martin 021206 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:23.13
119 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 030226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 14:02) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 127 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:22.78
115 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
114 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 73 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 1:17.37
2 121 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:20.14
3 116 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:21.79
4 127 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:22.78
5 400 Chochula MartinChochula Martin 021206 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:23.13
119 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 030226 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
115 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
114 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 234 Mydlárová ZuzanaMydlárová Zuzana 020225 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 1:30.04
Celkom 1 pretekári

500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 154 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:25.00
2 233 Halásová BarboraHalásová Barbora 030807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 1:27.09
3 184 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:27.59
5 220 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 1:31.35
Celkom 4 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 113 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:49.03
2 8 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:51.49
3 71 Vojtko PatrikVojtko Patrik 050506 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 1:57.18
4 89 Brezina MatejBrezina Matej 061030 ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10 7 1:57.38
5 80 Šmelík DanielŠmelík Daniel 070312 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:11.10
6 63 Kochan DominikKochan Dominik 051214 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:15.03
7 74 Brach MatúšBrach Matúš 071004 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 2:23.90
Celkom 7 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:56.23
2 283 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.32
3 286 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:57.25
4 211 Magyari FlóraMagyari Flóra 060101 GAYC GyőrGAYC Győr 4 1:59.46
5 243 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:08.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 5 1:59.11
2 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:59.59
3 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:12.26
4 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:17.55
5 264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:18.75
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 292 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:56.23
2 283 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.32
3 286 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:57.25
4 260 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 Gymnázium PartizánskeGymnázium Partizánske 5 1:59.11
5 211 Magyari FlóraMagyari Flóra 060101 GAYC GyőrGAYC Győr 4 1:59.46
6 296 Luptáková PatríciaLuptáková Patrícia 050818 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:59.59
7 243 Lovecká JanaLovecká Jana 060810 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:08.16
8 217 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 060511 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 2:12.26
9 269 Rendeková TamaraRendeková Tamara 060911 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:17.55
10 264 Drábiková SimonaDrábiková Simona 061127 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:18.75

600 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:09.95
2 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:11.07
3 6 Šišolák AdamŠišolák Adam 090205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:26.35
4 20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:46.10
21 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 106 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:02.55
2 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 090128 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 4 2:04.01
3 7 Šišolák DávidŠišolák Dávid 101003 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:33.25
4 3 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:49.93
4 Macejka FilipMacejka Filip 101022 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 106 Šarina IvanŠarina Ivan 090107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:02.55
2 93 Slovák TobiasSlovák Tobias 090128 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 4 2:04.01
3 125 Dobranský TeodorDobranský Teodor 090809 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:09.95
4 79 Šimovič Lukᚊimovič Lukáš 090806 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 2:11.07
5 6 Šišolák AdamŠišolák Adam 090205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:26.35
6 7 Šišolák DávidŠišolák Dávid 101003 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:33.25
7 20 Bennár SamuelBennár Samuel 100918 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:46.10
8 3 Černý FilipČerný Filip 100414 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:49.93
21 Horváth MatúšHorváth Matúš 100105 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 DNS
4 Macejka FilipMacejka Filip 101022 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:58.29
2 315 Boškovič AdamBoškovič Adam 070101 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:03.14
3 104 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:06.00
4 102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:18.52
5 83 Janiga TomášJaniga Tomáš 080502 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:20.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:16.99
2 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.02
3 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:20.14
4 134 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:30.44
5 105 Sijka MichalSijka Michal 081029 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:37.82
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 112 Vrabec JánVrabec Ján 070718 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 1:58.29
2 315 Boškovič AdamBoškovič Adam 070101 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:03.14
3 104 Uhľár MatejUhľár Matej 070417 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:06.00
4 12 Róža Samuel SebastiaRóža Samuel Sebastia 071114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:16.99
5 75 Dovičovič PatrikDovičovič Patrik 070215 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:17.02
6 102 Prosták MiroslavProsták Miroslav 070812 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 2:18.52
7 124 Dobranský KristiánDobranský Kristián 080613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:20.14
8 83 Janiga TomášJaniga Tomáš 080502 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 2:20.33
9 134 Sobota MatejSobota Matej 080425 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:30.44
10 105 Sijka MichalSijka Michal 081029 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:37.82

600 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:16.25
2 213 Zatykó PankaZatykó Panka 100101 GAYC GyőrGAYC Győr 2 2:16.28
3 199 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:19.66
4 262 Fogelová LeaFogelová Lea 100808 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 7 2:19.99
5 163 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:29.26
6 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:34.83
7 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:53.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:19.13
2 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:23.82
3 150 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:27.14
4 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:32.42
5 153 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:37.76
6 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:47.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 169 Čaladiková DianaČaladiková Diana 090504 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 2:16.25
2 213 Zatykó PankaZatykó Panka 100101 GAYC GyőrGAYC Győr 2 2:16.28
3 313 Tóthová AdelkaTóthová Adelka 090916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:19.13
4 199 Holková NatáliaHolková Natália 100211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:19.66
5 262 Fogelová LeaFogelová Lea 100808 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 7 2:19.99
6 157 Šarníková NatáliaŠarníková Natália 090616 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:23.82
7 150 Bačová NinaBačová Nina 090522 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:27.14
8 163 Kyselicová GabrielaKyselicová Gabriela 100223 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:29.26
9 159 Goriláková SimonaGoriláková Simona 090927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:32.42
10 170 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 100710 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 2:34.83
11 153 Kováčová OlíviaKováčová Olívia 101217 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:37.76
12 168 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 101202 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:47.00
13 162 Jakubcová SofiaJakubcová Sofia 110330 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:53.37

