<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 11. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.20
2 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.61
3 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.60
4 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.32
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 80 Marx BenceMarx Bence 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 4 41.11
2 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 43.93
3 73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 2 55.03
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Henry FranklinHenry Franklin 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 39.20
2 80 Marx BenceMarx Bence 04 04 GAYC GyőrGAYC Győr 4 41.11
3 3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.60
4 9 Palaky ArnoldPalaky Arnold 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 41.61
5 4 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 42.32
6 125 Kukučka JánKukučka Ján 03 03 ZŠ Bojničky 150ZŠ Bojničky 150 3 43.93
7 73 Becker PatrikBecker Patrik 04 04 zsgroslingovazsgroslingova 2 55.03

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 45.75
2 13 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 47.02
3 60 Petrakovič MartinPetrakovič Martin 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 50.07
4 23 Košút SamuelKošút Samuel 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 58.13
Celkom 4 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 24.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 134 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 50.81
2 142 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 51.02
3 295 Natália MiklováNatália Miklová 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 57.05
4 253 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 57.16
Celkom 4 pretekári

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 48.48
2 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
3 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.00
4 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 57.20
264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 24.11.2018 - 10:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 48.43
2 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
3 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 53.21
4 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 64.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 48.43
2 144 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 48.48
3 265 Mešková AndreaMešková Andrea 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
3 274 Zátopková AnnaZátopková Anna 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 49.50
5 248 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 53.00
6 272 Vozárová LenkaVozárová Lenka 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 53.21
7 245 Ivanyiová DenisaIvanyiová Denisa 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 57.20
8 273 Woloszyn TamaraWoloszyn Tamara 06 06 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 64.82
264 Hrkeľová EmaHrkeľová Ema 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNF