<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (8. 12. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 130 Martončík PatrikMartončík Patrik
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 1 561 477560561561540524552
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 44 Matejko DanielMatejko Daniel
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
04 04 2 495 495xx495467472439
2 65 Kovalčin RichardKovalčin Richard
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 1 437 404405408408376381437
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 34 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 500 467397473473487497500
2 96 Čížek SamuelČížek Samuel
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 8 484 484476466484459471x
3 49 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 5 476 476xx476x435459
4 107 Dzubák MatejDzubák Matej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 6 444 431444419444416394-
5 111 Tokarčík MichalTokarčík Michal
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
05 05 7 437 xxx0.0437412413
6 59 Bednár AdamBednár Adam
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 4 425 381373373381425401397
7 97 Gondkovič JánGondkovič Ján
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
05 05 1 397 xxx0.0362x397
8 63 Kochan DominikKochan Dominik
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 3 373 360373x373322356257
9 86 Terlanda MarekTerlanda Marek
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
06 06 2 336 x335x335336334-
Celkom 9 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 229 Lukáčova MichaelaLukáčova Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 3 441 413438409438x427441
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 195 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 441 365426x426422405441
2 280 Voľanská SofiaVoľanská Sofia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 8 434 xx317317x434x
3 200 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 408 400xx400408404x
4 281 Zajacová ZuzanaZajacová Zuzana
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
06 06 5 370 332344351351369370362
5 272 Žatková ViolaŽatková Viola
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 3 363 325320309325362342363
6 246 Stanková KristínaStanková Kristína
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
06 06 2 348 331328228331330348281
7 267 Drľová JúliaDrľová Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
06 06 1 345 334324x334336345340
8 242 Lešková EmmaLešková Emma
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
05 05 4 343 327343343343325327x
MS 236 Brutvanová SofiaBrutvanová Sofia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
04 04 351 287315314315310315351
MS 244 Nováková DominikaNováková Dominika
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
03 03 2 428 387418428428426391420
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-chlapci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 6 Šišolák AdamŠišolák Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 3 333 323310294323320333315
2 2 Čermák JakubČermák Jakub
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 297 x269273273291297263
3 7 Šišolák DávidŠišolák Dávid
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 268 266262268268249253x
4 4 Macejka FilipMacejka Filip
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 2 260 260253234260216256254
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 112 Vrabec JánVrabec Ján
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 3 398 391387393393388398x
2 109 Macej MárioMacej Mário
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 2 393 389xx389x393x
3 83 Janiga TomášJaniga Tomáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
08 08 1 378 296280280296287281378
4 315 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 372 x363360363xx372
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Miniprípravka-dievčatá (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 151 Hladíková HanaHladíková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 1 293 x268275275274278293
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 8.12.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 203 Zacharová ZojaZacharová Zoja
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 8 402 370382392392379371402
2 276 Macečková BožidaraMacečková Božidara
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 5 400 299247388388400396387
3 196 Halásová NikolaHalásová Nikola
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 4 395 344388374388390368395
4 249 Vaňová EmaVaňová Ema
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 6 378 349378x378375x322
5 278 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 378 364378x378363358362
6 247 Švarková TeréziaŠvarková Terézia
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 1 343 x306297306321320343
7 239 Kovaľová LeaKovaľová Lea
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 2 321 312xx312321280307
8 263 Babjaková LauraBabjaková Laura
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal...
07 07 3 319 305300314314319315309
Celkom 8 pretekárov