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 2:03.75
2 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:06.04
3 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:07.24
4 274 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:08.32
5 198 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:10.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 239 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:12.04
2 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:12.11
3 300 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:12.33
4 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:18.48
5 247 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:21.02
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 8.12.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 080424 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 2 2:07.50
2 252 Matušková TerezaMatušková Tereza 071228 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:19.21
3 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:25.97
278 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 257 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 070814 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 2:03.75
2 299 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 071204 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:06.04
3 160 Goriláková TamaraGoriláková Tamara 070714 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:07.24
4 261 Fogelová EmilieFogelová Emilie 080424 ZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohybko SereďZŠ J. Fándlyho Sereď, Pohyb... 2 2:07.50
5 274 Chromová LuciaChromová Lucia 070411 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:08.32
6 198 Holková LilianaHolková Liliana 071220 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:10.34
7 239 Kovaľová LeaKovaľová Lea 070107 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 2:12.04
8 271 Šulíková KarolínaŠulíková Karolína 070222 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 2:12.11
9 300 Vašková DorotaVašková Dorota 071128 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:12.33
10 268 Oravcová VeronikaOravcová Veronika 070729 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:18.48
11 252 Matušková TerezaMatušková Tereza 071228 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 2:19.21
12 247 Švarková TeréziaŠvarková Terézia 070809 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 2:21.02
13 270 Štefánková PavlaŠtefánková Pavla 080411 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 2:25.97
278 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 070306 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS

800 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 70 Solár MatejSolár Matej 060626 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 2:58.08
2 78 Baňas MatúšBaňas Matúš 060328 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3:27.07
Celkom 2 pretekári

800 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Čermák JakubČermák Jakub 091012 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:27.16
Celkom 1 pretekári

800 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 2:32.56
2 98 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 070221 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 2:46.55
3 101 Olexa LukášOlexa Lukáš 070519 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 3:13.69
Celkom 3 pretekári

800 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 265 Sekeráková MartinaSekeráková Martina 070224 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 3:37.49
2 158 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 100216 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:41.34
Celkom 2 pretekári

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 5 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 2:42.03
2 37 Gomola JakubGomola Jakub 010627 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 2:47.81
3 13 Susík JakubSusík Jakub 021109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:04.91
Celkom 3 pretekári

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 144 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 2:54.93
2 147 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 3:04.91
3 51 Duchoslav AdriánDuchoslav Adrián 030630 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:05.76
Celkom 3 pretekári

1000 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 42 Víg BálintVíg Bálint 050101 GAYC GyőrGAYC Győr 1 3:14.86
2 60 Kancír TomášKancír Tomáš 060221 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 3:15.94
3 69 Sivák KristiánSivák Kristián 050302 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 3:25.55
4 95 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 060216 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 3:29.04
5 67 Olejár MartinOlejár Martin 040301 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3:36.47
6 64 Korečko AdamKorečko Adam 061211 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 3:46.54
7 139 Danečko JankoDanečko Janko 050907 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 3:53.48
68 Olejár SamuelOlejár Samuel 060217 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 16:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 156 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 3:19.52
2 216 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 3:46.23
Celkom 2 pretekári

1000 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 214 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 3:45.08
2 218 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 3:50.05
3 219 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 3:51.05
4 238 Helou EmmaHelou Emma 061012 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 3:53.33
5 248 Tinthofferová SandraTinthofferová Sandra 060405 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 4:31.63
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 3:28.70
2 14 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:36.47
Celkom 2 pretekári

1000 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 151 Hladíková HanaHladíková Hana 090410 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 4:17.55
2 155 Mrázová AndreaMrázová Andrea 100128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 4:27.37
Celkom 2 pretekári

1000 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 202 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 3:52.89
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 39 Marx BalázsMarx Balázs 020101 GAYC GyőrGAYC Győr 2 4:22.62
2 38 Markó PéterMarkó Péter 020101 GAYC GyőrGAYC Győr 3 4:28.83
3 57 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 020311 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 4:53.43
Celkom 3 pretekári

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 5:09.03
Celkom 1 pretekári

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Zatykó LucaZatykó Luca 020101 GAYC GyőrGAYC Győr 2 4:54.19
Celkom 1 pretekári

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Gyimóghy RékaGyimóghy Réka 040101 GAYC GyőrGAYC Győr 2 5:14.63
2 290 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 5:43.82
3 161 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 6:02.79
4 224 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 6:03.30
223 Dubecká Anna MáriaDubecká Anna Mária 040224 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 17:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 167 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 7:18.84
2 284 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 7:19.50
3 166 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 7:29.79
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (so, 8.12.2018 - 15:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Dömötör PatrikDömötör Patrik 001213 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.37 0.140
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (so, 8.12.2018 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ro